Sněžný křišťálový pohár (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já do toho tedy jdu na plný plyn. Jsem natěšená na každou akci a myslím, že je to tou pauzou v hraní. Zase se mi vrátila chuť hrát :)
    Chtěla bych splnit všechno a získat komplet odměny. Po rychlém výpočtu je podle mě nejvýhodnější frčet na biopalivo XXL, kterého bude potřeba 50 ks + 1 biopalivo. Tzn. 20400 ks lničky, 1275 kanystrů a 5100 slunečnice. Snad jsem se nesekla.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bonus na slunečnici budu využívat po začátku akcí,protože skoro vždycky dávám právě slunečnici na vyplnění času,než dozraje akční plodina.Teda pokud nezapomenu.o_O
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jojo, rozumíš. V každém závodu je dekorka, takže musíš odjet všechny závody :)


    U letadýlek to bylo jiné, bo tam se měnil směr a proto jsme u některých odměn museli přibrzdit. Tady by to mělo jít profrčet bez zastavení ;)
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Proč zrovna slunečnice? Proč ne brambory nebo chmel? Chápu, že vymýšlet další a další bonusy na stonku je čím dál větší fuška,
    ale mám obavy, že se to začne ubírat tímto směrem .... RT v kanclu roztočí flašku a na které plodině se zastaví, tak ta bude
    v dalším stonku +2 ... už se těším na řeřichu :p

    Vynechám a s chutí.
     
  5. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    moje počty
    1.závod 7x XXL + 2x normal = 44 kroků
    2.závod 10x XXL = 60 kroků
    3.závod 10x XXL + 1x XL + 2x normal = 65 kroků
    4.závod 11x XXL + 1x XL + 2x normal = 71 kroků
    5.závod 10x XXL + 1x XL + 1x normal = 64 kroků

    Celkem 48x XXL + 3x XL + 7x normal
    Tedy 20.420 kytka + 1274 padátko + 5375 slunečnice
    V odměnách nic zásadního, takže nejspíš vynechám...
     
  6. -bady12-

    -bady12- Zelenáč fóra

    Ta Rostlina se bude dát pěstovat i na Baha ?
     
  7. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Vynechávám, potřebuji pauzu. Samé vánoční večírky, není tolik času na pěstování.
     
    vilm4, jirinasinova198 a myš59 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -bady12-
    Ne, jen na farmě.
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak jsem koukla znovu na počty a v prvním závodě je 7x6 palivo xxl+2bio= sněžný skok
    10 xxl x6 =lišácká superhvězda
    10 xxl x6+1 xl+2 bio= malý blizar
    11 xxl x6+1xl+2 bio= sněžná jízda
    10 xxl x6+1xl+1bio= řada na stonku
    48xxl 3xl 7bio

    19200akční.660 akční 560 akční = 20420 lničky, 1274 kanystrů

    pokud jsem blbě spočítala,opravte..
     
  10. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Ahoj, tedy ten řádek opravdu nic moc....proč zrovna slunečnice?
     
    vilm4 a jindrasofr tohle ocenili.
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    už se těším, mám prac.víkend, takže budu pěstit,co to dá a pak se v klidu projedu na bobách;)
    myš59 a farmarka_e dík za výpočty, zásoby na farmě zkontrolovány, něco málo chybí, tak honem dohnat Zvířata jsou pěkně drahá, to si je radši vychovám;)
     
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Také s radostí vynechám.Ostatním fandím :)
     
    maribeja, vilm4 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Túto akciu nerobím (robím Renátkin veniec) , takže susedia napíšte, kto chce denný produkt ;)
     
    vilm4, jindrasofr a burds tohle ocenili.
  14. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Tak jsem zkontrolovala stav slunečnic, něco bude třeba dopěstovat a hurá , konečně využiju bonus jarní vývazek (bonus +1 slunečnice na pole) :)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lízatková kvetina pre Renátku se bude pěstovat na plantáži - můžeš tedy plnit obojí - jak věneček tak sněžný křišťálový pohár :)
     
  16. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    evik.chemik děkuji za připomenutí využít na pěstování slunečnice jarní vývazek (bonus +1), využiju ;), do závodu samozřejmě nastoupím xD
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Když jsou ty Vánoce,čekám bomba akci s bombastickými odměnami.Ovšem opět BZ,BBZ ,krejcary kterých bych prodejem hnoje získala daleko víc.No nic ,zůstanu při zemi a do akce se pustím,ta pauza je docela dlouhá.....
     
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Hm, takže i ta letadla zmršili. Tam si mohl aspoň člověk zapřemýšlet, jestli spodní nebo horní trasou... Tady je to prostě jen "tupá pěstovačka". Ach jo.
     
  19. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Ach jo. Jsem marod, ležím, takže hurá do toho! Aktivovala jsem honem kaštánkový řádek, abych po chvíli, když jsem se chystala rozpěstovávat smutně zjistila, že mi vyprší úplně bez užitku (a to jsem chtěla při rozpěstovávání čarovat s karafiátama, abych měla dost padátek :cry:), protože jsem se o den spletla. To je z toho, že dneska všichni blázní s Mikulášem a přitom je teprve Jitky. :(
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    .evalumar. koncem akce si začaruješ, až budeš moci řádek znovu odkliknout, to se stane, taky mám někdy ruku rychlejší než hlavu a to naštve. Já nakonec do akce opravdu nejdu, jak psal makak-magot, jen tupé pěstování a ještě 6ti hodinovky, která mě nebaví a tolik nesplněných expertních úkolů, tak ať s tím trošku pohnu
    o_O:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.