Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Napěstováno mám, chybí mi padátka na poslední 3 dárky vpravo (3x130). Konkrétně mi chybí 286 dárkových krabic. Myslím, že ranní sklizeň růže jehličkové (21:45) dodá potřebné množství a budu moci zabalit i poslední 3 dárky.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Půlka mýtiny osázená posledním akčním, padátka už jsou pokupě a ráno budu balit všech 12 dárků ;)
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    hahaha
    jak probíhá těch x-akcí najednou a doma se rozkašlal (chjo, spíš rozburácel) náš prvňák...
    ...prostě občas zapomenu, pěstuju, pěstuju... a nedodávám.
    Tak jsem teď dobalila 4. dárek... a ještě na 8 dárků potřebuju akční a balíčky? Oki... tak budu pokračovat.

    PS: Jak totiž nestíhám číst fórum, úplně jsem zasklila Děsivku. Akční na Baha už mám, tam mi chybí Rysové... No, a dál se balí dárky :D
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Asi hotovo. ;)

    [​IMG]
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Tak už jen cca 40 krabic na poslední dárek a bude hotovo
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo.
    Na mé farmě nastaly Vánoce v červeném...
    [​IMG]
    Všem přeji dostatek balicího papíru s barvou dle uvážení a hlavně dostatek krabic a tulipánů s mašlí.
     
  7. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dobré ráno, dnes jsem si dovolila přispat :-D mám dlouhodobku Ječmen, snad mě posune v zásobě vypadávátek.
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    6 červených dárků zabaleno,nějak chybí krabice i akční ... asi jednu plochu obětuji na dlouhodobky,kvůli pajdátkům ;)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem dala všude červený papír a poslední dárek v řadě kvůli PL, vypadá to krásně všechny dárky stejné ;)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, davam jen modre darky... BZ nepotrebuju, TBZ je pekny, ale ty ZB dostanu rychleji rovnou z modrych :)
    Akorat na noc jsem nedal akcni a je to znat... krabic jak ve skladisti, ale kytek stale nic moc...

    Vypadavat ma 250 krabic/den, v tuto chvili ma byt 704 (nebo chybet 796 ), mam 1439 (chybi 61 ), mam 95% hotovo.
    Stav tulipmasli : idealne 10690 kusu (3800/den ), mam 13429 z 22800 (58% ).
    Zatim uplynulo 46% casu, zbyva 76 hodin.
     
  11. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    tak jeste 2 a bude zabaleno casu je dost takze pohodicka :p
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak mě již schází do zabalení všech dárků 10 krabic, za 1,5 hodiny sklízím, tak to bude ukončené, když nevypadne tolik krabic tak až večer, přeji všem farmářům krásnou adventní pohodu
    jó také mám dárky zabalené do červeného papíru
    krabice dopadali, dárky jsou zabalené, stonek stonkuje,
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásnou adventní neděli ... se snad na vánoce i těším, i když už vím co bude pod stromečkem za nadílku xD :p
    Tak konečně taky hotovo, bych řekla, že akce jako každá jiná, ale tou pestrostí a předvánoční atmosférou je roztomilá, , uklidňující a hodně chytlavá, takže ještě v týdnu vyrazím do města a kouknu, čím přidat radost pod stromečkem mým zlatíčkům :p
    Kdo finišuje držím palčáky a taky ostatním co nemůžou často na farmičku, protože to dáte ... času je dost ;)


    [​IMG]
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Chybí poslední tři dárky, t.j. čtyři sklizně, zítra by mohlo být hotovo.
    Peču cukroví, tak jsem si musela dát budíka, abych nezapomínala sklízet.
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak s jistým údivem musím zkonstatovat, že jsem v současné době asi na 60% v obou kategoriích (padátka+akční). Vzhledem k tomu, že jsem zapomněla na přípravu a padátka mám vlastně pouze jen z akční + nočních dlouhodobek, navíc nemám moc času, takže sklízím se značnými prostoji, je to zatím velmi dobré.:)
    Zřejmě je RT pod vlivem vánoční nostalgie ;)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, chybí mi kytí na 5 dárků, tj.8716 kousků a padadel 429. Na E chybí 8016 rostlin a 559 krabic. Na K to nemám ještě spočítáno, ale vzhledem ke 100% do stodoly, už zřejmě akční bude, co nebude jsou krabice. Na E jsem měl +1 na 6 hodin, proto rozdíl mezi mnou a jí. Já mám pech - vytočil jsem +1 zvíře, takže pandy, opice a lenochodi + další menší počty chlévů daly dobrý počet. Ale holt musím déle pěstovat. Dnes dám na noc oříšky, ať trochu přibudou krabičky. Dávám 3 barvy(modrou, žlutou a zelenou) a balím dvojku. PL mám dost, ani není proč točit. Teď jsem viděl 40 mincí, nu zatočil jsem. Dostal jsem rebarborovku. Dál nemám zájem...
    Jo a ze Stinkiho jsem udělal travestitu - dostal botičky! Ještě kdyby byly šatičky...
    Tak na K chybí 4588 kytiček a bohužel 511 krabic. Nu, tam to budou jistit kosatce, z těch to lítá.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  17. milteska

    milteska Expert fóra

    no tééda,vy jedete! ty akční nepřibývají,asi je dám taky na noc...........a děsivka mi skoro utekla,ted´jsem ji teprve uviděla:wuerg:
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Chybí 3 krabice a bude hotovo ;)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja musím ešte zabaliť 3 darčeky pre Buculíka ten dostane 3 trojkolky a zabalené do troch farebných papierov.Teda Trepifajksl ty mu zabalil červené topánočky?Mal by ti za ne dať po prstoch:D:D.
     
  20. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak u mě konečně taky zabaleno vše do modra - stonek aktivován
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.