Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pustil jsem se do zatracovaných iglú, velebené nákupy nemůžu nechat ladem. Požadované mám vše, teď jenom akční a hopsátka :).
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akci nedám z časových důvodů, 4 dny v práci po sobě tam neudělám ani jednu točku a doma? Buchnu sebou do postele. Takže další bohužel a takhle to mám díky kvantům pěstování skoro furt.
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Vzhledem k tomu že mám už dovču se do akce asi pustím, jenže...
    Kdo mně donese toaleťák když narazím na béézetka!
    Béézetka jsou totiž na farmě rychlejší než průjem!
    Přeci nechcete abych hrál akci na WC?
    o_O
    No musím brnknout bratránkovy do nemocnice aby sehnal kolibříka!
    :D
    OPRAVA: Bažanta a sedací mísu...
    8)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jonsdorf - nechtěl by ses trochu ve svých příspěvcích krotit ? Jednak mi to přijde už za hranicí vkusu, a také bys mohl brát ohledy na ostatní hráče. Né každý je na tvé příběhy z WC zvědavý.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem, tak balení dárečků určitě nevynechám :) i když je zase odpolední, sobota k tomu a dvě plochy na to, protože víc nepustím :p zvířátka zhruba jsou, králíky jsem nacpala naposledy do anakond na prodej, prasátka šetřím na šlechtění, něco víc či míň z produktů chybí, protože není kdy dělat zásoby, tak když to všechno shrnu ... je akcička skoro hotová xD xD
     
  6. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Sice podobná akce jako vloni, ale pěkná. Mě to bavilo, odměny jsou super a stonek zajímavý. Takže za mě spokojenost. Takže dle hesla, nebrblejme, nestěžujme a pěstujme, dnes ve 2 vzhůru do toho. Já bohužel až večer a zítra to asi nezvládnu, ale snad to doženu. Stonek bych chtěla
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak mám na úvod 381 dárkových krabic (25,4% z 1500).
    Co já jen do nich dám? Vždyť se nám ani nemohou vejít pod stromeček!;)
    Ale nestěžuji si - určitě se budou hodit, až začnu otevírat virtuální dárečky...

    Tak ať nám to všechno pěkně padá a zraje
    po celou dobu téhle akce, nejen zkraje!
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tsss, hortenzie ze dvou ploch a 217 krabic? Neni to malo, ale ti J.C. asi nekde ujidaj vanocni cukrovi :)

    Vypadavat ma 250 krabic/den, v tuto chvili ma byt 4 (nebo chybet 1496 ), mam 217 (chybi 1283 ), mam 14% hotovo.
    Stav tulipmasli : idealne 53 kusu (3800/den ), mam 0 z 22800 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 143 hodin.
     
    Honzulka05, mituli a jindrasofr tohle ocenili.
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Juta a 572 krabiček...padátka neřeším už pěkně dlouho,horší kdo za mě napěstuje ty tulipky.Moja do mě furt dloube prstem,že prej kdesi napadl sníh.Co je mě potem,u nás není ani vločka a jestli si myslí,že ho pojedu shrabovat někam na cukšpic,to by musela jinak zapracovat.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem na to mrkla, Stinky - vyber mu dárek - nabídka střevíčky červené a rukavičky růžové???, Buclík zase dostane dětskou kuchyňku a panenku??? a kde je zvířátko v ženském rodu, 4x kluk???
     
    coneznam, bursuk59 a jindrasofr tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vypadlo 256 krabic, do začátku dobrý, snad to z akčních nebude moc utažený. Za hodinu první sklizeň, tak uvidíme.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jú, mám 234 a na dalších 224/195. Poprvé jsem vyzkoušel dvounulku na dvou plochách, samozřejmě ještě s několika chlévy a na plonkových místech jsou třešně. Mám dojem, že je pucuje hned několikero zvířat, věčně hladových. Na mýtině 2 obříci, zvěřinec, výrobník a asi 7 chlévů a k tomu bér. Měl jsem tam bílou lilii a přeci to nebudu vyhazovat. A na plonkových opět třešně a pár mandlí tedy. Ty poslední dobou také pořád někam strkám... Jc je samo schován v liště. Nu, dnes v noci uvidím- tedy ráno v půl páté - jak to bude padat z akční a podle toho se zařídím. Třeba lnička byla na poli pořád a ještě zbylo skoro 600 kanystrů. V práci sklidím akční a na zbytek odpoledne strčím vepříky. Pokrátím je valentýnem a večer ještě jednou otočím akční. Koníci půjdou na noc... Ale jestli bude slušný výnos z akční, bude se válet na farmě ona a zvěř počká na konec akce. Howgh
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Necele dve plochy kozliku a neco malo juty = s JC rovnych 450 krabic. A kdo me chce o jednoho na Stedry den obrat, necht nakoukne do sekce "Hry na foru/Predvanocni usmev fora s JC" ;)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ze 483 políček hortenzie 251 krabic, zvěř byla před začátkem akce sklizena, tak o to míň, ale že skoro každou akci na urychlení SH pouštím kaštanový řádek, tak padátka neřeším už hodně dlouho, jen na baha, tam je to horší ;)
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hm, tak já mám krabic 68, protože jsem včera zapomněla na polích šalvěj :p
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak to je ale dobrý výsledek! Šalvěj má kratší dobu růstu než akční - takže to by v tom případě mohl být tulip i na noc!
     
  17. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak padátek mám 264, na noc jsem měla karafiáty a plamének a směs různých zvířat - nyní mám 500 políček, sklizeň bude ve 20oo, tak dám ještě 1x akční a pak něco delšího, aby to vyšlo do 8oo hodin - počítám 15 sklizní, takže 4 dny (třeba taky něco vytočím?)
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Trochu nechápem,akcia začala o 14:00 h,o 13:15 h som bol ešte na farme pozrieť a hneď som sa odhlásil.No a teraz tu vidím čas príspevkov,komu,koľko vypadlo medzi 13:00 - 14:00h?Niečo som prešvihol?,alebo bol upravený čas začiatku?
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - první příspěvek psal dnes po začátku akce jan.svatek ve 14:14 hod :)

    Peto - máš nastavený na fóru středoevropský čas ?

    Klikni si u svého profilu na předvolby
    předvolby.png

    A nastav si správné časové pásmo
    čas.png
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - mám,určite,teraz mi tam tiká 20:07.Veď o nič nejde,ale jan.svatek má u mňa príspevok 1:14 PM:).Zaujímavé.Aj tak ďakujem. Nech nám to padá,pretože u mňa to nejak nesype.:sleepy:
     
    Honzulka05, maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.