Sněžný křišťálový pohár (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Páááni to je řádek ! Každý 3 dni mohu dostat +2 na dvě sklizně slunečnic...tedy..nesmím zapomenout i pohnojit,jinak to na druhou sklizeň už nevyjde. Co já z tolika kytkama budu dělat ? Olej se zde lisovat nedá co ?.No nevadí,stejně si nebudu pamatovat kdy řádek dozraje.
    :(
     
  2. janinapc

    janinapc Zelenáč fóra

    Může mi prosím někdo poradit? Koukala jsem, za kolik se ted prodává slunečnice.... já jí můžu prodávat asi až za 700 a kamarádka jen za 360.... obě máme runu aktivovanou....proč jí nejde zvýšit cena? může to být levlem? ona je 69, já 95....
     
    vilm4 a jindrasofr tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janinapc - a jste na stejném trhu ? Bo ceny se na různých trzích liší ;)
     
  4. janinapc

    janinapc Zelenáč fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Použiješ-li odpověď s citací, citaci vymaž. Nebo začni psát do nového příspěvku a dotyčného jenom oslov. Děkuji Skali
    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace
    No to nejsme :) ale že by až takovej rozdíl? ... Já chci na její trh :D :D :D to neni fér
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/18
    vilm4, evainfo a jindrasofr tohle ocenili.
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Na tom riadku sa museli poriadne natrápiť,akým by nám urobili radosť:D:D.Tak že vynechávam;).
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No radek bude zeleny = zadne cekani co tri dny na ty slunecnice... ale je fakt ze cely den delam ted slunecnici a az nyni jsem si vsimnul, ze existuje produkt... no nic, ted uz se to nevyplati, ale je toho tolik v remeslnicky casti, kdo si to ma pamatovat...
    Akci pojedu nahodne, tedy XXL, kdyz nema smysl prebihat jinam a par XL+obycejny na konce zavodu... ani pocitat nebudu kolik ceho, jak se namele, tak se odjede a konec bude proste kapanek vic nez je treba...
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nevidím nic, proč bych se strhal -.-. Nebudu se kasat, že nezačnu, ale přípravu nedělám. Zítra asi něco rozpěstuju, ale jinak je mi akce upe šumák...
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    -Kuteno-vybírali až přebrali, proč ne něco co pěstujem do úkolů .....Nezapoměli na bednu?;)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Neříkám, jako už tolikrát, že tentokrát vynechávám, ale pajšl si kvůli téhle akci rozhodně nestrhnu.
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Teď jsem si teprve přečetla OFI... Teda to je odměna jak řemen!!! xDxDxDxDxDxDxD
    Ten řádek musím mít!!!! xDxDxDxDxDxDxDxD Jinak neusnu.

    Čekala jsem, že se RT na konci roku vytáhne s nějakým super řádkem, ale tohle předčilo mé očekávání...
    Ani nevím jestli se mi vůbec do akce chce? Docela zklamání...Taková bída a ještě za jednou za 3 dny!
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    libakos veru mi chýba v tej stonke debna ktorá by mi dávala po 1 ks z rastlín:D:D.Čo ak mi v nejakej akcii bude chýbať napríklad 1 konvalinka alebo nejaká iná rastlina:D:D?
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali když se pěstuje jen na farmě platí to i pro les a divokou louku ? Na akci se těším pokusím se to nějak splnit
     
    vilm4 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) no sněžný určitě není, tak musím jít na ty skútry do malované a zasněžené farmičky xD. Už jsem na nich jezdila a si i při tom ráda zavzpomínám. Odměny nejsou tak hrozné a kdyby nebyl stoneček po 72 hodinách, by byl docela fajn, ale takhle ho zase ztratím z dohledu, jako všechny několikadenní stonky v těch třistasedmi řádcích, nepravidelný posun pracovní doby :p. Páni ... no rozhodně tam mezi ně taky patří. Mám už nasazené kratší rostlinky do družstva, kde na mě čeká obří supr hnojník, tak kanystry budu asi sbírat u sousedů za plotem, snad to nepoznají :D.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - jistě, všechny tři pěstovací plochy farmy :)
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Musím říct, že za mě je to zklamání. Odměny moc neřeším, ale je fakt, že tentokrát opravdu není moc zajímavý ani ten řádek. Každopádně nejvíce mi vadí, že zrušili výběr trasy, protože to byla jediná věc, kterou se tato akce trochu odlišovala od ostatních. Nevím, co k tomu RT vedlo, ale toto mi nepřijde, jako krok správným směrem.
     
  16. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že v době akce budu mít minimálně 5 celodenních směn a tím pádem minimum času, tak budu hrát jen tak zlehka. Aspoň na tu samolepku. :D Asi budu muset kvůli farmě změnit práci, utíká mi takhle moc akcí na farmě. xD;):)
     
  17. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    v odměnách je stonek nedá se nic dělat budu pěstovat....řádků v nebíčku není nikdy dost - však se to bude hodit třeba někdy do budoucnosti
     
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hrát,či nehrát-tot otázka.No začnu uvidim,kytka je moc dlouhá,je jí potřeba moc a odměny mě nenatchly.Néé,nejsem rozmazlená,ale ta dřina :(;)
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali děkuji ti alespoň je více místa na lničku
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    To,že je řádek za 72 hodin by mi ani nevadilo,ale doba účinnosti by mohla být alespoň na 8 hod.podle produktu pro slunečnici,takhle je to o ničem-.-:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.