Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Trepifajksl

  Trepifajksl Hvězda fóra

  No, ráno jsem potřeboval sklidit a znovu zasít, abych tak kolem půl jedné sklidil poslední nanuky. No, túúúhle... PC se mi zbláznil, nepřihlásil jsem se nikam. Prý nejde síťové připojení. Okolo toho jsem mrskal všechny úkony k znovu sprovoznění a nic. Na MT kyslík - bez připojení. To už jsem nevydržel a šel zkontrolovat počasí. Tsss, venku metelice, zima, hnus. Tak jsem všechno vypnul, odešel na nákup - já trubka bez čepice- ještě teď mi zebou ušiska. Po návratu klídek , pohodička. Přihlásil jsem se na klientovi, zasadil 100 pidipolí a hodil zelenou manu. Nezapomněl jsem přidat i nevinnost a tak jsem to za hodinku +- sklidil, vhodil do úkolu a na pole jsem dal hortenzii. Na hlavní jsem ji naházel také a mám do zítřka do pěti volno. To přijdu z práce. Po 14 dnech volna nejspíše KO a tak doufám, že žádná údržba, žádný zmatek, 10 rostlin na startu připraveno k letu na pole. Zdar
  PS: v neděli jsem k majáku dal 4 picolky - a tak mám nemrtvý poklad, multicosi, plavbózní zábavu a držte se : Florenovník! Já su tak ščasné!
   
 2. janibu

  janibu Rádoby autor

  Ve 13.00 hod. Jsem se chtěla opět nějak připojit na farmu abych sklidila poslední akční a ukončila úkol. No ve 14.15 hod.jsem sklidila jen na hlavní a dál nic. Unity jelo jen na otevření farmy a dál nic, do toho se mi stále otevíral Klient, kterého mám už několikrát na ploše. Klient šel stáhnout,ale Farmeramainstalnet.exe nešlo otevřít, červený křížek, mám už 3x. Puffin na tabletu nejde, vyčerpán čas na hraní. Teď jsem to zkusila a dostala se jen na forum.
  Budu to ještě zkoušet, ale jsem ráda, že jsem zrušila uložení údajů platební karty a nekupovala kombajn na další měsíc. Po více jak 10 letech se omlouvám sousedům,že nedostanou dárek.
  Asi tvůrce potřebuje mladé lidi,kteří to s počítačem umí a mají novější verze.
  Je mi to líto.;)
   
  k.vitek tohle ocenil(a).
 3. MatysekKamilek

  MatysekKamilek Imperátor fóra

  Akci jsem stihla, prozíravě ráno vlezla k PC už v 8:10 a v 8:45 ho předala klukovi na on-line výuku.
  Dekorky mám navíc, při OaD pošlu.
  Trepíku super dárek na rozloučenou s flash player.
   
 4. k.vitek

  k.vitek Velvyslanec fóra

  To můžu bedny Picollo dát "zrát i na plochu k Majáku?!??? To je pro mě novinka! 8)


  no, mně se akce nakonec podařila dokončit asi 1 hodinu před koncem... pravda, provětrala jsem dost zelené SH, ale co už, zas ho třeba nasyslím.

  Stejně je pro mě závěr: tyto 24hodinové maratony nemám ráda. Když se sekne někde na cestě trpaslík a nespojí vám kabely, prostě si neťuknete. A když se takhle vypustí třetí z pěti... už se dost často nedá navázat, ani dohnat.
   
  Trepifajksl, dasa1143 a Y_n_O tohle ocenili.
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  k.vitek, taky to nemusím, jako časovky v družstvu xD
  Pokud někomu nějaká dekorace chybí, napište při O&D, mám všechny dvakrát k dispozici, z mé a vedlejší farmy.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.