Sousedské rozdávání (1.8. - 6.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem taky moc zvědavá, zda ty zadarmo dárky půjdou posílat bez těch placených, pokud ne, tak je to podpásovka a mělo by to být v zadání napsané. Budu posílat také elixíry, ty se nikdy neztratí
    :music:
     
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Milka66 napsala(trefně),že ani Tvůrce neví co s tím.To neví ani Tvůrce všehomíra a na své dílo čumí jako tygr na škubánky.Nespravila to po něm ani potopa.Vlastně-nejsem kreacionista,jsem evolucionista,tak co do toho reju.
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Udělají poslední dobou Chocholouškov ze všeho, asi soutěží kdo udělá lepší gulášekxDJ
     
    Naposledy upraveno: 31/7/19
    Honzulka05, hroudov a Arči1000 tohle ocenili.
  4. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Darčeky som prestala pred časom posielať úplne. Je to otravné a vo vyššom leveli to nijak nepomáha.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    Poslední dobou mám pocit že ti nad námi mají jen starosti jak z nás nějak vysomrovat floreny. Nedám ani za zlatý prase. Akce jako poslední dobou již tradičně o ničem. Čím dál častěji se objevují výprodejové akce za floreny. Když je nějaká pěstební akce a začne ji hráč plnit tak po pár dodávkách zjistí že ji nemůže dodělat protože nemá stromy ze kterých se chce nějaké ovoce, tak už rezignuji hned na začátku. Už mě farma pomalu ale jistě přestává bavit.
     
    Honzulka05 a hroudov tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    bobina1951: akce bych sem nepletla, protože na farmě jde cokoliv dokoupit na trhu, pokud máš krejcary a level a na Baha při troše šikovnosti můžeš rychle otevřít chrámovou sochu a kupovat taky. Pokud není hráč úplný začátečník. A to ty nejsi.
    A plody z tajemných na trhu jsou pro všechny, bez rozdílu lvl, pokud je někdo na trh uvolní při současné regulaci cen na trhu...
     
    Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  7. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    At žijou zmatky huráááááááá
     
    evainfo, Honzulka05 a hroudov tohle ocenili.
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, omlouvám se všem svým sousedům, že jim nic nepošlu, rozhodla jsem se s farmou skončit, protože tento způsob přihlašování na ni mi vadí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    tak ja sa teším, čo to bude nech je to už čokoľvek.
    Susedkovia moji, elixír života je pre mňa TOP, ak bude možnosť, prosím zasielať, rovnako budem zasielať aj ja.
    Prajem fajn hru. ;)

    L220
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    fany 2020: taky mě to štve, ale končit kvůli tomu?? si časem zvykneš, anebo se neodhlašuj ;)
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    fany2020 Nemusíš končit, ono stačí používat jiný prohlížeč, když ti to tak vadí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, víte, že časem se přejde na jinou platformu, kde už nebude potřeba flash aktivovat, tak jen trochu trpělivosti, ono to nakonec dopadne dobře.
    prima hru danda
     
  13. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Ahoj nevíte někdo jestli na ty fotbalové růže funguje rajský věnec??
    http://prntscr.com/ommobs
    EDIT: pardon, tohle jsem měl napsat asi jinam, máím to smazat?? xD
     
    Naposledy upraveno: 31/7/19
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Plinto - ahoj, ano jinam, ale odpovím ti - nefunguje, protože fotbalové růže jsou zařazeny do kategorie "akční rostliny" a tam je, bohohužel, rajský věnec k ničemu ;)

    růže.png
     
    Honzulka05, Plinto a Apachie1 tohle ocenili.
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Plinto: určitě ne! Akční není květina i když její název je trochu zavádějící ;)

    Skali byla rychlejší! ;)
     
  16. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Apachie1 a Skali tohle ocenili.
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Docela teda šílené dárky,možná vybaru zajímavé,ale jen ZDARMA jinak za floreny ne,mám jich 42 a nechci si je utratit ;)
     
    Plinto tohle ocenil(a).
  18. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Hmm, tak já můžu posílat kombinaci číslo jedna :p pěti sousedům udělám radost jedním Superhnojem xDxDxD
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to zkusila a nejsou to dárky navíc. Poslala jsem klasicky všem akční míček a chtěla jsem poslat zelenou kapku a

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    taky sem vám otestovala - farma dárce je zařazena do jedné ze skupin, všem posílá dárce jeden stejný dárek zadarmo do limitu dárků, které má tj. podle aktivovaných run, prémia - max. 15 dárků může farma dárce odeslat, pokud má vše aktivované a má prémium a dárek za floreny může poslat nad tento limit a zaplatí za něj ve Florenech. Teď ověřuji příjemce, který by měl přijmout maximálně dárky do limitu dárků tj. 20 přijatých dárků (a jak je to u dárků za Fl)

    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.