Sousedské rozdávání (1.8. - 6.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    ahojky,
    takže prvé super darčeky otvorené. Debna s grajciarmi dala 100 grajciarov a debna s náradím 1kus starého železa.
    Takže ja osobne uprednostním skrinku s náradím než tieto super darčeky.
    Pekný deň všetkým a veľa šťastia pri otváraní. :)
     
  2. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tiež som už obdarovala - 7 bezplatných darčekov pre susedov bolo akčné pajdátko, darčeky navyše - debna s nástrojmi a hnojivo-vrtuľky zostali nevyužité. Až bude v darčekoch navyše Elixír, tak pôjde ako bezplatný darček a v ten deň sa susedia obídu aj bez gumovej loptičky, inak posielam ako doteraz len akčné ... Teda, veľkú dieru do sveta s týmto Susedským rozdávaním nespravili. Kam sa na nich hrabú povestní držgrošlovia ... tržná ekonomika je ten najväčší lakomec xD
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Daroval jsem bednu s krejcary, ale pardon přátelé 2ks vrtulek za 2 FL to ne ,-))).
    Nějak se mi to nezdá, velká sláva polní tráva ,-((.
     
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    já dnes mohla sousedům poslat bednu s nářadím, tak snad se někomu hodí :)
     
    Honzulka05, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Honzulka05, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem si naivně myslela, že budu celý týden posílat elixír a ono ouvej, dnes posílám bednu s KR :music: když je tam nějaká blbost, tak akční nebo dekoraci - to je zase uhozený
     
    Naposledy upraveno: 1/8/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Takže rozdělení do skupin jsme my dárci, nikoliv o darování. Poslala jsem 3 bedny s krejcary a myslím, že dál budu posílat raději padalo, když čtu, co z bedny padá. To se zase předvedli:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ten Horký elixír života,existuje vůbec ?!? Schválně jsem v rámci testování prošel několik farem a všechny dárky šly posílat krom elixíru!
    Zřejmě by si hráči nahrabali moc BZ!:wuerg:
    Jak jsem předpokládal,dárky zdarma jde posílat a přijímat do limitu a za floreny neomezeně!:eek:
     
    Honzulka05 a Danielaa25 tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Takže jsem to nepochopil, protože jsem si naivně myslel že můžu normálně poslat každodení dárek + navíc tento "akční"
    Tak milé RT běžte s tímdle zmateným paskvilem do ..... háje
    .

    A pořád jsem nepochopil to řazení do skupin a nebo proč je jeden dárek zdarma ale druhý je za Fl. Měl jsem pocit že si můžu vybrat co chci a ne že mám na výběr jen z jedné možnosti. Tomu neříkám zrovna možnost výběru.

    1.8.2019 můžu poslat : Bednu s nářadím (zadarmo) a nebo Zuzino ultrahnojivo (za 2 Fl.)
    Dostal jsem - bednu z nářadím
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Ja môžem poslať záhadný strom Mohave a superhnojivo.. Tiež som si myslela, že budem mať na výber, ktorý darček môžem poslať..
    A ešte som dúfala, že to budú darčeky naviac, okrem denného limitu 7ks.. škoda..
     
    Honzulka05, danielka0000 a Apachie1 tohle ocenili.
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ten, kdo tenhle "paskvil" vymyslel, aspiruje na Nobelovku a vlastně poslední dobou celé RT xDxDxD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/8/19
  12. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    ahaaa.. to každý deň budeme môcť darovať iný darček.. nakoľko v lište svieti čas 14h a akcia trvá 6 dní..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak konečně vím jak akce funguje. Hráči jsou rozděleni do 4 skupin, dárky jsou rozděleni do 6 skupin. Každý den má jedna skupina hráčů jednu skupinu dárků. Druhý den dostane druhou a tak postupně až do šestého dne, tzn. budeme mít každou skupinu a to vždy právě jeden den. Takže na elixír se dostane a nejpozději jedna skupina jej bude mít třetí den. Dárky zdarma se chovají jako jiné běžné dárky včetně počítání do limitů. Dárky za floreny - nepočítají se do limitů na odeslání (tzn. jeden hráč může poslat jinému neomezené množství), ale počítají se do limitu přijmutých dárků (20). Po dosažení limitu 20 nelze dostávat dárky zdarma, ale lze dostávat dárky za floreny.
    Osobně pošlu stejný dárek pokud mi jej pošle soused ze stejné skupiny, jinak až budu mít elixír tak pošlu elixír. Jelikož mi chybí dvouslivák tak požádám některé hráče zda by neposlali baha tajemný strom pokud mají floreny navíc a věřím, že se nějací najdou ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dudlíček11
    Ale to je přeci jasný,dnešní dárek můžeš posílat do půlnoci a zítra ti systém přidělí jinej!
    Jinak by mně tedy zajímalo,jestli se prostřídaj všechny dárky,nebo to bude jen o náhodě jako vždycky.o_O
     
    Honzulka05 a dudlíček11 tohle ocenili.
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Podle popisu by se měly prostřídat všechny dárky, ale u této hry se nikdy neví.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Prostě je akce posílám akční,jakou radost bych asi udělala jedním extra bobkem?
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  17. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Naposledy upraveno: 1/8/19
  18. mamcalenca

    mamcalenca Pisálek fóra

    Plinto...no to je na zabití...xD:cry: - ale ne souseda, RT! :mad:

    Já dostala bednu s nářadím a byla v ní 1 lopata!
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nejak nechapu proc neni jen nekolik slov a je po zmatcich :
    Ode dneska mate o dva nahodne darky na vyber vic, vse ostatni zustava naprosto bezny...
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Dnes jsem nikomu zvláštní dárek neposlala,pochybuji,že by někoho potěšila bedna s nářadím.
     
    evainfo, Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.