Sousedské rozdávání (1.8. - 6.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No mozna ta bedna s krejcary je horsi nez gumovy micek, ale zatim nejlepsi co jsem mel moznost poslat...
    Dost slaby darek, ale sam dostavam velmi dobre - treba dneska par dekorek, takze ja si stezovat nemuzu...
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak se dnes mí drazí sousedé dočkají :D
    elixír.png
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já jsem dostala z bedny s krejcary 1 000 000 heč8););)
     
  4. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    No tak jsem od souseda také dostal elixíír, ale nevím 100x73lvl. není žádná pecka, asi ho nechám pár let v liště a postavím ho až bude lvl 300 xDxDxDxD
     
    evainfo, alderonka a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, ja na baha mam level 500 = 50 000 zaklad... a rano kdyz rozjedu vsechny bonusy tak to uz jde i na pul milionu z jednoho :)
    A pokud da neco i kolo stesti, tak to je mazec...
     
    evainfo, Plinto a danielka0000 tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    S tými darčekmi si s nás už ozaj robia srandu?Debnička a v nej 1 kus náradia :D:D:D?To si také darčeky mohli nechať.To už je lepšie podarovať skrinku s náradím.V sezónnom darčeku náradie 1 kladivo alebo 1 klinec poteší.Ale darček v skrinke náradia tak tam dostanem napríklad 5 klincov a 2 dosky.
     
    burds, evainfo a alderonka tohle ocenili.
  7. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    -Kutenko- ďakujem krásne za dnešný elixírik. Dnes som ich pár dostala a bola to najväčšia peckááá!
    Z grajciarových bedničiek získavam 1-10 grajciarov, takže pri tej mojej miliarde to naozaj urobí veľa :D:DxD:D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Pokud otevírám bednu z krejcary po jedné,vypadne vždy jen 10 KR,tak jsem zkusila otevřít zbylých 9 a vypadlo dost :D Takže ponaučení na příště,asi je lepší otevřít větší počet krabic s KR naráz,větší šance,že vypadne větší suma :p
    [​IMG]
     
    brnensky-zahradnik a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný večer všem :) tak já dnes taky dostala pár elixírů a moc děkuji, zatím vracím jen gumové míčky, ale už mám nachystané nejlepší poštovní holoubky a jak se elixír ukáže ... to bude fofr xD
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kdybychom mohli všem našim sousedům poslat dárek, pak bych tomu ,,sousedskému rozdávání" rozuměla.Navíc ,když jsem poslala dnes bedýnky s krmivem tak jsem se šla kouknout jestli jsem vše rozdala a mám tak elixír,bohužel mi to hlásí,že jsem vše rozdala >:(
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
    evainfo a burds tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tak mám na rozdávání opět bednu s nářadím.Mám dojem,že se psalo,že se budou dárky střídat.Bednu s nářadím už jsem jednou na rozdávání měla.Ovšem dárek za fl.je jiný.Zvláští elixír mi to nenabídlo ani jednou.Tahle akce se mi nelíbí je úplně na nic a hlavně nespravedlivá.
     
    evainfo, danielka0000 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky tak dnes konečně elixír,ale jsem překvapená,protože když ho chci poslat sousedce tak mi to píše že příjemce dneska dostal maximální počet dárků.To jako fakt je možný o_O.Nikdy dřív mi to nenapsalo.

    Skali a Y_n_O děkuji za vysvětlení
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    danielka0000 - ahoj, je to možné - zřejmě již sousedka dostala 20 dárků :)

    burds - ahoj, zkus se odhlásit a znovu přihlásit, co to udělá.
    Můžeš napsat i na herní podporu a požádat je o prověření.

    libakos - ahoj, zkus se odhlásit a znovu přihlásit, jestli se to nezmění.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/19
    danielka0000, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    danielka000: je to možný. Mám pár sousedů, kterým, když nestihnu poslat hned po půlnoci, už přes den nepošlu nic. Dvacet dárků je strop. A pokud byli ostatní sousedi a kamarádi rychlejší, už nic...

    Zas je Skali rychlejší jak Šinkanzen... xD To je znamení. Mám zpomalené reakce. Asi bych měla jít spat, nebo zavčas nevstanu na noční xD
     
    danielka0000 a evainfo tohle ocenili.
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak já na elixír ještě nenarazila, asi spadám do skupinky, kde nebude. Chudáci moji sousedi, jsou na dárkách biti. Nic moc nabídka... o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahoj, neházej flintu do obilí, však jsou ještě dva dny :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak konecne, ted bych potreboval poslat za ty dny predtim, protoze konecne dekorka co ma smysl... akce teda moc ne, ale mozna to puvodne melo byt jinak, neni mozny aby tahle realizace dvou darku do nabidky vubec stala za to ji tvorit, ne?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Skali-já těch 7 dárků poslala , byla tam bedna a ten elík se tam objevil až pak a je tam stále, jen ho nikomu už nepošlu:(
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - jediné, co mě napadá, že bys byla přihlášená od včera ? Nevím, asi by ti jedině herní podpora mohla říct, co se skutečně sousedům odeslalo. Zkus tam písnout a požádat o prověření tvého účtu ;)
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali že bych se ještě dočkala? :D
    Co já, ale co chudáci sousedi. xD
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.