Slavnost světlušek - Jarní edice (19.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj evainfo, sú to tie staršie dekorky, tá "Tma" je slov. názov dekorky (niekedy od veci preklad, ja viem)
    Peknú hru prajem
     
  2. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Já se také těším :)
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    švestinka a matlafous - nemá mód dovolené také vliv, že ti za tu dobu, co si dovoluješ, neutečou
    tví sousedi (neklesá ti teploměr), chudáci?
    Obdivuji některé farmařící, že se dokáží znovu nažhavit a na tuto akci znovu těšit.
    :D
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ria30 ... děkuji, mě to nenapadlo nebo přepracovaná. Jsem na stonku viděla jen "Zhasni" tak to mi i tak nepomůže se z něčeho ulejt a budu muset pěkně zabrat xD
     
  5. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Kdyz jsem spocitala, co vse potrebuju na ty banany, tak na akci prditkuju a budu pestit a chovat do stodoly a ukolu
     
  6. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Kupóny pomocníků i pomocníci v odměnách se tak jaksi vytratili. Párkrát už ani nebyli v poloviční nabídce při akci. Kašlu na "akci". Jééé a ty odměny.....
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a jdem na start

    tak 112 termosů
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce začala tentokrát bez problémů a vypadlo 134 termosek, to půjde ;) Rozsvíceny 4 lucerny
     
  9. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Akce jede v pohodě,155termosek.
     
  10. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    tak na začátek 128 termosek
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    U mně taky klasika: Z česneku a jiných komodit 43 termosek. Ještě jednou otočím a pak to balím.
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 150 termosek ;)
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky, ;)tak po sklizni větší polovina termosek doma 384:p
     
  14. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    matlafous- děkuju. To mi úplně uteklo. Ale tím líp že už plevel neporoste :)
    mikeš - to ano, ale my jsme s matlafouskou nediskutovaly o vlastnostech módu dovolené obecně, jen jsem nevěděla že už nebrání zaplevelení, a to proto, že plevel byl zrušen .-))
    Začátek 137 termosek. (Nemám žádné JC, nekupuju koš....)
    Všem hodně zdaru!
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak já mám 110 termosek,ale říkala jsem si co udělám to udělám
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak 8 želváků jsem vyhnala do té zimy, ale nasbírali 211 termosek ... no lepší jako drátem do oka :D už se zase válí v regálu.
     
  17. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Nelíbí se mi
    jedna akce za druhou, nové úkoly, nové nevyužitelné komodity,
    stodola chátrá, družstvo také, mé KFC prožívá krizi
    nicméně tato
    akce vyžaduje
    pěstovat na nejméně 216 pidipolích
    tj cca 1,5 plochy při rezervě 24 hodin
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Tak po první sklizni mám 328 termosek.
     
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak je tady další akcička.... sice už hodněkrát ojetá, ale co už chtít po RT,že? Starého psa novým kouskům nenaučíš. ;)Ještě, že nejsem profesionální prudič a rejpal. xDxD
    Plochy jsem si trošku připravil, vyšel mi do startu i kaštanový řádek, tak to to snad půjde úplně samo. :music:Výsledek noční setby vytuněných karafiátů a cukrových melounů je 132 padátek, no extraliga je někde jinde, ale na divizi by to snad stačit mohlo. ;)xD
    Takže se vrhám na rozpěstování a investuji do hry prvních 10 kousků SH a 10 kousků ZSH.
    Mno a teď jsem si málem krupnul do textilu, nějaký pták mi narazil do okna ( a pak, že prý je zima, že i holubi chodí pěšky).... asi zkouška spojení od matlafous123.xDxD
    Takže s chutí do toho a půl je hotovo. Ať se všem daří a hlavně, ať to padá ( a teď nemám na mysli sníh)
     
  20. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Z první sklizně 189 včetně třech z modrásků bez JC. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Rychle rozpěstovat a pak na všech plochách, kde lze. Osobně dávám přednost rychlému napěstování akční a pak dlouhodobky, stromy atd.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.