Sněhová myš se vrací I - VI (1.12. - 7.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Také už hotovo
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    ještě 5 rozteklejch a je hotovo.. nějak sem to včera zasela divně na tý hlavní :D po práci vytuhla a už nesklidila a nezasela :p nebylo z čeho napadat ale zejtra ráno bude hotovo :D
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě 40ks lyžového rákosu a za hodinu bude hotovo. Jedu jen MJS, voda, hnůj;)
    Do rána se mi čekat nechce a tak jsem to hodila na 10polí 2x2 se SH :p
    Akce splnitelná i bez použití bonusů, ZH a SH (pouze na rozpěstování):music:
     
    Naposledy upraveno: 3/12/22
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak padátek dost a dost, úkol splněn, co víc si přát... Snad jen, aby se to někde nezaseklo. Mám ještě v paměti, jak jsem kvůli padátkům vyházel spoustu SH na urychlenou sklizeň. Ale to by pak nebyl ten správný adrenalin;):p
    Hlavně jsem zjistil, že na mé farmě obiloviny nikoliv. Dávají maloučko :wuerg:
    Tak všem úspěšný konec a zdarec v dalších dílech:D
     
  5. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Hotovo už včera, čekám na 14 hodinu až začne další , řádek vypadá moc hezky ale chybí mi na zasněžená farma:)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Dobré skoropoledne, hlásím se pozdě, neb jsem včerejší den trávila v Drážďanech, ale úkol jsem zvládla (z posledních sil) ještě večer po návratu. Akční byla napěstována už od pátku a padátka jistila dlouhodobka. Naštěstí jich nebylo tolik potřeba a ještě jich spousta zbyla. Kéž by to tak bylo u každé akce.
    Krásnou 2. adventní neděli všem
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    100% do stodoly + mrkvovka + vrtule
    tohle vždy pomůže
    Druhý úkol jsem splnil jen na tu celou první medaili a dál nic a jelikož, jsem si neuvědomil, že se ta rostlina pěstuje i na ten třetí úkol
    Trochu jsem poškádlil kolo a dalo alespoň 100%
    S tím, že jsem měl dnes ráno ze sklizně pouze 400+ ks rostliny, tak mě docela překvapuje, že jsem dokončil celý úkol (nepočítá se, že jsem koupil jen pár lamiček na trhu xD)
    Teď už jen dojet do konce (snad se mi to povede)
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Úkoly jsou v pohodě splnitelné, jen nesmím zapomínat zaset. Teprve teď rozpěstovávám na čtvrtý úkol.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak čtvrtý úkol splněn ;):). Vytočila jsem si 100% do stodoly, tak se to pěstuje jedna radost :D. Ráno bude napěstovaná akční i do zítřejšího úkolu ;). Všem přeji hezký večer a fajn hru :)
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted jsem se vrátila domů a jdu rozpěstovat do večera něco udělám jinak zítra ještě bude čas
     
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Čtvrtý úkol splněný, pěstuji na zítra a ráno budu mít napěstováno. Přeji ať se daří jak ve hře tak hlavně v životě. Heský večer.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak dnešní ůkol splněn měla jsem sezoní žeton takže na 2 sklizně vyšel
    napěstuju něco na zítřejší ůkol
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Vytočil jsem si stopro a tudíž hotovo! Ráno budu pokračovat a v poledne bude hotovka i do druhého úkolu(není třeba se honit a plýtvat silami a dalšími komoditami). A laskavec jistí ta padadla zaftra. Zatím si spokojeně mnu ruce a těším se na stonek...:D
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, pokud nezaspím všechny budíky, mohla bych to stihnout s odřenýma ušmami o polední pauze... A když ne, tak se z toho nepototo, však jsou to jen omalovánky. Vehikl nedal nic včera, nedal nic dnes, klasika. Taky spoléhám na sezonní žeton. Akorát marně dumám nad tím, jak wallik68 vyšel hodinový kupon na dvě sklizně. Nějaký řádek k urychlení SH krom vánočky a nevinnosti? Nebo jen neumím spočítat procenta? Vychází mi to na hodinu a třicet pět minut. To se do hodinového žetonu +1 dvakrát netrefím ani náhodou. Nechám se poučit, příště využiju, pokud budu mít všechna zkracovadla k dispozici, že...
     
    Naposledy upraveno: 4/12/22
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Y_n_O, se stonkem, vánočkou a nevinností to je 48 min.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já vím, ale slušelo by se to napsat. Já informace podávám kompletní nebo mlčím ;) A protože jediný řádek na SH syslím na případný zisk padátek, budu doufat, že žádnou sklizeň nezaspím :)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno, po sklizni hotovo,bude něco málo i na dnešek:p;)
     
  19. Štika

    Štika Mistr fóra

    Na dnešek a zítřek napěstováno,teď jen počkat na 14.00 hod.jak to bude s padátky,snad nebude překvapení a laskavec bude stačit.
    Krásný den všem :)
    Další úkol... hotovo,už jen zítra ledovou květinku a bude stonek.

    Stonek doma zasazeno na padátka na zítra.
    Lehká a klidná akce.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/22
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hotovo už včera, ale práce mě tak zmůže vždycky že vytuhnu, tak dneska to bude s pajdátky jsem zvědavá jak to zase bude nepadat xD[​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.