Zpětná vazba Složení krmiva pro masožravá zvířata

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 11/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je pro Vás přijatelné, aby zvířata byla součástí krmiva?

  1. Ano

    25.9%
  2. Ne

    64.1%
  3. Je mi to jedno

    10.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ementhal

    Ementhal Zelenáč fóra

    Už se na tu změnu se vzájemným požíráním zvířat těším (tedy dojde-li k ní), protože to hodně zvýší náročnost a tím i zajímavost hry, která mě už občas začíná nudit.
     
    -samadoma- a -Zdenka tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) davám ano, jsem farmář-samozásobitel, pěstuju rostlinstvo, chovám zvířectvo, vyrábím produkty, krmení také nekupuju, naopak přebytky prodávám na trhu, tak proč nevyrábět i krmení pro masožravce ... byla by to změna, teď mám farmu "vyladěnou" na stávající podmínky, potom by bylo třeba přemýšlet nad jinou strategií a zas by to mělo jiný náboj ... akce jsou na jedno brdo, mozek ke hře téměř netřeba ...
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Dala jsem ano, proč by měli vlci žrát zeleninu? Mého estetického cítění se to nedotýká, v přírodě to tak je a myslím, že to hru může oživit.
     
  4. marcik.tunova

    marcik.tunova Pisálek fóra

    Ne
     
  5. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Vlk je masožravý, anakonda taky, tak prosím, ale anakondě stačí jeden králík na týden a ne dva a ještě 4 slepice, takže když se krmivo u anakondy zredukuje a přidá se vlkovi jedna ovce tak to bude přínos než pěstovat vlkovi brokolici.. a slepice by mohla zbýt pro jako krmivo pro někoho jiného. Taky medvěd může mít rybu, když je na stonku, ale prosím po jednom... prostě v rozumnějším poměru k pěstování plodin co teď žerou.. jsem pro ano
     
  6. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Když může žrát karkulku a pít myslivce, tak at drží vegetarianskou stravu hajzlik jeden :-D za mě stále platí NE
     
    evainfo, skalara.v a čarodějka007 tohle ocenili.
  7. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    A já jsem proto, aby tahle pošahaná debata, komu koho je líto, dali byste v reálu tolik a tolik za kuře do polívky apod. byla oddělena do dalšího okénka od ankety...jako u babyboomu např...

    Já být čáp, tak radši umřu než jíst žáby...

    Bezejmenný si radši počká, až matlafous odhlasuje, na to své "z"...

    Ale až bude světluška likvidovat laserem pavouky...tak to změním na ano.

    A masna pořád nikde...
     
    Naposledy upraveno: 13/3/16
  8. ROUZIENN

    ROUZIENN Zelenáč fóra

    Já hlasuji pro ne.Důvody v předešlých příspěvcích.
     
  9. akimeček

    akimeček Zelenáč fóra

    Hlasovala jsem NE. Mám sice zvířat dost, ale radši je prodávám.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já to vidím takhle:
    Proč tento návrh vznikl - ptž na nás neustále tlačí nákupy za reál měnu, vymýšlí se do hry stále nové chlévy. A zvěř nemá vlastně žádné využití (mimo pár kusů do nového úkolu), takže splním úkol a pak se válí v liště.

    Pokud bych krmila masožravce "masem", tak to maso pro ně musím někde "vypěstovat". A v tu chvíli, kdy budu chovat krmná zvířata pro nenažrané masosaury, nutně potřebuju pěstovat taky někde krmivo (plodiny, plody) pro krmnou zvěř. Kde ? Pole budou zabírat chlívky.
    A kde budu pěstit plodiny do úkolů ? A stromy ? A pak přijde taky každý týden akce a musím pěstit akční. Takže další důvod, proč NE.
    Přidání plochy řešením není - kdo jede bez kombajnu, tak chápe (5 ploch + 2 parky a stonek :wuerg:)
    Bylo by to pak vůbec hratelné ?
    Radši nacpu do vlka brokolici, než krávu a koně. A co my víme, třeba mu to chutná. Ptal se ho někdo? A když už jsme u té touhy po přiblížení hry k reálu, tak by to chtělo nějaký pořádný jatka a masokombinát (třeba vedle tulidomku)...Já mám jen špalek a sekeru :eek:
     
  11. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Motivace RT je celkem jasná, vyšší výdělky, přesto mě zajímá, jak nakonec tato varianta skončí. Tedy zda bude vyhověno hráčům či nikoliv. Napříč fóry různých zemí, je totiž odpověď hráčů podstatně převažující NE.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Veselka,

    to ti musím odporovat, celá tato anketa totiž vzešla jako reakce na poznámky Vás hráčů. Jsou totiž hráči, kteří při zavedení zvířete jako je například vlk, píšou posty typu chudák vlk a kdo to kdy viděl aby vlk žral zeleninu. Celé to dohadovaní se mezi teamy, které předávaly Vaše reakce směrem k RT vyústilo v tuto anketu. Upřímně ti můžu říci, že já se jsem se nad několika zde uvedenými názory docela pobavil a budu se bavit dál, až hráči píšící zde své NE a k tomu sáhodlouhé elaboráty proč ne budou zase někde posměšně psát, proč ten masožravý chudák pojídá salát.
     
