sněženka a její deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem sněženka1950, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    To je hrozný, v bytě mám 14 stupňů a nejde zatopit (není kotel). Dneska ho prý přivezou, ale zapojí ho až příští týden. Do té doby z nás budou eskymáci. Musím se hýbat, sedět nejde - takže jen rychle sklidit a zasít, nakrmit zvířátka a pryč.
    Alespoň mě trochu zahřál postup na farmičce - na 58lvl - teď jsem znalec koní.
    [​IMG]
     
  2. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Asi se ze mně stane malíř - už mám krásnou pestrobarevnou paletu na Baha - peří papoušků nádherných hraje všemi barvami - [​IMG] po postupu na 26lvl jsem utratila pár banánků.
    Jenže problém - neumím malovat, takže zůstanu dál u mé milované farmičky :)
     
  3. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak septemberfest je tu a to už se zima pomalu blíží..Akční rostlinka zaseta, kuchařské čepice létají vzduchem a stojí frontu u mlýna. A na farmičce mám postup [​IMG] , ještě jedno kolečko a budu kulatá :)
     
  4. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Teplíčko, teplíčko.. kotel už jede, akcička taky a na Baha postup na 27lvl - dva podivuhodné stromky zasazeny, takže spokojenost...[​IMG]
     
  5. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    :) právě jsem doplula do kulatého 60lvl :)[​IMG] krásný přístav! Jen si malinko oddechnu, naberu pohonné hmoty a vyrážím na další plavbu.
     
  6. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak přístav krásného 60lvl jsem opustila a nějak nečekaně rychle se ocitla na novém území ve dvou nových neprobádaných oblastech [​IMG] Baha a [​IMG] farma.
    Kuchařská čepice nasazena, v hrnci se všechno uvařilo a vyskočil na mě nějaký tanečník - [​IMG].
    Docela příjemný začátek soboty :)
     
  7. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Horlivě se potím v kuchařské čepici u sporáku, nekoukám napravo, nalevo, abych si pamatovala ingredience....V tom fofru mi skoro uniklo, že moje Baha postoupila o další lvl - na číslo 29. Ještě jeden skok a oslavím třicítku :)
    [​IMG]
     
  8. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak a je to tady - jsem Třešňový mág, takže jsem poskočila o skok dál - 62lvl....dnes budu celý den na cestách, tak doufám, že mi ty třešničky ptáčkové nevyzobou :)
    [​IMG]
     
  9. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Ptáčkové mi třešničky nespapali, naopak - pomáhali sklízet a nosit zásoby do stodoly, takže také přispěli k novému lvl -
    [​IMG]
     
  10. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes splněný další úkol v družstvu [​IMG]
    Stejně ten kříšťálový ostrov je nádherný [​IMG],
    jsem tu ráda, takže se mi odměnil [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  11. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes jsem měla štěstí na kole štěstí - dostala jsem banánové bodíky [​IMG]
    a akce zdárně pokračuje, a i když jsou růže kamenné, kupodivu krásně kvetou [​IMG]
     
  12. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    [​IMG]Krteček mi pomáhá, pracujeme oba dva,
    maká tam a maká tu - nový level už je tu [​IMG]
     
  13. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak tohle je opravdu krásná dekorka [​IMG]
    Kamenné růžičky rostou jako divé, ale vypadávátka se vznášejí někde na obláčkách a nechce se jim padat dolů :-(
     
  14. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    [​IMG] Tak tenhle krásný zelený ohňostroj mi přišel oznámit, že moje Baha vstoupila do 32lvl.
     
  15. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    I když je chladné ráno, při práci na políčkách to nevadí. Zvířátka jsou také nakrmena a dokonce se mi odvděčili a
    dali mi dáreček - [​IMG]
     
  16. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes mě připluly navštívit kačenky po chladivé vodičce [​IMG]
    a měly sebou dárek [​IMG]
    a protože byly dvě, tak mi jeden přidaly [​IMG]
     
  17. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Světlušky, světlušky - jste krásné, ale tentokrát vám moc světýlek nerozsvítím, pořád někde běhám a nemám na vaše lampičky tolik času :-(
    Alespoň, že jsem trochu popojela kupředu - na Baha mi skočil 34lvl
    a na farmičce - [​IMG]
    Ty dvojskoky jsou přece jen nádherné.
     
  18. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Babí léto je v plném proudu a už se pomalu na nás žene pořádná děsivá smršť - už se na ni těším, nebojím se jí, protože ode dneška jsem Hrabě z horní louky [​IMG]
     
  19. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Ach, ach, to jsem tu dlouho nebyla......nedostatek času stále trvá, ale ve volných chvilkách na farmičku zaskočím.
    Jedna akce střídá druhou a to se mi líbí [​IMG]
    a navíc postupy - na farmičce 71lvl a na Baha 38lvl.
     
  20. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Rybář chytá rybičku, na svou novou udičku, [​IMG] těsto vařil od rána, aby rybka zabrala :)
    Tahle akcička se mi moc líbí... a mezitím, co jsem tu nebyla mám postupy do dalších kol - na farmě 73lvl a na Baha 44lvl. A hurá k rybníku :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.