Slon v místnosti (6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marcelina0007 - zde kuk (klikni, prosím). Už nad tebou jsem ten samý odkaz poskytla dvěma hráčům, kteří se ptali na to samé.

    Edit: koukám, že sis příspěvek doupravila. Link je na "Oficiální oznámení". V oficiálním oznámení jsou informace poskytované od RT.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/17
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Těch vysvětlovacích slůvek ovšem pár bylo. Zhruba takových že se počká do začátku šlechtící akce. Kuk na pajdu nad tebou.
     
    maribeja, GordonSargent a eli2006 tohle ocenili.
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Z toho novýho úkolu v družstvu mi nějak ztuhnul krk xD xD xD. Teď před sloním šlechtěním nedám ani sloní bobek do takovýho úkolu... :p By mi to normálně sebralo půlku mýho pracně vypěstovanýho stáda slonisek!!! 8)
     
  4. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    Se zmenou krmiva me nepotesili jinak dobry.
     
    maribeja a eli2006 tohle ocenili.
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Notes72: mě zase jo, jsou z baha, tak ať žerou baha rostliny, plody.
    Jablka potřebuješ ještě pro asi 14zvířat /někdo tu psal, kolik přesně/ a na výrobu marmelád, takže konečně o jednoho jablkožrouta méně.
     
  6. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj tak nevím ALE KDY BUDU MÍT NOVÉ SLONY -píše se omrkněte nový výběh a já nikde nevidím nic a slony stáje taky pořád stejné -poradíte? Děkuji -nejlépe rovnou do vzkazu
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj adik06,
    nový vzhled slonů a i složení krmiva bude zařazeno do hry souběžně s akcí šlechtění slonů.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Víte co? Je mi jedno jestli se něco vylepší a změní obal. Namleto pro ty chudáky mám a pevně věřím že krmivo převedou na novou formu, udělají reformu a bude klid. Z bahamy nešlechtím de facto vůbec, kdysi zuřivě opice a k čemu? Buď dostanu růžový výběh časem v odměně nebo stejně kvůli času vytáhneme ty starý klasik co se denně otočí i 3x když mám čas na zapíchnutí vidlí a přihlášení se na farmu. Slon, had, vembloud, enem po včelách je med no né?? Čauky a buďte v klidu, až se jim to podaří dotáhnout do konce bez chybiček tak budeme mít cedule všude. Martina
     
  9. agoros

    agoros Perspektivní autor

    slony v dažďovom pralese mali staru grafiku, ked som ich dal z plochy preč a chcel som ich dať naspäť, počet výbehov sa zmenšil na polovicu.. výbehy clasisc++ maju stale staru grafiku
     
  10. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Já je dal pryč a není žádný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
     
  11. liškaryška

    liškaryška Zelenáč fóra

    Nevím jak Vám, ale mě se ztratilo 41 chlívků pro slony. Měla jsem staré chlívky a když jsem je sklidila do lišty tak zmizeli. Co mám dělat? Nejsou ani v liště a nevím kde jinde je hledat, to si budu muset při každé změně na účtu kupovat nové chlívky? Nevím kde jinde se zeptat, tak píšu sem. Děkuji za možnou odpovědˇ.
     
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Báááác - právě mi to spadlo a nejedeme :D
     
    Trepifajksl a zejdy66 tohle ocenili.
  13. agoros

    agoros Perspektivní autor

    no nebol som si istý ale asi sa to tak stalo aj u mna, ze 18 ks som mal asi este v liste a tie čo som odstranil z plochy zmizli
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    ..a já mám opět údržbu....asi se to porouchalo.

    edit: no jo, jak se toho spustí hodně najednou, tak to stojí vždy za starou belu - ale my přece chvíli vydržíme! A počkáme...doufám, že se mi ti sloni zatím v tulidomku budou hooodně snažit a vyprodukují něco kvalitního
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    fajn, ještě pořádně nezačali...a už je pauza - údržba...vykoplo mě to při vysazování stromů a dávání sloních chlívků:oops:>:(přišla jsem z práce, potřebuji zase odejít...chci dát šlechtění ...a prd...údržba
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já vím prd, co mám v liště - právě jsem se pozastavila nad tím, že nemám žádné základní slony, jen classic ++ a koupila 10. To bude překvápko, kolik jich bude po údržbě xD

    A mě to vyhodilo fakt v nevhodnou chvilku - právě se dotulila první várka slonů a chtěla jsem se podívat, co z nich vypadlo.
     
    janaj tohle ocenil(a).
  17. maja12390

    maja12390 Zelenáč fóra

    No ja som použila parfém, idem si to pozbierať a koniec. Už to nestihnem, lebo musím odísť. Nuž čo už.
     
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Ježíííš lidi tak počkejte až to opraví, oni se vám určitě ukážou;)
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já to právě odklikla,když místo šlechtěnců vypadla tabulka s údržbou,to jsem zvědavá co vypadne po údržbě,snad se to vše vrátí:-(
     
    maribeja, zejdy66 a marcelina0007 tohle ocenili.
  20. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Proč dáváme marmelády a parfémy a pak nejde sklidit. Za tu jejich omluvu se mi další šlechtění nezkrátí. Proč musí všechno cpát najednou? Já dělat v práci takové množství chyb, už jsem na dlažbě. Nějak mě to začíná štvát víc a víc. Místo aby byla hra pro radost, je to pořád víc k vzteku. Copak asi bude ta poslední kapka a adieu?
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.