  13. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Ahoj všem, zatím jsem nedal své rozhodnutí jestli jsem pro, nebo proti. Námitek je tu víc jak dost. Kolikrát cena zvířat při akci (slepice+králík)několikrát převyšuje cenu krmiva, které dokonce převyšuje i cenu zvířete(viz.Kobra). Samozřejmě většina akcí je zaměřena i pro nováčky, takže pomalu co soutěž, to slepice, králík, koza atd. Asi by byl problém stíhat dochovat úbytky, ale při nějaké úpravě složení krmiva by to mohlo být zpestření. Např. Kráva+ prase by mohlo být pět krmení pro vlky. Když se přiblížit k reálu, tak proč ne takto. No, necháme to koňovi, ten má větší hlavu, ale mohli by si na něm pochutnat přinejmenším dva medvědi. Já se asi zdržím prozatím hlasování.
     
  14. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    O tom proč tato anketa vznikla se nebudu přít, neb o tom, co k tomu RT vedlo, nic nevím. Nicméně to mi nebere právo na můj názor.

    A pokud jde o to, že se bavíš tím, jak někteří hráči argumentují a na co si stěžují. No je to Tvé právo, ačkoliv velmi neprofesionální vzhledem k Tvému postu i to je rozdíl mezi cz fórem a v jiných zemích. Tím se Tě nechci nijak dotknout, jen jsem si toho rozdílu prostě už několikrát všimla. Ačkoliv si jsou fóra velmi podobná a v daných mantinelech i shodná, tak reakce moderátorů na hráče jsou trochu odlišná, byť v detailech.

    K dané anketě, ať už je to tak či tak, anketa celosvětově vychází zásadním poměrem pro NE. Toť vše, co jsem chtěla říct.
     
    samec tohle ocenil(a).
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    (Hmm, taky jsem psala ohledně vlka něco ve smyslu, jestli to fakt sežere (ne, tak to bylo u ledňáčka :D ).

    Tady se ovšem nabízí možnost, že RT může předělat složení stravy klíďo pro veškeré masožravce a z toho bychom se pak mohli opupínkovat.

    Čekám tedy, že zavedou nové zvíře do hry, třeba dinosaura a dají mu do krmiva 3 slony. Na diskusi budu velice zvědavá, bude jistě pozitivní a plná nadšení o_O.
    ( tu k vlkovi právě čtu a musím podotknout, že se velmi dobře bavím xD)
     
    fujtajblinka a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Veselka: nebavím se tím jak argumentují, ale bavím se tím, že ve chvíli kdy se objeví složení krmiva píšou příspěvky typu co tomu nebohému vlku udělali, že musí jíst špenát a když teď mají možnost toto změnit obhajují zachování současného stavu.
     
    danda-vnovis, Witchy.D a Mísankov tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já se zase bavím.
    Tím že 25% lidí (prozatím) hlasuje ANO.
    Jsem zvědavý, až RT zavede masokrmivo do hry jak budou nadávat že vlk žere 8 prasat, meděd 6 ovcí nebo jezevec 2 vosy atd.
    Každopádně od doby kdy RT velmi promyšleně změnilo krmivo u anakond z 2 kusů na 6, tak tohle krmivo ani nemelu, ani nekupuju a hady raději nechovám.
    Sem tam když je dobrá nabídka tak hadů pár koupím, a ještě ušetřím místo na Baha, protože těch hadů zase tolik potřeba nikam není.
     
  18. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Ahojky,já hlasovala /je mi to jedno/ ale z té druhé strany,by vlk měl baštit maso a né rostliny..
     
    Sarkafarka23 tohle ocenil(a).
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já ani nevím, jak hlasovat...

    Farma je to bláznivá a dát každému, co žere, by vyšlo na třeba i 10 položek do krmiva pro jedno zvíře. Ono ani ta slepice jenom na pšence neporoste. A pak by už to nebylo to žertovné rozebírání vlčí stavy, ale biologové by určitě byli ve při. Akademické.

    Na druhé straně je tu nepoměr, v krmivu je skoro pořád to samé, v podstatě je většina rostlin nevyužitá. Nevím, nepěstuju, ale myslím si, že by rostliny měly mít víc využití. V podstatě jsem spěchala s levely, když byla nová zvířátka, to mě motivovalo a pohánělo, ale teď se mi tam kupí rostliny, pro které nemám využití a jsou od té doby, co na ně mám level stabilně na nule a to už pěkně dlouho a ještě mi nechyběly.

    Takže já bych spíš uvítala zůstat u bláznivé farmy a mlít rostliny na krmení zvířátek, ale využít všechny, protože je to škoda jich tolik mít bez využití.
     
  20. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj, vy tady řešíte jestli krmit zvířata masem a nebo ne a přitom v reálném životě je tím masem krmíte. Já dala že je mi to jedno a ono je mi to jedno. Když mám na ploše výrobny tak tam taky musím dodat zvířata a to dokonce několik a ten samý druh což je kanibalismus.
    rejnok 2000 takže z výrobny máš užitek a ze stájí je taky užitek.Máš další zvíře a můžeš nakrmit slepici 3 slepicemi a dá Ti vajíčko, skvělý. Jen nevím jaký je rozdíl jestli dám 3 slepice jedné slepici a nebo 4 hadovi a k tomu 2 králíky. Pořád krmím zvíře zvířetem.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/16
    Witchy.D tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.