Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Si můžeš vybrat body nebo krejcary a párty lístky k tomu ;)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli to fobře chápu ,můžu získat 12 dárků .Tj 12x1.600 akční plodiny a 12x120 krabic?
    Jestli si dobře vzpomínám ,tak loni to bylo podobný a dárky se rozbalovaly pozdějc.:)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - u dvou postaviček zvířat dodáváš 2200 akční a 130 krabic, u dalších dvou 1600 akční a 120 krabic.
    takže 6*2200 + 6*1600 akční
    a 6*120 + 6*130 krabic
    22800 akční a 1500 krabic celkem
     
    Naposledy upraveno: 12/12/18
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Je vidět že u RT nevypnul někdo chlazení procesorů a tak máme stále námrazu toho samého!
    Vždyť je tolika možností a oni stále ten stejný jídelníček.
    Jak stádo mečících ovcí bééé, bééé, bééézetka...
    Jediné co můžou rozdávat dokola a nemusí u toho moc přemýšlet.
    :D:D:D
     
  5. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezký zachumelený den přeji. Akce vypadá pěkně, líbí se mi, že máme na výběr různé varianty. Dárky balím ráda i v reálu, takže se těším :inlove:
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Anngee - na všech, to je= mýtina, divoška i hlavní. Na hlavní by jsi tolik kytí umořila jen s několika bonusy: 100% a 200% do stodoly spolu s pořádnou dávkou zelených kapiček!
    Moc se mi to nelíbí, ale vánoční akcičky plním, tak nebudu dělat výjimku. Ale trochu otevřená peněženka by před vánoci neuškodila. I když mám stromy, přec jen vždy přivítám vrtulky, zelenou i ty ponožky. Těch zvířat už je tolik, že se některé chlévy nedostanou na plochu hezky dlouho... A proto jsem obrstromy zredukoval na nejzbytnější minimum a místo nich si hoví třeba svišti či vydry atp. Třeba teď honím skunky - zůstalo mi jich ve stodole jen 79 a to je po čertech málo. A také sokolíci jsou zapotřebí a ve stodole asi tolik, kolik je těchto vzácných ptáků v celé republice. (Ehm,ehm - není prostor na akci.)Tak mi napadá, obrchlévy též nebyly asi rok na place, ta paměť, ta paměť
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jó obrchlévy - na ty by se taky hodil nějaký "obrzvěřinec" a na obrstromy "obrarboretum". Vrtaček mám, že bych si mohl otevřít zubní ordinaci nebo provrtat všechny panely, co jich po Česku je.
    Že bych to podal jako návrh na zlepšovák?;)
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ježišikriste 300 žehliček ! Jak si mám vybrat !?
    Klídek,to u nás máme jen dostatečný počet a ještě vám rádi poradíme......
    Nepřipomíná vám to něco ???

    Z neuvěřitelného počtu variací si mohu vybrat 12,které jsou prakticky stejné. Celou noc nebudu spát,jestli k základu mám přidat 5SH,nebo 5ZH...
    No,hlavně,že tam zůstala ta kvanta padátek, 1500 není zrovna málo.
    22800 kytiček je standard,to komentovat ani nebudu

    Pročetl,zkontroloval,zamyslel a rozhodl.
    Červená krabica a poslední dárek (párty lístky),ale je to z nouze cnost.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/18
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vánoce se k nám blíží a na farmu zavítal sněhulák s akcí doufám že budu mít dost zvířat nebo rostlin
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ale jo jdu do teho:p
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky budu akci dělat.Ve stodole všechno mám.Včera jsem otočila všechny čuníky a koně co jsem měla v liště.
     
  12. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    taky jsem chtěla do akce jít ale nemám hit desky a nevlastním ani dílnu na ně a takovou sumu za ně taky nedám.Mrzí mne že nedošáhnu na vše.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zabeva - nemusíš dodávat hity. Vyber si klidně jiný produkt/produkty - máš spoustu možností - resp. dalších 12 možností, jak se vyhnout dodávkám hitů.
    Edit: vynecháš tříkolku - jako dárky zabalíš panenky, dětské kuchyňky nebo mašinky...můžeš zabalit postavičce tři stejné dárky - třeba 3x mašinku a klidně třikrát do stejného balícího papíru.
    Uvedu příklad: 3x mašinka ve žlutém papíru - dodáš 3x 8 angorské vlny a 3x 6 lanýžů.
    Nechceš dodávat skateboard - tak nebudeš balit do modrého papíru, ale vybereš si jiný (zelený, žlutý nebo červený)
    Všechno je krásně vidět v těch tabulkách - Dodávky a odměny (klikni)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to bylo hodně dlouhé přemlouvání, abych se do akce pustila a nakonec jen kvůli tomu, že nevím, co bude ve vánoční akci, abych něco neprošvihla :p
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, asi tuhle akci vynechám, nechce se mi opět pěstovat takové množství akční plodiny, raději si budu užívat předvánoční klid, jinak všem, kdo toho jdou, přeji úspěch při plnění.
     
  16. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Je to výzva proto to nevzdám :), budu pěstovat až se mi bude za kombajnem kouřit...
     
  17. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Skoro prázdná stodola, pořád se peru s plněním úkolů v družstvu...no to abych začala něco překopávat a dát jiné chlévy atd., ale nějak se mi nechce. No snad bude nálada zítra lepší :p
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak my máme Santu a na Slovensku Ježiško, ještě, že odměny jsou stejné ,-))))
    Opět: kolik dárků zabalím tolik budu mít ,-) všechny asi ne.
     
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    doufat nemusíš,stačí kouknout do stodoly a spočítat si co máš a co chceš ;) A podle toho naplánovat celou akci předem a připravit farmu.Samozřejmě spočítat si políčka,aby ti vyšla akční s tvým časem u počítače.Myslim,že makak už spočítal,že stačí 3-4 sklizně denně #12 a zbytek dlouhodobky.
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Líbí se mi to :), sic řádek je čistě "postupový", takže se mi ještě dlouho hodit nebude, ale, no prostě KFC. Zkusím co dovolí stodola, leccos budu muset rychle "vyrobit", napěstovat či nachovat...., do řádku to snad dotlačím ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.