Zpětná vazba Složení krmiva pro masožravá zvířata

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 11/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je pro Vás přijatelné, aby zvířata byla součástí krmiva?

  1. Ano

    25.9%
  2. Ne

    64.1%
  3. Je mi to jedno

    10.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rejnok2000

    rejnok2000 Zelenáč fóra

    terkacheerka,...kanibalismus ve vyrobnach,proc ne. Jenze z vyrobny mi vypadne uzitecny vyrobek neboli produkt k dalsimu vyuziti.
    Nechci mit same chlivky abych mohl plnit ukoly.Za mne NE
     
  2. wallik1968

    wallik1968 Zelenáč fóra

    Já ne hrajou tu i děti
     
    pavca67 tohle ocenil(a).
  3. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Taky ne
     
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    určitě ne!! wallik1968 ja myslím že děti tuto hru nemají šanci hrát.Ja začla hrat v roce 2011 a neměla jsem problem splnit ukol ted ten problem je u menších lv.Je pravda všude jsou chlívky a na sazení není místo.Je to hra pro dospělé a hlavně pracující aby se utracely peníze to oni potřebují.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/16
  5. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Brát to dle reálu, bylo by to v pořádku a přirozené, ale tady ve hře, kde jsme omezeni prostorem pro pěstování a časem u toho ztráveného si to neumím představit. Vzhledem k velikosti chovných stájí a době odchovu zvířat si myslím, že to není reálné. Možná po nějakých úpravách herních ploch, ale zatím hlasuji pro NE.

    Přeji všem pěknou hru ;)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja dávam nie.Keď sú akcie a treba do nich šľachtencov tak je niektoré treba.Stačí že sliepky a zajacov nám žerú anakondy a pavúky zase svetlušky.
     
    blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. velstr

    velstr Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Nevím proč se někdo diví tomu, že vlk žere brokolici a přitom na stromě roste mléko a vejce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/16
    dunlop4, Slymačka a blondmary tohle ocenili.
  8. Kyja75

    Kyja75 Pisálek fóra

    Já dávám rozhodně ANO, jak z logického hlediska, co potom učíme děti, které tu hru hrají, že je Vlk bíložravec?... tak i z hlediska oživení hry :)
    Ano, spousta věcí je zde ve hře nelogická, ale alespoň ty základy by mohly být pravdivé a nebrečte kvůli slepicím, vždyť je to nejlevnější chlívek a po nakrmení u Clasica++ netrvá více jak 45 min. snad i méně, já teď přesně netuším :)
    Taky mně štve, že se občas peníze rozkutálejí, ale je pravdou, že ti co začínají si většinu akcí naprosto vůbec nemohou dovolit ani na ni nedosáhnou lvl. a my se na nich finančně i bonusama napakujeme, ať mají také možnost si vydělat :)
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechápu jak se zde všichni ohání nízkejma levelama!:music: Nevzpomínám si ,že bych se do svého levelu dostal chovem slepic.Vždycky jsem jel nejdelší plodinu a nejdelší stromy.V dnešní době je úplně jedno co se pěstuje či chová, vydělat se dá úplně na všem.Pokud budu chtít plnit akce,rozhodně se budu snažit co nejrychlejc dosáhnout LV 40, abych dosáhl na řemeslo!Myslím si ,že plánované změny se právě dotknou nejvíc nováčků,protože nebudou vědět co první pěstovat a chovat.o_O
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkujeme za Vaše názory, výsledky ankety byly předány RT.
     
    jana563, EliškaM a babioli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.