Slavnost světlušek - Podzimní edice (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Xilli*

    *Xilli* Pisálek fóra

    A je to tady šla jsem na akci a jk jsem počítala je udržba
     
    petaM2001, vilm4 a malanek70 tohle ocenili.
  2. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    To nám to začíná pěkně
     
    petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ty brdo zrovna jsem překopala farmu na zvířata, bo mi chybí do úkolu v družstvě, říkám si šlechtit nebudu, tak si něco vychovám a ejhle při rekonstrukci mne to vykoplo a poslala na forum aspon když je ta předělávka ;), tak když jsou už nakrmená nechám to na ráno a začnu zas pěstovat jinou akční
     
  4. stavra

    stavra Rádoby autor

    Už teď chci za tento týden kompenzaci,a pořádnou!:D
     
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Nudit se opravdu nebudeme, přesně minutu před druhou mě to vykoplo a je údržba :D:D:D:D:D:D:D
     
  6. maja12390

    maja12390 Zelenáč fóra

    No to snáď nie, o 14.05 odchádzam, ide mi trolejbus a tak som chcela rozpestovať, lebo prídem až večer. Čo k tomu dodať.
     
  7. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    MatysekKamilek
    Díky moc, ozvu se :)
     
    petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Což o to, řekne se "Krátká údržba"...
    Jenže když máš plány
    na minuty přesně kvůli jízdním řádům,
    můžeš pak jen planě spílat "zoufalcům - neřádům"...
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ale kdeže, místo Ingrid bude házet její bratr - vikinský kačer Siegfried a bude házet tak dlouho až z toho chytne housera. ;)xD

    EDIT: A nedají si říct a nedají si říct...... krát dvě to mělo být.;) První vlna DDos útoků je tady a vede ji sám Ferda Mravenec, práce všeho druhu. :D
     
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Zase to nejde, nikdo nic nenadělá, ale já osobně nebudu stíhat rozpěstovávat, tak nashle až večer. Jára
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak už jedem :)
     
    petaM2001, pigi1313 a vilm4 tohle ocenili.
  12. emkopa

    emkopa Pilný autor

    použiva nekdo v te firme mozek jedna akce konči a druha začina a oni daji udržbu sem zvedavej jakou vymluvu použiji tedka
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já se spíš divím těm, co se diví. To jste si vážně mysleli, že úderem vteřiny jedna akce zmizí a druhé dvě naskočí?
     
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak vlezu kouknout na světlušky, že bych naházela termosky - a nemám co plnit, protože u 90% je "blahopřejeme, tato lucerna svítí" ... asi RT udělalo akci za mně, tak díky no :D :D
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak nevím - asi bude ještě další údržba - mně totiž už svítí všechny lucerny a všechny odměny už jsem vybrala.....:D
    (samozřejmě jsem prozatím nehnula prstem)

    edit: no že jsem nedržela hu...pusu. Už je to tady
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Já sklidila baha a vykoplo mě to zase pryč.
     
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem stihla zasadit a opět pauza. Tak doufám, že až to opět spustí, že to zaseté tam bude..... A když si vezmu, že do toho spustí ještě zítra Renzo, myslím si, že bude veselo ....[​IMG]
     
  18. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    [QUOTE="MatysekKamilek, nejedeme, naskočila druhá údržba, jelo to asi minutu... jen nás tak provokují, pak nás tady zase budou kárat za nevhodné příspěvky ;);););) EDIT: Nešlapalo to při jedné akci, tak teď dali pro jistotu dvě :music:
     
    petaM2001, MatysekKamilek a pigi1313 tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to je výsměch. Už jsme se rozjeli, - tak jsem si vše pěkně aktivoval a v okamžiku kliknutí na plochu Hlavní louky po návratu ze stonku - opět údržba!

    Bravo, milý eRTe!
    Nebo spíš čerte?

    Asi nás chtějí zahrnout různým zbožím dodávaným prostřednictvím omluvných scriptů... :D

    Dotaz na adminy nebo spíš na RT: Občas tady čtu, že nemáme chvátat, že nemáme být nedočkaví, že si nemáme vše aktivovat hned na začátku. Jak dlouhá doba od zahájení nějaké akce je dle RT dostatečná pro to, aby hráč zbůhdarma nevyplýtval drahocenné bonusy ze stonku, marmelád, pečiv, mazlíků a podobně?
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ještě jsem stihla zasadit akční než mě to vykoplo tak snad to tak zůstane teď musím pryč
     
    Trepifajksl, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.