Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    také hlásím hotovo, pomohl jsem si pár SH. Akci jsem urobil celou ve Flashi, se kterým se tímto loučím. Farmaření zdar! kája53
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak som to tiez zmakla a idem spokojna do perin o)))) Dobru noc a krasne snicky prajem :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já snad zvítězím také, ale bude to těsně, jak se říká, o prsa korejské závodnice. Ráno v pět musím stát na značkách, takže nesmím zmeškat sklizeň před jedenáctou a pak tu ráno ve čtyři před odchodem na trajfl... A to jsem se těšila, že mám volno až do pátku :)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já to snad dotáhnu až ráno... dobrou noc.
     
    sovicka64 a naruto2002 tohle ocenili.
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm akce hotova ale chtel jsem si ješte sklidit a flaška už nejede co je to zas za nepořadek do pulnoci jeste 2 hod



    tak na3 pokus už jo
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001 - ahoj, vyzkoušela jsem teď otevřít farmu ve Flashi přes Firefox a normálně jsem se přihlásila ;)
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám akci hotovou.dekorky zbyly,takže......kdo bude potřebovat ;)
     
    sovicka64 a kytka50 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dve kropeni zelenyma kapkama a je hotovo...
    No a ted se uvidi opravdova zatez a hrani, co je jisty je, ze mazlici na mene nez pul hodiny jsou zbytecny...
     
    k.vitek, kája53 a zejdy66 tohle ocenili.
  9. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    100 procent,ovce se houpají,nemůžu se tam dostat,přesadila jsem před půlnocí,to je o.k.jen jsem chtěla vybrat bedny,ani na 3 pokusy jsem to nestihla všechno,pořád se to seká, uvidíme ráno...a to je plánovaná údržba.Píšu sem,protože mi to nejde přepnout na jinou diskusi,dobrou:inlove:Mám farmu,hurááá,jen na ní NIC není,vůbec nic,nic nemelu,nemám pole,stromy,zvířata,vůbec NIC,takže ještě jednou dobrou....
     
    Naposledy upraveno: 12/1/21
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, hotovo, řádek řádí a můžu vyrazit do procesu ;)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V 5 ráno hotovo a teď se trápím s Unity :p
     
    matlafous123 a sovicka64 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, taky hotovo, všechny úkoly splněny i předchozí. Paráda.
     
    matlafous123 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    až jsem se orosila,nešlo dodávat do úkolu,tak několikrát restart a taky mám hotovo
    kdyby někdo chtěl při OD mám všechny dekorky.
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U mě naštěstí v pohodě, ani jsem si ráno neuvědomila, že už sklízím v Unity. Dokonce zmizelo to hrozné uskakování při ručním sklízení. Úkol hotov, těším se na pokračování Farmy v novém a čím nás překvapí.
     
    k.vitek, matlafous123 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Moji susedia ak ste niekto niektorú dekorku nestihli tak mi pri oad napíšte.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám volné tři dekorace, zamluveny jsou jen domov a obydlí, tak mi také můžete napsat sovičku :)
     
    berkaKolchoznice a matlafous123 tohle ocenili.
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, konečně hotovo, ten poslední mi dal zabrat, rovněž se na mně můžete obrátit pokud vám bude chybět nějaká dekorka

    [​IMG]
     
  18. dedy55

    dedy55 Pisálek fóra

    Zdravim,pri stajnach a dielnach strašne zbery-pomale,ked mam nejaky predmet celkom hore v strede neda sa pozbierať,zavadza mi ten obdlžnik,pri zbere,vždy pride na to miesto v strede navrchu,čo s tym?Opraviť
     
  19. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Hurá akce je hotová.Taky mám volné dekorky.Kromě Ledového domovu.
     
  20. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Akce hotová a dekorky navíc taky mám tak kdyby měl někdo zájem
     
    berkaKolchoznice a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.