Slon v místnosti (6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Jsem z toho na vážkách. Skoro dvojnásobek celkově kusů. To se mi nelíbí. Takže jaká dieta, když krmivo
    bude z deseti kousků a předchozí bylo pouze ze 6 kusů.
    Změna snad positivní jen vizuálně, ale jinak k horšímu.:(
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  2. NatulikK

    NatulikK Zelenáč fóra

    Tak, tak! Sloni chudáčci zelení a mi když je budeme chtít stačit krmit, tak budeme
    možná taky zelení nebo rudí?????
    Ach jo.
    :wuerg: :wuerg: >:( >:(
     
  3. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Slon se jim moc nepoved pře tim byl lepší:(
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    medulinka - záleží na úhlu pohledu. Já třeba změnu krmiva vítám, protože odpadnou jablka. Dost zvířat je žere (12), navíc jsou potřeba v řemesle a nějak je nestačím pěstovat. A na trhu u nás chtějí 3 stovky za jabko. Tak si říkám - zlatá marakuja a skořice ;)
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Veru-veru jabľk treba viac do všeliakých receptov a veľa žráčov ich má v krmive.Tak že maracuja a škorica pre slonov sú v pohode,lebo tie plodiny skôr napestujem ako jabľk;).
     
  6. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Tak oni mají v plánu dát v brzké době šlechtění slonů . To mě teda vůbec nepřekvapilo.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anculilinka - předběžný termín šlechtění slonů je 13. září (viz kalendář akcí ) ;)
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Můj sloní výběh je stále stejný...žádná změna :p A krmivo tak stále beze změny jablko, celer, fenykl :eek:
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. makyna4303

    makyna4303 Rádoby autor

    Ahoj, výběhy jsou hodně podobné těm, jaké mají plameňáci. Vlastně téměř stejné jen s jinými zvířaty. Nevypadají špatně, ale ty původní byly vtipné ... Akorát postrádám tu "místnost" v názvu. Tak ahoj
     
  10. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    Tak ti moji dožerou těch 6262 ks a pak začne dieta :)
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Slon stále skáče do kýbluo_O....
     
  12. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, jsem asi blázen, ale mě ukazuje výroba krmiva pořád stejná jako dřív, tedy jablíčka, celer a fenykl. Asi se někde stala chyba...
     
    14087 tohle ocenil(a).
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Skali tohle ocenil(a).
  14. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Jo jo, sloni dobrý. Ale chystaj se žirafy! Chtěla jsem diskutovat a NEJDE TO! :oops: Diskuse je zamčená v archivu... :eek:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  15. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Bezva bude to lepší moc se mě nezdálo skákat do kbelíku a za krmení ...náhodou lepší. Divila jsem se proč jsou na baha a krmení je z farmy celer atd. Výhoda marakuja a skořice nerostou tak dlouho beru :)Janča
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  16. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Dobrý den,od včerejška hledám ty nové výběhy pro slony,ale nikde nejsou.Poradí mi někdo???
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. Boubelík

    Boubelík Pisálek fóra

    Ahoj. Od kdy bude tato změna?
    Zatím to mám pořád stejné.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Boubelík - od šlechtící akce - kuk tady
     
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Nějaké divné sdělení o slonech...dnes je 9.9. noví sloni dle ofika od 6.9. od 14h... a nic :(... nikde vysvetlení..nic, jen že jste získali poznatek, že to bude až se šlechtěním...to je ofiko nebo ASI...
     
    14087 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.