Sousedské rozdávání (1.8. - 6.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Možno dobrý úmysel, ale prečo sa im to chcelo tak komplikovať? Tuším, že už ani sám Tvorca nevie, ako to vlastne myslel ;)
     
    Honzulka05, vilm4 a anvan tohle ocenili.
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Nechám se překvapit, nejsem z toho moudrá, jen mám strach, že to bude jako vše "příkazem".
     
    Honzulka05, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky si myslím, že si elixírů moc neužijeme a bude se dávat, co tam nastrčí za kombinaci ... FL nebo zdarma xD
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  4. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    dobrý večer všem,to je zase chocholouškov:D,RT sami neví co plodí
    já se prosím hlásím o horký elixír a budu také posílat horký elixír,děkuji všem mým sousedům a raději i těm přespolním, když nevíme komuže to vlastně budeme posílat,že??xD
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jediná věc, která je mi naprosto jasná, je ta, že stejně nebudu moct poslat co chci a komu chci, mají na to "systém." A protože já neumím uvažovat v širších souvislostech, pošlu pokaždé co budu moct, komu budu moct. 8)
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD vypadá to jako pěkná ptákovina ...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Medvánek, to není ptákovina, to je výdělečná akce, my netušíme, kolik farmářů si bude posílat florenové dárky na své podpůrné, pardon, zkušební, farmy; oni to vědí ;)
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, to je zase akcička. Nerozumím, jako všichni, ale na floreníčky si tedy sáhnout nedám. Moje. Zadarmo pošlu celkem cokoliv. A chCi vidětblázna, co utratí floreny za sousedy!!
     
    Honzulka05, hroudov a vilm4 tohle ocenili.
  9. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Já jsem optimista. Já si myslím, že volný dárek půjde poslat jedině tehdy, když odešlu ten za FL. Přece by to tak nekomplikovali, aby za celý den nedokázali poslat upřesnění. Anebo se zvedla taková vlna nevole, že honem rychle přemýšlejí, co s tou akcí vlastně udělat, aby aspoň nějaká pětka kápla ;):)
     
    Honzulka05, Arči1000 a vilm4 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - to nejsou výhodné ceny - podívej se na ceny v obchodě. SK, fusekle a zuzka vyjde nastejno, tajemky jsou také za 5 zlatek...
    - myslím, že by si ti velkofarmáři nepomohli, bo si to můžou na těch farmách koupit ;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, dík za nakopnutí xD Jsem poněkud mimózní po spoustě probděných hodin od pátečního večera a špatně formuluju, myslela jsem jen ty, co na vedlejších farmách pracují a herní měnu mají zaslouženou... :p

    Ale je fakt, kdo sponzoruje jednu farmu a nehledí vpravovlevo, asi může i další 8)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/19
    Honzulka05, GordonSargent a vilm4 tohle ocenili.
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja som to pochopila takto:
    Su 6 skupiny darcekov. Hracy su rozdelene do 4 skupin. V kazdej skupine poradie tych darcekov bude odlisne. Ale v ramci akcie kazda skupina bude mat moznost posielat rovnake darceky.
    Napriklad u mna poradie bude 1, 2, 3, 4, 5, 6, u suseda - 3,1, 4, 5, 6, 2 atd. V kazdej skupine sa tie 6 skupiny darcekov otocia.
    Inak by malo platit pravidlo na odoslanie 5/7/13 darcekov zadarmo a za fl neobmedzene, a budeme moct dostat 20 darcekov denne.
    A bude sa posielat z polozky Sezonne darceky, z toho isteho okna ako obycajne denne darceky.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/19
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    BigClick: Děkuji, v tvém podání mi i matematika přijde srozumitelná :D
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No - též jsem z toho jelen......6 skupin dárků na 6 dní - takže každý den budu mít možnost posílat jen jednu "skupinu", tzn. dva určené dárky. Jeden volný a jeden za floreny. Druhý den se to změní. Ale soused to bude mít jinak - bude mít jinou skupinu z těch 4, takže od něj budu moct dostat jiný dárek....asi teda. Snad to takhle chápu dobře...co nechápu je, kdo tohle vymyslel, proč takhle kombinoval.
     
    Honzulka05, -Kuteno- a vilm4 tohle ocenili.
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdarvím budeme něco pěstovat ? pošlete mi zpravu na farmu díky
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Blbost první třídyo_O
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych ,že smyslem této vypečené akce ,je rozdávat dárky hlavně za FL.o_O
    Jelikož posílám většinou akční dárky,tak tahleta suprakce jde mimo mě!o_O
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak pro mě je to jasné a sousedi at si řeknou,ale myslím si,že uvítají jako já Horký elixír života.;)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Za svou říši mohu říct, že něco takového by nevymyslel ani ptačí sněm, ba ani kurník ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.