Slavnost světlušek - Podzimní edice (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož čekám jak čekanka, až se připojí hráči s posunutým časem a ono furt nic... svíčky asi nejsou po celém glóbusu. Jdu tedy spát a budu na trhu lovit zítra. Vlastně dneska. 8)
     
    petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Já nemít nakoupeno, tak raději nejdu spát, situace na trhu AM vypadá takto, ale jinde může být hůř a ráno bude hůř všude:)
    [​IMG]
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ale u nás na AD je nula nula prd od oznámení akce... tak můžu jít spát; změnu už nečekám, snad v dalších dnech :)

    EDIT: Asi jsem prošvihla těch dvacet, co prodával Plajznerčinej... sem se minula s ním a s časem xD

    EDIT2: Do ukončení výroby první svíčky chybí dvě hodiny a třicet šest minut. Že bych si nastavila budík? xD Dobrou. :)
     
    Naposledy upraveno: 10/10/17
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :-(
    Nic proti, ale jak vypadá taková Výrobna vonných svící?!??
    Asi se bude krmit světluškama...
    nu, prohlížím lištu, nejspíš výrobnu nemám

    a budou chtít 50 ks?
    Trh momentálně prázdný

    EDIT: No tak zpět! Já mám v liště Svíčkovou dílnu (výrobna od Skunka)!!! Nu, ve stodole 0 ks Vonných svíček a výroba je dlouhá... To jich 50 ks asi nestihnu vyrobit? Zkusím to.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vonné svíce opravdu vyrábějí smrdutí skunci... pokud nemáš skunky a výrobnu (byla také z nějaké akce), tak máš smůlu. Já mám skunčích doupat dost, ale jedna výrobna mi nevyrobí dostatečný počet produktů za tak krátký čas. Mno, tak budu pro příště syslit víc zvířat a budu i vyrábět. Aby mi příště nechyběly skateboardy, krabice, houpací sítě apod. :-(

    EDIT: ne padesát,
    tuším jen třicet... i tak je to moc :-(
     
  6. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Chybí mi 9 svíček, já ťulka bambulka jsem si kdysi koupila jen tak do sbírky produktů, tak málo :(((
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. babako

    babako Expert fóra

    Ano,nezapomenuto,tam nám vlají plamenem.. Jsem připraven a už Tě očekávám Gordonko..;)
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Vydrz, prtka, s tou ctnosti, vydrz... na AN uz jsou 4 stranky nabidek (nejlevnejsi svicka teda za 124.000 kr, ale porad lepsi, nez dratem do voka... vlastne, tlacitkem za Fl) ;)

    EDIT: A pozor, 7:17 a na scene prvni srazec cen se 109 tis..
    7:23 psychika prodejcu se hrouti - 108 tis., 7:30: 94 tis. xD
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  9. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ty jo,trh AX cena 1 svíčky 121 500.tož dát 3 mega za 30 kousků to je darda:D
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    trh AV svíčky jen okolo 70000 ale nejsou stále čekám až se vyšroubuje cenaxDxDxD
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Na trhu AG je momentální cena 84 tis.kr, nabídek jsou 4 stránky a vyprodává se rychlostí blesku :)
    Včera jsem tedy měla fakt kliku, nakonec se mi podařilo potřebný počet svíček ulovit za ceny mezi 20 - 37 tis.kr a to jsem si říkala, že jsou drahé :D
     
  12. milteska

    milteska Expert fóra

    trh AC kolem 80 000,- ale jen pár nabídek Něco málo prodám
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    AU kolem 83 000 a právě jsem tam pár víc svíček nasázela, hned pryč :D ale počkám si, až vyleze cena tak nad 100 000, pak bude velký výprodej :D
    jenže jak to vypadá, na AU mají všichni dost a nikdo to už nekupuje... takže cena nahoru nepůjde, leda po začátku akce ... no, počkáme :)
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    AA 88 000, včera jsem je koupila za 22 a něco, zdály se mi silně předražené mrzí mě, že
    jsem nekoupila víc, mohla jsem vydělat zpátky co jsem do nich vrazila:mad:xDxD
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  15. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    pro mě zatím začátek akce super...prodáno spoustu včel a nakoupeny svíčky a motýlci ...všechny plochy skoro vyrostlé, takže ve 14 hod jdeme na to :)
    Jediné co bych uvítala, kdyby si mezi odměnami objevily i nějaké které byly již dříve... třeba ten chov skunků nebo světlušek...prostě ať mám šanci mít i chovy či stromy, které nelze jinak koupit. :)
     
    maribeja, petaM2001 a fgs001 tohle ocenili.
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak u nás AU už svíčky běžně v nabídce za 79 000 a je jich tam hromada a nikdo nekupuje. Tak kdo shání, vydržte, cena půjde dolů a bude dostatek. No a my prodejci ... zlaté časy za námi ach jo :D
     
    petaM2001 a Lyzarka tohle ocenili.
  17. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No jo zjišťuju, že výrobnu na svíčky mám taky, ale nebyla vůbec postavená, tak to jich asi dost vyrobit nestihnu... tak akci asi přehodnotím....
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Levlef Na AU jsou nejaci lenosi - ja po seste jeste dohazovala drobky po 140 tis., nabizeni jsem utla s prvnim nervoznim prodejcem, po 7 hod. skoncilo sedo a cena letela dolu.
     
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @matlafous123 právě! Já se v noci napakovala, ráno to ještě chvilku bylo super, rvali mi to za 90 tis pod rukama ... a najednou nic, vůbec nic. Visí tam nabídky za 83 a nikdo to nechce, a já bych tááák ráda ještě prodávala :D
     
    maribeja, petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Nazdárek,nevíte která výrobna dává svíčky?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.