Slavnostní nákupy (13.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    do půlnoci nebudu čekat, až uzraje poslední akční , abych mohla zabalit poslední dáreček ;) klidně ho zabalím ráno a bude akcička hotová.No řeknu, myslela jsem,že to nedám kvůli "pajdátkům"
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si počkat musím, když jsem si to tak "zvojtila." Ale to z normálních dlouhodobek na pidipolích dopadá... dopadá... Pospíchej pomalu, se říká, že? ;)
     
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Taky musím počkat do půlnoci,sklidit a ráno ještě dvě otočky akčních a 60 krabic snad už vypadne,abych měla stonek;)
     
  4. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Gratulka všem, co už stonkují. Já čekám na 17 krabic, které doufám napadají než půjdu spát. Ráno vstávám do práce a bojím se, že bych rozespalá poslední dárek zabalila nehezky ;)

    Tak už jsem zabalila poslední dárek a stonek pracuje. Jupííí
     
    Naposledy upraveno: 18/12/18
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    3 dárky mi stačí s pěstováním je ámen dnes nejsem dopoledne doma tak proto nepokračuji
     
    tomaskomiska a Helena1313 tohle ocenili.
  6. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    700 akčních sklidím po jedenásté a bude taky finito;) Nervy s krabicema a najednou už mám 50 navíc a ještě něco přibude
     
    Honzulka05, tomaskomiska a Helena1313 tohle ocenili.
  7. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahojte,tak akcia ukancena rano,stonka stonkuje a vcera po odtajneni mi padol morsky ponik,moj prvi xD s TS nic co by som nemala a to mi toho chyba habadej.
    Vsetkym drzim palce aby dorasli do zdarneho konca ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek funguje, jak fungovat má... Postavím prozatím pár chlívků, někde oseju pole a budu čekat na zítra...
     
    tomaskomiska a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. anulinka200013

    anulinka200013 Pisálek fóra

    Ahojky, chybí mi 28 krabic, tak prosím, prosím, neposlal by mi někdo? Pošlu za to zítra krásný bonus. Děkuji. Krásné vánoce :)
     
  10. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Lidi mě porazí, zapomněla jsem sklidit, chybělo mi ještě 200 akčního, tak jsem to dala zrychleně na velké pole se superhnojivem a když jsem si vzpomněla, že jsem měla ještě sklidit a dodat poslední dodávku dárku, tak bylo 14.10h a je údržba. Mě snad porazí. Tudíž řádek fuč:wuerg::mad:o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.