sněženka a její deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem sněženka1950, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes jsem se rozhodla založit svůj deníček farmy. Jen ještě nevím pořádně jak na to. Zatím si uložím kód pro generování fotoalba.
    >Farmářský deník - fotoalbum sněženka1950<
    Abych ho nezapoměla, než se to naučím :)
     
  2. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Od kdy hraju farmu - 27.7.2017
    Můj oblíbený soused - SAMSON581958
    Oblíbený sport - turistika s trek.hůlkami
    Můj mazlíček - vnouček
    Moje oblíbená hra - farmerama, dřív i fantasyrama
    Oblíbené jídlo - pečené kuře s bramb.kaší a salát
    Co dělám, když nehraji farmeramu - ráda vyšívám obrázky a obrazy

    Nedá se nic dělat, už musím zmizet za prací, přijdu snad večer a dám se do práce na deníčku :)
     
  3. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Takže na sněžence jsem ve 47 kole, na Baha teprve 13.kolo. Ale nespěchám, chci si to pomalu vychutnávat.
    Ono to ani rychleji nejde, k pc se dostanu hlavně jen večer.
    Teď momentálně šetřím banánky na křišťálový ostrov - už se na něj těším. A hvězdičky zase na deštný prales.
    Můj zatím největší úspěch v parku - Tanec smrti 4000 BZ a Mystický fénix 4000 BZ.
    [​IMG]
    A plním si pomalu úkoly v družstvu, pročítám příspěvky "závisláčků", no prostě mám tady "práce" dost. Říkám práce, ale on je to vlastně krásný relax :)
    Takže tímto děkuji celému týmu, že máme možnost farmeramu hrát. Kdysi jsem hrávala i fantasyramu a ráda, ale byla zrušena :-(
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  4. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes jsem si vytočila na kole štěstí žabí rybníček, takže spokojenost :)
    A současně postup do 48 lvl - nové zvířátko včelky, teď jsem tedy bláznivý včelař :)
    [​IMG]
     
  5. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Ach, ach, stále nejde fotoalbum a já se chtěla podívat na těch pár foteček, co jsem si pořídila :-(. Alespoň jsem klidnější, když vím, že to nejde nikomu, že není chyba u mě.
    Dnes nám začala nová akcička Zpět do minulosti, ale vzhledem k tomu, že toho zatím moc nemám a na Baha jen 3 rostlinky, tak si splním jenom něco. Ale to nevadí, i tak mě to baví:)
    Tak políčka jsou zasázená, zvířátka napapaná a já jdu do hajan..
    [​IMG]
     
  6. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak jsem se dozvěděla, že fotoalbum nefunguje. Ach jo.
    Alespoň, že dnes úspěch - postup do dalšího kola 49 - vládce kosy.
    A ještě 9 hvězdiček a mám deštný prales.
     
  7. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    [​IMG] Hurá,hurá,hurá - povedlo se mi vložit foto!!
    Mám z toho snad větší radost, než z toho, že mi chybí už jen 9 hvězdiček a budu mít deštný prales!!
     
  8. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak v téhle akcičce toho moc nezvládnu, na Baha ještě nejde akční rostlinku pěstovat. Ale alespoň něco trochu ano, protože akční rostlinka orobinec se mi moc líbí
    [​IMG] A je tady prv[​IMG] ní malý schůdek akce splněný
    A ještě větší radost - docílila jsem 250 hvězdiček a mám deštný prales
    [​IMG]
     
  9. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Přišla jsem jen sklidit farmu, protože musím odjet. Ale hned radost:
    [​IMG] Snad stihnu ještě večer, abych si obstarala políčka.
     
  10. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes lvl 51 - sběrač chřestu (ale ten nejím, nemám ho ráda), akcička pokračuje, první stavba se už rýsuje, stavitelé se snaží, ale nevím, jestli se stihnout dostavět :)
    [​IMG]
     
  11. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    To je krásné - další postupy lvl 52, teď jsem datlový sultán a dokonce na Baha během jedné sklizně hned dva schůdky - lvl 15 a 16 - Hula tanečník..no a na stavbičce pokročili stavebníci také o dvě patra :). Tak snad bude takhle úspěšný i celý den, nejen na farmě.
    [​IMG]
     
  12. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Tak akce sice končí zítra, ale už v ní víc nestihnu než co, co mám. I tak jsem ale spokojená, nebyla jsem tak často u pc, přesto mám první stavbu takřka celou a druhou a třetí kousek. Co se dá dělat, alespoň je základ:)
    Jinak dnes opět dva postupy:
    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  13. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    A máme tu novou akcičku [​IMG] tak rychle na letiště, ať můžeme vzlétnout.
    Nepodaří se mi sice doletět až do cíle, ale uvidíme...
    Tak tenhle obrázek moc ráda vidím[​IMG] postup na Baha lvl18.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  14. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Děsivka skončila, letadélko lítá [​IMG] a dokonce dva postupy - lvl54 a na Baha lvl19. Takže spokojenost.
     
  15. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    105 000 000 bodů ? V první chvíli jsem myslela, že si děláš legraci :), řekni, že ano :)
    No tak to mám na desetiletí...ale nevzdám se, hrozně mě to baví. Také Ti přeji hezký den a gratuluji ke krásným lvl. :) a děkuji.
     
  16. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Už to vidím, že až do cíle nedoletím. Nestíhám časově pc, ale nevadí, nasbírala jsem odměn dost a ještě něco snad stihnu - jestli budou kanystříky trochu padat :-( Ale akce je to fakt pěkná.
    A zase dva postupy - [​IMG] a [​IMG] , ale až budu ještě dál, tak to už tak rychle nepůjde :-(
    Jdu se hýbat, je mi zima - [​IMG]
     
  17. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Dnes jsem měla zase štěstí na dva postupy najednou - [​IMG] a [​IMG] ,
    takže teď jsem "Urozený pán z rybníka" a "Palmový papež", tak nevím, jak obě hodnosti zvládnu :)
    Ale největší radost mám z tohoto: [​IMG] Ano,ano,ano - už mohu sázet i na křišťálovém ostrově - sice ještě ne na celém, ale to vůbec nevadí...Hlavně, že jsem tu...
     
  18. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Kolo štěstí: [​IMG] Mystický pegas za 3250 BZ...:) a Baha postup na 24lvl...
    Začala akcička o sloníkovi, který jde na rande, ale pro mě smůla, půjde neoblečený, slony ještě nemám....banány jsem nechala na křišťálovém ostrově :)
     
  19. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    A jsem liliový hrdina :) 57lvl je tu....a protože sloníky na Baha stále ještě nemám, věnuju se úkolům v družstvu a těch tam mám požehnaně. Tak jdu na to...[​IMG] králíčci do ZOO :)
     
  20. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Brrr, zima, zima, zima - tak plním alespoň v družstvu úkol ZOO, aby mě zvířátka zahřála. Na křišťálovém ostrově to fičí studené od vody, ale políčka pracují, takže postup na lvl25 proběhl hladce.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.