Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ...Z maliny jen 196 ks krabic, a to ještě s aktivovaným řádkem z Labyrintu...., tak to bude ještě zajímavý... :cry::D :sleepy:
     
    bursuk59, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - To ti tiká na PC, to je v pořádku, ale tady na fóru to zkontroluj (viz můj příspěvek výše)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - Ďakujem,bolo to na Lisabone/Londýne.....,ale stalo sa mi to prvý krát:).Vďaka.Pekný večer!
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Opravdu jsem psal ve 14:14 po celkové sklizni hortenzie a osetí 10 akční plodiny...
    No a nyní (20:20) mám 552 dárkových krabic (36,8%).
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hodina sem, hodina tam, já to nějak doklikám... když tedy můžu. Teď mám problém - po X letech budu na víkend bez netu.. aspoň si zkusím to, co mají směnaři... Ale nelíbí se mi to... :cry:
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký slavnostní večer s nákupy :) tak já se moc nepřipravovala, obr stromky jsem sklidila už ráno pro SH, na polích žlutá růže potřebná do družstva. Vytáhnout Žanky na plochu v práci nebyl čas, ale rozpěstovala a teď jsem z akční plochy ubrala další čtyři malé políčka pro nový hnojníček z družstva xD mám z něho radost a už je zabalený ponožkami, ať mi nenastydne. Tak mi vypadlo asi 180 krabic i se sousedními, ale to se dožene ... doufám :p.
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U myši a prasátka se mi při zatržení modré krabice nezobrazuje odměna, podle FAQ tam má být BZ.
    Zabalen první dárek, křeček dostal plyšáka.

    Edit
    Skali, Casey
    Díky, ten součet mě nenapadl a kde jsem vzala to BZ nevím, asi jsem blbě zorientovala tabulku. Večer už mi to nemyslí :p

    .
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    227 krabic, to není moc, tak jsem zvědavá jak to půjde dál,zítra tři-čtyři sklizně a pak dlouhodobka na noc a uvidím jak to bude padat ;)
     
    Honzulka05, babako a jindrasofr tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 - u modrého papíru (krabice) jsou tyto odměny (u myšáka a Buclíka):
    myš.png buclík.png

    Bézetka jsou u papíru červeného :)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    ašada01: Ahoj, odměna se ti zobrazuje.... jen tě asi mate, že jsou tam graficky čtyři odměny a má být pět. Ale ty ZB se rovnou sečtou... 1 ZB společný pro všechny varianty + 2 ZB za ledově modrý papír, takže je jen jedna "grafika" s 3 ZB ,-)
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po druhé ranní sklizni:
    765 Dárkových krabic (51%)
    9798 Tulipánů s mašlí (43%)
     
  12. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak tohle než napěstuji, tak je konec akce, fakt nevím, jak to kdo dělá, kolega má napěstováno už přes 9000, to je tedy bomba, klobouk dolů:oops:myslím, si, že tyto akce jsou dělané tak, že hráči mají přístup ke hře celý den ( i v práci, což je divné, já se v práci tedy na farmu nedostanu ) a když mám prodlevu 10hod, kdy odjedu do práce a než se vrátím, tak je to znát :cry:
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    hroudov: Ano, to znát opravdu bohužel je.
    "Kouzlo" je ve třech věcech: příprava, sklízet i přes den a používat MJS. Pokud máš mobil s daty, pak si můžeš pomoct i přes den - v některých prohlížečích (já používám Puffin) jde Farma sklízet poměrně pohodlně (viz rady pro Android a pro iPhone).
     
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Buď bys musela citaci z příspěvku vymazat a nebo začni psát do nového příspěvku a dotyčného pouze oslov. Děkuji Skali
    makak-magot
    *** odstraněna zbytečná citace

    no to věřím, ale já nesmím mít ani mobil v práci, takže opravdu nemá tu možnost, no a v tom je ten háček, pak se mi to opravdu splňuje těžko;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/18
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak teď kousek poposkočím, malá právě vytočila 200% do stodoly na 12 :inlove:
     
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, mám málo katulí, nějak mi to padá míň, než napěstuji akční. jako vždycky, zase ta padátka...Jára
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po sklizení všech tří ploch mi padá kolem 60 krabic, takže na zabalení dárku potřebuji 2 sklizně. Akční tím pádem bude napěstovaná hodně dopředu, pak přijdou na řadu dlouhodobky, jako rezervu mám kaštanový řádek.
    Zabaleny 4 dárky, jen u skunka jsem měla problém, co mu darovat, aby se neurazil - lodičky, růžové rukavky. Dostal rádio.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/18
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pohopole na noc s SH+Zuzi jsou sice dobry, ale bonus na pole by bylo lepsi... pockam na zitrek a skusim vytocit na kole co se da...

    Vypadavat ma 250 krabic/den, v tuto chvili ma byt 320 (nebo chybet 1180 ), mam 776 (chybi 724 ), mam 51% hotovo.
    Stav tulipmasli : idealne 4862 kusu (3800/den ), mam 7024 z 22800 (30% ).
    Zatim uplynulo 21% casu, zbyva 113 hodin.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 12.140 ks akční a 794 krabic.:) Bonus na kole ne a ne padnout.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) sem se na to balení chystala i v práci a to sklízením, ráno chytla bonusek a Jackův dárek taky pomohl :p U mě bude stále stejný balící papír, ale v jednoduchosti je krása. Ten bonusek jsem chytla z prvních PL v odměně za dárek xD , ale už nejsou ani krabice, ani tulipán s mašlí a nevím, jestli na noc dlouhodobky, nebo akční ... si jdu asi hodit korunou :p


    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.