Sněžný křišťálový pohár (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já jsem teď zaktualizovala farmu a motiv zmizel sám :) + hřiště se vrátilo :D
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    I když akci nejedu, tak dárky posílám a děkuji moc RT, že dali akční dárek na první pozici :music:
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    besineček
    Upřesnění - v nastavení to je Další nastavení / Aktivuj animaci ohňostroje (volba Ne).
    Už jsem si ten sníh vypnul (jakkoli se mi jinak na Farmě líbí) a to do doby, než bude zajištěno odhrabání Hřiště pro mazlíky. Zatím bílá kalamita toto neumožňuje, ale na rozdíl od reality lze sníh uklidit pár kliky v nastavení*.

    Jinak mám po první sklizni 384 Kanystrů (30,1% z 1274).

    *Kdyby tak měli tuto možnost i silničáři...

    EDIT: Chtěl bych se zeptat (upřesnit si pojmy) - jaké všechny plochy se počítají do Farmy?
    Proč se ptám? Podle jednoho výkladu je Farma tvořena Hlavní loukou, Vedlejší loukou a Mýtinou, podle jiného by to mohly být všechny plochy na Farmě + všechny pěstební plochy na Baha a podle této akce to je Farma + Baha bez Křišťálových vodopádů...
    Tak jak to tedy je?

    15:35
    Silničáři už přijeli a prohrnuli cestu ke Hřišti mazlíků, takže můžeme nechat Farmu zasypanou sněhem.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zjevne pracuji dve skupiny RT - jedna dava nesmyslny radky s divnyma casama (24 hod nasobky) a nepouzitelnyma efektama (zkraceni rostliny/zvirete) a ta se nyni ukazala, no mozna ma prsty i v tom motivu co nefunguje... druha dela vyuzitelny radky (bonus na skupinu veci, 20 hodin cas) a ta byla minule... jen nevim proc tu prvni nevyhodej, vzdyt je to stoji takovyho nadavani uplne zbytecne, ne?
    Taky dost kulhaj stroje, trva to pekne dlouho nez otocim zvirata...

    Jo a tech kanystru z nejdelsich kytek taky nic moc, 230 kusu je slabota...
     
  6. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak mě padlo ze tří ploch sladkého jetele (nejvyšší co mám k dispozici) 278 kanystrů o_O kdybych dala své vytuněné karafiáty, tak mám asi víc
     
  7. bloboj

    bloboj Pisálek fóra

    tak odměny jsou jedna věc, ale projet se v tak vytuněným sněžným skůtru na vopravdovejch závodech, to je snem každýho trpaslíka, takže kapuce stahujeme do čela a jdeme na to, jen aby nám nedošlo palivo, to je naše jediná starost...hodně štěstí všem a nezlobte se, když vám ukážeme záda, my jsme už od přírody tak rychlý:)))
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Tak se mě zdá, že jsem z akce nadšená jen já :D Z první sklizně 189 kanystrů, což není tak zlé a já jsem spokojená. Vždyť uběhla teprve hodina. Chci dojet celý závod, takže budu makat :):)
     
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    kanystrů 218 tak to zkusím,jak to půjde;)
     
  10. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Skali, potize se snehovou nadílkou mivaji kazdorocne i silnicari, to se holt není cemu divit :p
    Tak jsem znovu koukala na akci a když nekličkujeme, vychazi nejlepe to největší palivo, akce se tvari az moc jednoduse, po zacatku akce tusim, ze problém bude tentokráte zase na strane padatek :p Mam cca 150 ks z plochy stromu, plochy zvirat (a zbytek okolo nejdelsi plodina, ted si nevzpomenu, která to v mem 163 lvl je :) ) a treti plocha mix vyroben, obr a obyc stromu a asi 1/3 plochy dlouhe plodiny. Tak uvidíme, jak to pujde dal. 2 a pul plochy mam volne na akcni a taky jsem prave hodila na trh něco slunecnice, stav krejcarového konta uz je zalostny :) Tak at se vsem dari, slava vitezum a cest porazenym! :p
     
  11. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    U mě jde akční kytka pěstovat i na baha, a to prales a plantáž. Vypadávátka ale nelétají, doufám že to není žádný šotek, a až tam zaseju tak mi to nezmizí.xD
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kanystrů by bylo 570 z juty,ale proč padaj jen na Farmě když akční se dá pěstovat i na Baha.Mochsemmět s padátky pokoj.

    Sníh jsem už letos sklízel jednou,ale na rozdíl od loňska mě to bavilo,neb jsem si pořídil k traktůrku radlicu.Lítaly i dlažební kostky.
    :D
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, já bych si s Baha nezahrával, je to nahlášeno jako chyba.
    Buď zmizí, nebo ji tam nechají pro všechny ,-)))
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vypadá to na pořádný závod skůtrů myslím si že to bude i pracné než těch pět závodů
     
    jirinasinova198 a evainfo tohle ocenili.
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pitrýsku už zmizela....xD
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    250 kanďáků tak snad gut;)
     
    jirinasinova198, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak pěstuji jako vždy na necelých dvou plochách, na lesní jsou obr hnojníci a vypadlo 210 kanystrů. U sousedů za plotem bylo zase vymeteno xD tak musím máknout sama. Stalo se neuvěřitelné, už pár akcí bylo kolo polámané, projela jsem trochu našetřených PL a něco získané z TOPky ... moc SH není, ale ho teď vyplácám určitě všechno xD

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Praštěná akce, lnička mi šla vysadit v deštném pralese a pak zmizela. Připojuji se k těm, co do akce nejdou. Akce začínají být pěkně zmatené. Teď lituji, že jsem si napůl zbourala farmu kvůli rozpěstování. No nic, jdu ji dát do původního stavu a akce mě víc nezajímá:p:music:
     
  19. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    to je radost zas vsechno zmizelo xD
     
  20. llew65

    llew65 Vážený autor

    Odměna v řádku nic moc. +2 slunečnice asi moc hráčů nevyužije... Zkusím rozpěstovat, ale bourat a přestavovat nebudu, tak uvidíme, kolik toho zvládnu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.