Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Hotovo a zejtra o půlnuci muší bejt tuplem hotovo i kdyby se mělo zelenat a vrtulovat xDa pak se uvidí8)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No vhledem k tomu, že je možno šlechtit zvířata za 1 SK, neodolal jsem a přispěl tak k dovršení předposlední etapy akce...
    Zítra na Divoké louce začne závěrečný hon na myšku - myslím, že její životnost bude poměrně krátká i bez případných bonusů...

    To jsou ty dobré zprávy... a jedna horší: :oops:
    Po dobách hojnosti blíží se den,
    zúčtujem spolu, můj milý Flashi...
    Zbude nám Unity jen!
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja mám tiež hotovo aj keď som na začiatku akcie mal problémy pustil som pár SH na dlhodobky a vyšlo to.Potom to išlo ako má.Aj som šľachtil za 1 SK a keď že padali aj odznaky tak som aj tú druhú akciu dal.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem znovu zasela akční a šla se podívat, zda budou potřeba i padátka :p a ona bude zítra jiná akční, tak to můžu zlikvidovat
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak dnes si nejsem jistá, jestli jsem předchozí úkol dokončila... Jak to zjistím? Opět jsem se totiž musela dopoledne věnovat školní práci a třeťákovi, který dohání ten páteční 3hodinový výpadek on-line výuky, jak už nezvládal. -.-
    A protože mám kupodivu napěstováno, už mi bude stačit 1 sklizeň akčních kvítek. S vypadávátky je to horší. Ale času dost...

    Časomíra do konce této 5. části akce 20:29 hod.


    EDIT: Takže, vzhledem k tomu, že mám v liště pouze 1x dekoraci Ledové panství, asi jsem 4. část akce nedokončila celou... Je to divné, protože Ledový hrad mám 1x a 1x ho ještě získám v této 5. části... a Ledové obydlí mám také 2x o_O Koza aby se v tom vyznala...
     
    -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já jen to ,že z taj.stájí opět samé žluté,novinky nikde zrovna jako sojka,kterou mám pouze z OD.Už je to únavné ty vykopávky.

    LV 227
     
    mirbel46 tohle ocenil(a).
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo, díky padátkům z tulidomku, ale už je opět nachystaný na další akci.

    jana15109 - třeba to jednou přijde a dostaneš to co potřebuješ nebo si přeješ, ve Tvém levelu se snad nad výsledky tajemniček už snad ani nepozastavuj. Aspoň já to tak dělám.

    petaM2001- jak vidím mám na zítra připravený obdobný plán.

    Pěkný nedělní večer Vám všem přeji!!
     
    Apachie1, Laca-25 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pohoda, klídek, tabáček... dodala jsem ze skladu pár rostlinek, cosik jsem sklidila a pěstuju poslední várku. Padátka v pohodě, protože tulidomek vydal základních 132, potom na splnění vedlejší akce dalších šedesát na chybějící odznaky. A chryzantéma na hlavní dala něco kolem 130 ks, takže už jen počkám na dopěstování ledové květiny a konečně budu moct vyskladnit tajemnice, zvířecí i stromovité, zatím nebylo kdy a kam. Uvidíme, jak to bude vypadat zítra. Naštěstí mám volno, asik až do pátku (pokud někdo nezapomene přijít do práce nebo neonemocní a bude potřeba mých služeb zákazníkům) 8)
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte Unity zřejmě nevoní karafiaty, z celé plochy malých polí-několik stromů- vypadlo asi 50 padátek. Takže potřebuji ještě 90, to jsem zvědavá.:p;):(
    Dopadaly z vyšlechtěné cibule ale musela jsem dát SH
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    dasa1143: Jestli ten počet padátek bereš podle toho okénka, co vyjíždí na pravé straně, ještě si to zkontroluj v inventáři. Mně se totiž také ukazovalo, že z kozlíku vypadlo jen asi 32 padátek a ve skutečnosti jich přiskočilo přes stovku (myslím, že 136, ale přesně už si to nepamatuji).
     
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    -Jara05- svatá pravda,už jsem si měla zvyknout.měj se
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Napestovano vcera v pohode bez bonusu, padatka rano v pohode... ovsem teda posledni den kdy se da rano otocit v rozumnym case, tak dneska snad najedou posledni den na prvni pokus at rozpestuju a zitra uz to finale na klientovi snad doklepu...
     
    matlafous123 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    mám také navíc
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Tak jsem zasel nanukový nesmysl a těch deset kousků zmizelo z povrchu farmářského, tahle hra se stala UBOHOU FRAŠKOU, pozdravujte kašpary z RT. :wuerg::wuerg::wuerg: Po restartu akční stále nikde, po druhém se točí kytka, nazdar!
     
  15. sváťa45

    sváťa45 Pisálek fóra

    Chtěl jsem zasít akční- a ejhle ani jedna k mání.Co s tím mám dělat ?
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  16. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Nejdou mi smazat pidipole, abych tam dala větší na rozpěstování... ani kombajnem, ručně sice zmizí, ale zase se objeví... paráda :D
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud se někomu opět nezobrazily akční rostliny, napište prosím na herní podporu.

    WildJets děje se tak i po restartu?
     
  18. vladca

    vladca Stará škola

    u mňa všetko v pohode ... rozpestovávam a potom šupnem dve otočky pohopolí (ráno dalo KŠ 100%/24h), to by malo stačiť :p
     
  19. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Po restartu, ve Flashi i v Unity klientovi
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    WildJets v tom případě také napiš na herní podporu, aby mohli prověřit tvůj herní účet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.