Sněžný křišťálový pohár (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud potřebuješ něco do svého příspěvku dopsat, použij u něho tlačítko "upravit". Skali
    u mě tedy pěstovat nejde

    hloupé je, že dnes odstartovala první soutěž a zítra začíná druhá, co tedy pěstovat dřív??????:sleepy::(

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/18
    jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No chyby jsem si nevsimnul, takze bohuzel, bonus maji jen ti co nemeli dlouhou kytku na Baha...
    A zitra akce potrebuje Baha, takze v klidku...
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007
    Lnička se pěstuje pouze na plochách farmy - je to tak avízováno od začátku. To, že šla zasadit i na Baha, byla chyba a to hlášená zde.

    hroudov - zítra sice začne akce Zuzin věneček II, ale akční Květinová cukrová hůlka se bude pěstovat na plantáži.
    Takže závodit na sněžných skútrech klidně můžeš bez omezení ;)
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Já si všimla na baha,že je v nabídce lnička, ale než jsem rozpěstovala, tak zmizla Měla jsem ji v úmyslu vysadit i tam:p;) Kol desáté večer sklidím ,naseju a půjdu haji\prozatím 278 kanystrů, tak snad budou padat
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já ji v nabídce na baha mám i sklizenýpočet, ale nevysadil bych ji tam.
    Zákazy, příkazy neplatí klidně tam jiný vjede ,-))))
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Daří se mi úspěšně odolávat a zatím jsem ani nerozpěstoval. A hodlám v tom pokračovat 8)xD.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, máš mé symfonie. :D Nejsou tam cochcáky ;)
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Řekneme si to zítra jestli oba fakt -štěby a y-n-o- nehrajete takovou super hru:(:p;)
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nehraju nic, ani tuhle akci. A cochcáků mám plné plochy na farmě, doplňuji stav všeho ;).
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: fakt nehraju, že nehraju... :cry:

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Fakt nehraju... :cry:
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No jo, no jo, tak se hned nerozčilujte. Já si vždycky říkám že ne a potom mi to nedá a stejně jo:p;)
     
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, chtěla jsem se zeptat, zasela jsem akční a již také jedu skutrem, nějak jsem odklikávala a odklikávala a teď mi došlo, ve 2 závodě mi to vůbec nedává BZ, KR, TBZ, máte to taky tak?
    No možná to připisuje ale nezobrazuje, nekontrolovala jsem to
     
    jindrasofr, jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Já sem taky můžu fouknout screeny ploch plných jelenů, bobrů a jiné havěti - lnička žádná ;). Ale nikde nepíšu, že se to nezmění. Zítra začnu akční na hlavní louce, třeba se ta skútrová potvora sveze s ní :). Víkend je dlouhýýýýý...
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Díky bonusům mám 2 závody za sebou a zítra zpomalím.Ještě nějaké pečení ,pak slepování ,plnění koncem týdne, pak rozdání a bude klid:pPrvní várka vosích hnízd mizí. Mezi tím juknu na farmu aby mi něco neuteklo;)momentálně ani 1 kanystrxD
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    davidson00 - vypadá to, že se jen nezobrazují, ale přičítají se. Když tak si to pohlídej. Problém předáme dál k prověření ;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, klidně začni; já nic měnit nebudu, prostě budu plnit stodolu... Právě že víkend je relativně dloooóóuhýýýýý, budu na Baha pěstovat na druhou svíčku k Zuzi do věnečku a na farmě to, co chybí do limitu (mého soukromého)... Asi budeš mít zahlcenou holubí poštu odkazama na obrázky :p
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Skali - děkuji, zkusím si to pohlídat ale bude to již zítra, dnes sklidím ale již nebudu hrát, jenom to semelu, ještě jednou děkuji a příjemnou hru přeji všem farmářům
     
    jindrasofr, jirinasinova198 a Skali tohle ocenili.
  19. chladovka

    chladovka Pisálek fóra

    Do akce jdu, sice nijak to hrotit nebudu, ale zkusím.. Akorát nechápu, jak je možné, že vám tak padají kanystry? Já mám teprve 31 a to momentálně pěstuji slunečnici jako o život :eek:
     
    jindrasofr, jirinasinova198 a bursuk59 tohle ocenili.
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já do akce jdu jen po nálepku,pak to je pro mě pasé,Akce se mi nelíbí:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.