Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    já mám dárků zabalených 5, už jsem dala cibuli, kterou potřebuji do úkolů a zítra musím pěstovat kruhy v obilí, ředkev a šalvěj, protože jsem na to úplně zapomněla (měla jsem všude samá zvířata) tak zítra moc dárků nezabalím
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Zase stojím na padátkách... přes noc mi to nedalo ani na jeden dárek... Jára
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    zabalila jsem už 4 dárky ;),chybí pajdátka - krabice, Budu muset dát na noc dlouhodobku nějakou, pár stromů kol farmy mám i pár nových stájí + zvěřinec a výrobnu, tak snad to stihnu;)
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám pět dárků, chybí krabice (na noc jsem měla lískáče)...
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kruhy v obilí daly přes noc skoro 200 padátek, tak už mám zabaleno 6 dárků.
     
  6. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    ahoj, stále problém s krabicemi. Mám jen 4 dárky
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Sice pěstuju akční a hlídám si počty atd, ale pořád jsem se ještě nerozhodl jestli akci splním. Ty odměny nejsou zase tak "super" abych se z nich posadil na židli, takže nevím. Čas ještě je, tak se rozhodnu až ke konci.
    Krabicových padátek, mám 672.
     
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, zatím mám jen 3 dárky - což je nic moc. Včera odpoledne jsme jeli nečekaně na nákupy, takže jsem stihla otočit akční jen jednou. Dnes jdeme na oslavu a zítra odpoledne zase razíme do Jihlavy. Tak nevím, jestli stihnu dodělat akci do konce. :p Budu to muset nahnat v pondělí a úterý. ;)
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jen tri balicky, davam na noc, nekdy pohopole s vybavou, no i na mytine jsem cast zvirat odebral... takze stiham, ale zda se ze uz ty ukoly jsou na hranici beznyho pestovani, kdyz nechci investovat do hnoje 1400/kus...

    Vypadavat ma 250 krabic/den, v tuto chvili ma byt 465 (nebo chybet 1035 ), mam 966 (chybi 534 ), mam 64% hotovo.
    Stav tulipmasli : idealne 7062 kusu (3800/den ), mam 8686 z 22800 (38% ).
    Zatim uplynulo 30% casu, zbyva 99 hodin.
     
    jirinasinova198, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    MatysekKamilek - ako to padalo z lieskových orechov?

    ašada01 - 200 krabíc z kruhov v obilí?Boli na všetkých 3 plochách?
    Ja mám tiež len 5 darčekov,pretože zase stojím na padátkach!Na noc som chcel dať stromy,ale ak to dobre padá aj z kruhov v obilí,tak skúsim.Napestujem,ale či budem mať dosť krabíc.......?
    Tassadar11 - z čoho napadalo 966 krabíc?
     
    Naposledy upraveno: 15/12/18
  11. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    U mě zvířátka na dárky teprve čekají. Ještě jsem nic nezabalila, zatím jen pěstuji. V tuto chvíli 13570 kytek a 607 krabic. Dnes i zítra mám noční 12, tak budu pěstovat a v pondělí se vrhnu na balení :)
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Peto121 : no na zacatku chryzantemy, ale mam jen dve plochy, na treti jsou velkochlivky vsech druhu, stromy a bylo i par rychliku (kurnik+kralik) nez jsem je vyhodil... a sousede, takze to je hned... no a cca 25 kusu J.C., no...
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Peto121: Celkem dobře, 140 krabic. 1 a 3/4 plochy.

    zatím 6 dárků, teď tedy budou ty těžší 2200 akční a 130 padátek....:cry:
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na všech plochách, jen na divoké 5 obrstromů a na mýtině 6 obrchlívků a 2 obrstromy. Vypadlo 70/67/62 z kruhů, ostatní nebylo zralé. Z dlouhodobek mi to celkem padá, ale akční mám utaženou - průměr 17 ks z plochy akční.

    .
     
    Naposledy upraveno: 15/12/18
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Začínám být mírný optimista, těch 616 krabiček by mohlo dopadat...

    [​IMG] : [​IMG] :)
     
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    ašada01-Tak to máš z akčních ještě dobrý,já dala na akční te Booster+1,takže po 5ks ze 185 políček je 21 krabic,ze 165 je 5 a ze 30 je 1 a to jsem k tomu ještě aktivovala další Booster více BZ na akční rostliny 100% do stodoly + [​IMG]
    Tak snad víc utažený to ani nikdo mít nemůžexD:cry:

    Tak druhá várka 20-22-2 :))
     
    Naposledy upraveno: 15/12/18
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Utazenou mam max. gumu u teplaku ;) Ac davam tulipany i na noc, tak se jim zpod snehu proste nechce a vytrvale protestuji proti rychlejsimu rustu. Prosim sousedy, aby mi neposilali krabice - mam jich 450 nad plan a nemam do nich co dat a nahradili je radsi novou sezonni dekorkou, se kterou si s radosti vytapetuju parky. Dekuji.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký zasněžený dník :) ráno mi to po cestě do práce hezky křupalo pod botami, ale teď trochu čvachtalo jako v chlívečku xD mám nahozenou i bundu a proto nemám ráda zimu. Akcička se pohnula, tulipánu ještě trochu je, ale bedny opět došly, tak nasadila delší rostlinky pro družstvo a na noc dám zase. Času je dost, ale urvat mezi akcemi pár dní na pěstování do družstva je těžší a těžší. Tak držím palčáky a ať ty krabice lítají :p


    [​IMG]

     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si balím pre každé zvieratko po 3 darčeky.Pre škrečka a skunka mám darčeky zabalené.Zajtra zabalím myšiakovi a nakoniec Buclíkovi.Z krabicami problém nemám vždy ich mám akurát na tie 3 darčeky;);).
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám krabice, musím dát na noc něco dlouhého.:( A potom zase nebude tulipán.:sleepy:Je to dilema:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.