Sněžný křišťálový pohár (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Matlafousko chybí mi akční padátka vypadávají a je jich hodně
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedu, jedu do dáli kde jsou samí vožr... ,-)))) ta rychlost mi leze na mozek, ale snad se dokloužu na konec.
     
  3. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak já mám hotovóó i když odměny a stonek teda nic moc-.-
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, to dáš, já ti pošlu virtuální kanystry a slunečnici... a té jsou zbytky, prodávala jsem furt...

    [​IMG]
     
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    včera večer jsem dojela poslední závod, kdo už dojel gratulka a ostatním držím palce do finiše ;)
     
  6. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    večer před spaním jsem ještě honem dojela poslední závod a hlásím finito, kdo už dojel gratulka a ostatním držím palce
    • Honzulko, cos dělal celý víkend,že jsi ujel teprv jeden závod? Já byla v práci;)
     
  7. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ráno,už je to uděláno,už je to hotovo...nevídáno zítra ráno mlít se bude nanovo.;))
    zbylo 455 lničky, asi 50 kanystrů,jela jsem jako ostatní tedy lážo plážo , bez JC ,bez pěstování dlouhodobky na noc,akční jen V+H +MJS. Nejsem sice takový rychlík jako někteří skalní,ale akce většinou dorazím ráno před ukončením.
    Takže Honzulko, jak to děláš,že nejsi alespoň v polovině?
    Hezký dník všem a kdo finišují,držím pěsti.
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hotovo :)
    Vcerejsich +100% mi usetrilo den, takze pres noc namleto a stacilo akorat, jeste 315 lnicky zbylo...
    Takze i bez pocitani to funguje a clovek naslepo holt nevi kdy je konec :)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    y_n_o : Díky, já bych potřeboval spíš akční, slunečnice i kanystrů mám dost ,-)))) tak by mohla znít od někoho rada: neflákej se a pěstuj ,-) jo jo nechci strávit zbytek mládí tady na farmě ,-)
    Jedu čtvrtý závod (polovina).
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do ...... i do háje zasadila jsem lničku, kterou už nepotřebuji. Je to jenom důkaz toho, že farma už mě nebere:p;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo na dvou farmách, u té třetí chybí 175 kousků lničky, Ta vyroste kolem čtvrté - semelu, odjedu a hotovo! Svou jsem dorazil v neděli večer po práci a u těch dalších jsem si na noc zasadil delší a (v pondělí jsem se dostal ke sklizni jen jednou) zvěř, proto je dodělám až terazky. Jinak bylo ráno finito.
    Všem vítězům gratuluji.
    U nás plynule přešel déšť v dešťosněžení. Doufám, že tu cestu do práce přežiju ve zdraví...
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím pavlačovky ,-)) já na té trati snad umrznu, jestli nedám jedovaté hnojivo tak skončím v závěji a nashle na jaře ,-))))

    Čertíku, klobouk dolů jak stíháš. Půjč si z farmy skútr a pofrčíš ,-))
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    úspěšně jsem doklouzal na sněžných ořích k cíli.
    Nejlepší akce za tenhle měsíc.
     
    evainfo a jindrasofr tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Taky jsem ji dodělala, ale nečíst diskuzi, poslední barel pohonných hmot zapomenu namlet... chjo, nějak mě ten chaos před svátky zmáhá, jednou zapomenu hlavu ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.