Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová, sice se zpožděním, kvůli bonusům, ale přece jen ;)xD:oops:
    Případní zájemci o dekorky, pošlete sovičku na mou farmu, ráda Vás podělím :p:inlove:
    Dopěstuji až zítra dopoledne, kdyby byl nějaký bonusek, byla bych ráda :music:8)
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Přidávám se k těm, kteří mají aktuální část hotovou. Již pěstuji na zítra. Bonus nepadl žádný. Zítra to bude jistě pohoda. Jsem zvědavá na pondělí. To budu v práci. Budu tedy odkázána na telefon. No, když jsem to zkoušela, tak přes UNITY se mi bohužel nepodařilo přihlásit. :( O možnosti na dálkový přístup vím, ale děti mi sedí doma na samovzdělávání. Tak nevím, zda do toho půjdu.
     
  3. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Sněhová myš IV je zdolána- nyní ještě dopěstovat kvítí na zítra a budu doufat, že roztavený sněhulák se pochlapí stejně jako krumpáč a nebude s ním žádný problém.
    Přeji pěkný večer a dobrou noc!!
     
    -Jara05-, sovicka64 a matlafous123 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mrkla očkem na KŠ, co nabízí a ono + 1 na kytky a 100%, tak otočím, bo jsem začínala až skoro k 5 hod. No kolo dalo těch 100%, za chvilku sklidím a dám na noc. Ráno se dokopu a sklidím u kafča.
    PS: Ledové cosi dorostlo, myš komplet, zbylo na zítra a ještě v noci poroste. ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já teprve rozpěstovávám,do 18.00 ve fabrice potom kafíčko a jedno pivko na žížu:p. Snad to dám,ale nevím,nevím. :cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vážení, držte se prosím tématu - tj akce Sněhová myš a vše ostatní směřujte do debatního koutku - Debata o všem možném nebo Důchodci závisláci.
    Akční vlákna slouží ke zpětné vazbě.
    Zmoderované příspěvky si můžete upravit, pak je pustím zase ven.
    Děkuji za pochopení a respektování rozdělení fóra
     
    -Jara05-, maminka78 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ctvrta mys nevylezla celou noc, az teprve po sedme rano musela vylezt si udelat kafe a to se ji stalo osudnym :D
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, začínám hrát teprve dnes a budou mi chybět dekorky Ledový domov a Ledové obydlí. Kdyby měl někdo náhodou navíc, byla bych ráda.
    A asi budu mít navíc Ledový hrad a Ledový palác... Kdyby někdo nestíhal ;)

    Edit:
    matlafous123ku: Děkuji!!!
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Apachie1 Pripomen se pri OaD, dodam ;)
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja uz mam tiez Hotovo od rana a pestujem uz na poobedie :) Zajtra mam volno takto bude pohodicka :)

    Apachie1
    aj mne mozes pisnut ked bude OaD ;)
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já mám téměř napěstováno a bude to už pak jen o padátkách ale to bude myslím v pohodě :)

    @Apachie1 - Sousedko :) Vypadá to že máš teď dost na výběr tak se taky přidávám klidně napiš budu taky mít navíc :D
     
    -Jara05-, matlafous123 a Apachie1 tohle ocenili.
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    evoku57, sovicka64 a tenista99: moc děkuji za nabídky, jste opravdu skvělí farmáři!!!:inlove:
    Již mám domluveno s matlafous123kem, ale cením si Vaší nabídky:inlove::inlove::inlove:
    Ať žije Farma a hlavně skvělá komunita farmářů a samozřejmě i modíků - všech dobrých duší této hry!!!
    A nabízím Ledový hrad a Ledový palác... Kdyby někdo nestíhal ;)
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem musela nenadále ještě před druhou odjet a v tom spěchu jsem nechala mobil na nabíječce. Takže s rozpěstováním jsem začala až dnes v 10 hod. Musela jsem si tedy vypomoci SH a už mám hotovo. Ještě trochu zbylo na dnes.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
    sovicka64, matlafous123 a Apachie1 tohle ocenili.
  14. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    nestihla jsem začatek akce nemam ledovy domov a ledove obydli tak kdyby někdo z farmařu měl navic byla bych moc moc rada a určitě se domluvime co na oplatku moc moc děkuji
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  15. Beata1959

    Beata1959 Pisálek fóra

    kazetacka,ozvi sa mi na OD
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak myslím že dobrý :p Ještě chybí 133 sněhuláků :) Dal jsem tam pohanku se SH takže za hoďku hotovo SH zase dopadá a mám dostatek :)

    [​IMG]
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám hotovo... :)
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsme přijeli z výletu a téměř hotovo, chybí "jen" :) asi 83 padátek, to by do večera mohlo klapnout z pěstování

    Edit: nakonec hotovo hned, bo jsem ještě šlechtila a na to jsem jaksi zapomněla ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes již hotovo. Sice mi nepodala všechna padátka ze sladkého jeteličku, ale šlechtění do akce to jistilo.
    Zítra se s pěstováním uvidí. Asi budu začínat pozdě - až dojdu z práce.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.