Soutěž 2: Zvířata kam jen oko dohlédne 2

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem -migos-, 28/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Srdecna gratulka vitazom a odmeny poslem na O&D

    činčilka12
    syrius
    mis201102
    vladca
    asada01
    kutilka70
    martinek37
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak já na první otázku odpověděla Osel :eek: Protože u oslí stáje růžové IV mi ten natřásající se osel před zrcadlem tak trochu připomínal žirafu včetně té hřívy xD Byl to teda dobrej chyták ;)
    Jinak gratuluji vítězům :)
    PS: produkty pošlu hned a ostatní při O&D
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Gratuluji všem výhercům, všem co se účastnili. Bylo tam chytáků hodně a moc se mi to líbilo. Dárky pošlu při OaD. :)
     
  4. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Tak já souhlasím s kutilka70, ta první otázka byla opravdu oříšek, už jsem si nevěděla rady, tak jsem jako odpověď dala z čirého zoufalství punkovou kukačku, no uznejte, že je žirafě podobná [​IMG] xDxDxD
    Ale jinak moc hezká soutěž, oproti minule jsem se polepšila a psala jen jedno zvíře, tak to dopadlo líp :D
    Moc děkuji tvůrcům i sponzorům, jste skvělí a taky velkou gratulaci všem zúčastněným :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    3x MJS a 3x Jarní věnec posláno ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já jsem napsal zebru :D a v čem si měla být zvířata podobná? Jako chlívkem, postavou .....to by mě zajímalo i to, že kráva má létající boty. Napsal jsem včelu ta má z pylu docela hutné ;) a lítá.

    Edit: gigis to bych chápal, ale slon nebo anakonda? S žirafou?:D
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  7. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Pitrýsek47: Tak to nevím, já to brala podle barvy/vzoru kůže a něco jako hřívu to má taky xD
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    gigis99
    Tu kukačku bych ti uznala ;) ale ta anakonda je fakt divná. A jakože žirafa o_O
    Raději přidám obrázek pro srovnání s tou kukačkou kterou sem vložila gigis99. Tohle je přeci naše česká zmije obecná :p
    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to prozkoumal a ve výrobně arašidového másla (žluté), je flekatý slon, podobně jako žirafa :).
    Při troše fantazie jedna anakonda vypadá jako polomrtvá žirafa (na stromě) :D.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím,

    Pitrýsku, tak to jsi zabil :D ... polomrtvá žirafa na stromě xD, díky za tvůj pohled je to bomba 8)


    Jsme moc rádi, že ve vás soutěž vyvolala emoce a doufáme, že nejsou negativní. Co se týká pokračování, tak možná časem. Teď spíše máme v plánu zkusit něco jiného a dlouhodobějšího. Děkujeme za vaši přízeň a ohlasy, jste super ;)



    Hezkou hru ...
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Děkuji autorům za bezva soutěž a všem dárcům za výhry. Taky mě dostala otázka se žirafou.
     
  12. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Jupíí 12. místo, super soutěž:D,mooc děkuji za dárečky :inlove:
     
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Děkuji organizátorům za soutěž a všem dárcům za výhry. Bylo to příjemné zpestření hry.
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Všem výhercům a účastníkům velikánskou gratulku a mějte prosím strpení, dárky rozešlu popostupně, tak to bude chvíli trvat, ale určitě k vám dorazí ;)
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja tiez posielam velku gratulku :inlove: Ja som sa sutaze tentokrat nezucastnila,dako mi to nevydalo a ked som si spomenula uz bola konecna :mad::D Snad nabuduce ;):music:
    Darceky som uz dake poslala a dalsie poslem postupne ;):)
     
  16. Alice

    Alice Pisálek fóra

    Zdravím všechny a nejen soutěžící. Byla to zajímavá soutěž a chtěla bych poděkovat dinoalesi , vavovi a
    -migos- za dárky . Přeji všem fajn hru ajka58

    Děkuji za dárek ajka58
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/5/21
    -Jara05-, -migos- a dinoalesi tohle ocenili.
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dufam ze som nikoho nevynechala a kazdem som poslala darceky ;) (mala som perny tyzden ) Ak nie tak mi pisnite :inlove:
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak dárky co čekaly na O&D odeslány ;)
    [​IMG]
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Všechny darované neonky odeslány výhercům.
    :D:D:D
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    výhry som poslal, ak by niekomu niečo neprišlo, napíšte mi ... zjednáme nápravu :)