Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Už píšu, děkuji :)

    EDIT: tak mi to spravili, škoda té prodlevy, protože teď nestihnu jednu otočku kvůli cestování, ale aspoň to už jede :D
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
    -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Odpověď: "Děkujeme, že jste kontaktovali zákaznickou podporu společnosti Bigpoint.
    Vrátíme se k Vašemu dotazu hned, jak to bude možné - ve většině případů budete kontaktováni zákaznickou podporou během 1 pracovního dne - často i mnohem rychleji." Tak během dne budu opravdu rád, že se na to podívají. Tohle nemá smysl ani úroveň. EDIT. Takže teď zjišťuji, že kombajn místo aby zasel tak těch deset kusů vhodil do úkolu!!! Neuvěřitelné čím se dnes dokáže kdosi živit... EDIT2. Takže vyřešeno, za to, že kombajn místo zasetí neuvěřitelně vhodil těch deset kusů do úkolu, si můžu sám. Je čas dát tomuto paskvilu pápápápá...
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  3. EdaFrbul

    EdaFrbul Zelenáč fóra

    ... nějak se mě nenačetl počáteční nanuk, je 15:17, jste na tom podobně????
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    EdaFrbul - zdravím, zkus restartovat hru. Pokud to nepomůže, kontaktuj Herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu

    (ps: nanukovou květinu hledej v secí tabulce na divoké louce)
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  5. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Akci nemám dodělanou - padátka a čas :mad:
    Tak kdo bude chtít Ledový hrad a Ledové panství, mohu zaslat při dalším darování a obchodování.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak rozpěstovávat na pohopolích už se mi dlouho nestalo ;) jooo to je tak, když seju na mobilu v čekárně na očním, jediná výhoda toho je, že ušetřím SH, nu což nadělám, bude hotovo o 3 hodiny déle, vlastně se skoro nic nestalo
    xD:p
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No mne to frci dobre o)))) Makam od 14h. aby som dokoncila akciu do rana uff ....
     
    tenista99, vladca a matlafous123 tohle ocenili.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Hotovo vrtule + zelený kvůlivá flašce nehodlám nic riskovat:pzejtra po práci zapnu pc a uvidí se co dál junajti nebo klient:oops:čítám že se zejtra modíci zapotí:D:D:D
     
  9. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Díky bonusu 100% do stodoly, který jsem si, asi omylem, vytočila na kole, budu mít hotovo po 1/2 osmé.
    Konečně!!
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
  10. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    nemám 1.dekorku fňuk, fňuk, kde ju získam - ľadový domček
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj chrust1, zkusit počkat na akci obchodování a darování a jestli půjde dekorace měnit. Hlavně nezapomeň splnit dnešní úkol a tím aktivovat řadu na magickém stonku. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    jana563 a sovicka64 tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Celý den obtěžuji klienta,po ránu je trošku líný,ale přes den je až na nějaké chybky,které určitě vyřeší,snaživý. Akce typu královna nebo hledání v místnostech bych mu zatím nedoporučovala;)Stonek už je aktivní...
    chrust11-při OaD domeček určitě bude někdy v nabídce
     
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Hlásím hotovo,stonek jede a dekorky mám navíc.Přeji všem kteří finišují ve Flasch, aby stihli napěstovat co nejvíce do 23,59
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Rychla kontrola funkcnosti Unity klienta neodhalila zadne problemy, takze neni duvod s akci nejak vyrazne chvatat (stale je nutno ovsem davat pozor na nastaveni stonku, aby clovek nesklidil i to, co nechce, protoze Unity jaksi jeste nedokaze udrzet moc) a jsem teda zvedava, jak farma poslape zitra pri 100% zatizeni, ale radek by mel byt i tak aktivni uz dnes, toz o houby jde ;)

    EDIT: Tak nakonec hotovo komplet jeste dnes.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak já hlásím, že i v práci se našla chvilička a na telefonu jsem i rozpěstovala. Když se zadaří, tak zítra ráno je hotovo. Kdybych nebyla škrt, tak mám hotovo už teď. KŠ jsem neotravovala a SH škudlím na jiné, náročnější akce.
    Rozpěstování byl krapet boj. Šlo to pomalu, ale přeci. Předtím jsem v práci složila zápočet trpělivosti s klienty, teď doma maturitu s kontrolou úkolů dítka při základním samovzdělávání. Takže mě nějaké UNITY na telefonu nemohlo a nemůže rozházet.
    Co je velmi nepříjemné, tak je skutečnost, že když chci posunout plochu, tak ihned posouvám políčka. Takže musím tahat stránku mimo plochu farmy. Toho však dosáhnu jen tehdy, když mám malé zobrazení. Při malém zobrazení zase špatně vidím, co sázím. Hlavní je, že jsem zasela akční kvítí a ne třeba slunečnici a taky to, že jsem si neodbouchla tulidomeček, ve kterém jsou zvířátka nadopovaná viagrou, aby vydržela do další šlechtící akce.
    Pěstování ledňákového kvítí (u nás se místo nanuk říká ledňák) zdar. 8)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ešte si dám 1 otočku a to dnes už budem mať hotovo;);).
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hlásím hotovo stonek už běží a v klidu vše :) Vytočil jsem aspon plus 1 tak to bylo rychlejší :D
    Jinak dneska ještě jedu ve flaschi ale unity mi běhá skvěle takže u mě vše v pohodě rozhodně tu pár let budu :D

    [​IMG]

    [​IMG]


    @hroudov ještě to píšu sem počítej s těma dekorkama a ozvi se mi až bude OaD :)
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek je už aktivní, akce ukončena v předstihu, díky bonusu.
    Asi jako většina jsem si užívala Flach a zítra už naostro v Unity - věřím a doufám, že to půjde bez větších problémů.
    Krásný večer všem!!
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Trochu jsem to popohnala a také hlásím hotovo ;) Akci jsem jela více méně již v Uniti a až na menší problémy celkem OK.
     
  20. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Akce hotová, na Unity se netěším, ale co se dá dělat.
     
    kytka50, tenista99 a kája53 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.