Slavnost světlušek - Podzimní edice (11.10. - 16.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 10/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky se musím přiznat (je mi trochu trapné to říkat), že jsem se před začátkem akce ofrňovala nad svíčkami za 37 tis. - naštěstí jsem na nic nečekala a kupovala hned, jak tam něco naskočilo. Vždycky tak max. po 2 - 3 ks., víc se toho uchvátit nedalo.
    Snažím se udržovat počet produktů na určité minimální úrovni (tu jsem si nějak stanovila sama), ale s těmi svíčkami mě doběhli, to tedy ano.
    Příště by tam mohly být třeba trezory, těch mám taky jen asi 5 :p
     
  2. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Na tajemné chlívky jsem se vždy těšila, ovšem poslední dobou je to jedno velké zklamání - samé nepotřebné do lišty:(
     
    Alena tohle ocenil(a).
  3. backa

    backa Rádoby autor

    prečo sa poslednú dobu musím len sťažovať....ďalšia hra,ktorú nedohrám, lebo nemôžem sadiť....zasadím - zmizne...už ma to prestáva ..... písať na podporu je ako hádzať hrach o stenu...neodpovedia asi držia bobríka .... človek má mať z hry radosť a nie spôsob ako získať negatívnu energiu...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj backa,

    podpora odpovídá vždy, první kontakt dokonce zabespečuje automat, takž pokud ti nedojde ani tato automatická odpověď, tak bude potřeba prohlédnout nastavení mailového účtu a případně i složku spam.
    Jinak podle popisu bych to spíše hádal na chybu u tebe, prosím zkus udělat něco z těchto kroků Vše pro bezproblémový chod hry.
     
    Skali a petaM2001 tohle ocenili.
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ty svíčky jsou tady téma, jak máslo v obchodech xD.

    Hele, jak to vyřešila Flexka - měla jsem přes 200 kusů vlastní výroby, dívala se na ceny a svým skvělým ekonomickým citem jsem je prodala většinu za 50 000 8). No třeba mám jiné přednosti, ale vydělávat nedokážu. Mohla jsem mít na nějakého vyššího šlechtěnce, ale co už, nějak bylo a nějak bude i bez růžových chlívků a výroben jde hrát ;)

    Tak se mi zasmějte a mějte lepší náladu.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hned jak jsem zjistil parametry akce ,zašel jsem do obchodu a nakoupil 30 svíček zhruba za 3 miliony KR.Dělám to tak pokaždý ,když mně něco chybí, nikdy nečekám až spekulanti skoupěj trh a prodávaj to za nehorázný ceny.:eek:Za zvěř do souběžné akce jsem vrazil přes 7 mega. Krejcary neřeším,ty lehce mohu dostat nazpět.Stonek denně také dává nezanedbatelný počet KR!Důležitý je ,že nemusím do hry vrážet reál!:eek:
     
  7. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak z tajemných opět žluté nepotř.výrobny a vesměs xl nepotřebné stromy.Hurá a tolik zvířátek to stálo:wuerg:
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. jatelina

    jatelina Pisálek fóra

    NA SVÍČKY KAŠLU.... Nemám dílnu... Je dost možné že akce divoká jízda byla na farmě ještě předtím než jsem se zaregistrovala. STONEK by se hodil...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  9. backa

    backa Rádoby autor

    Prepáč, Pajda361, máš pravdu... chybu so našla nakoniec u seba,ale neskoro....druhý raz bude sa zamýšľať a hľadať chybu najprv u seba a až potom budem písať...ospravedlňujem sa podpore...
     
    krakoramaja, Xenie6161 a be-la tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jedinou podpásovkou bylo, že nás nachytali na "švestkách" akorát se jako obvykle nedodávaly švestky ,ale svíčky, i když počet 30 kusů nechali stejný... jen aby nebyly vyslyšeny dotazy, na co jsou nám ty plachty, trezory, rukavice, skejty, deky... vždy jsem je v tichosti uklidila do lišty a doufala, že se na ně zapomene:)
     
  11. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    V tom musím souhlasit....výrobny toho všeho prakticky mám, ale uklizené v liště...Asi budu muset nějakou oprášit a něco si nadělat do zásoby... co kdyby......
     
    GordonSargent a elbedna tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) každou novou výrobnu nechám na mýtině, potichounku-pomalounku vyrábím zhruba 100-200 kousků výrobku, teprve potom uklízím do lišty ... už se mi to mockrát vyplatilo
     
    MatysekKamilek, kiki2305 a elbedna tohle ocenili.
  13. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Tak jsem taky vytáhla z lišty a postavila pár výroben. Jojoj, ty mě dali s těma svíčkama.
    Buď připraven - vždy připraven.;)
     
    MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám ve skladu 28 svíček. Ty dvě jsem nedotáhla, protože 330 000 jsem do toho vážně vložit odmítla.
     
  15. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Moc díky za odpověď ;) Jj, je to přesně tak, chybí nám tři stupně zvířat. Poháry máme na stromě, legenda tedy 27 ze 30. Nějaké akce stíháme v poho, nějaké zase honíme padátka kde se dá. Přitom příprava je vždy a prostoje se snažíme nemít žádné. Nevím, čím to je, ale je to tak. Vodopády se snažíme odemknout, ale moc to nejde. Teď to stojí na produktech. Ještě protihodnota 1500000 a bude otevřen třetí kousek.
    Tedy jazyk na vestě jsem měla dříve hlavně kvůli holkám, bo chtěly vše dodělat, dokončit a mít všechny stáje a výrobny, které jinde než v akci neseženeš :) Proto jsem strašně moc ráda, že teď už to hodily za hlavu a chtějí dělat jen to, co se stíhá ;) Je vidět, že jsou zase o rok starší ;)
    Ještě jednou díky a doufáme, že tvoje chřipka je už na ústupu ;)
    Měj se sluníčkově
    M+m+m+m
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
    Prepperka tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, můžeš je zapálit při děsivce ,-)))
    ježíš, jen 2 svíčky, to je škoda,vždyť krejcary padají téměř všude, zase budou a tuším, že jsi výrobnu točila s SK
    ale dali jich na dodání moc, stačilo 5-10 svíček
     
  17. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    já ani nevím, jestli je mám.Jdu jen po tom, co potřebuji do družstva a to se snažím napěstovat a vychovat.Nenávidím ten nepoměr tajemné a obyčejné.Meruněk,třeba, to chce pár kousků,ačkoliv já jich mám tisíce.Strom za floreny- já bud nemám žádný, nebo jen jeden, ale chce to po stovkách. A chěla bych se zeptat, jestli se vám na Baha taky hrozně dlouho načítá, co vám vypadne. Na hlavní kliknu a vidím, žlutá vejce, mám na ně strom. Do lišty s ním. Ale na Baha to trvá dlouho, mezitím sklidím.A pak samozřejmě vypadne něco žlutého, něco, čeho mám dost a k ničemu to nepřebuju, ale nic z toho, co potřebuji a nemám. To mě tak přestává bavit, že po odhalení vzteky opouším farmu, nesklizenou, nezaseto. Nemusím mít všechno, mám špatné náhodné číslo a už jsem si zvykla. Ale mít ho ve všem?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.