Slavnost světlušek - Jarní edice (19.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gabka.83

    gabka.83 Zelenáč fóra

    Prosim angorska vlna? je mysleno ovci ? dekuji za odpoved
     
    bursuk59, petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec akci pojedu, za dva dny bude napěstováno a pak si pojedu zase své dlouhodobky do dlouhodobých úkolů, ať se dostanu k těm dnešním od 190 lvl xD Co jiného taky na farmě dělat? Udělali mi radost dráčci, tak se do toho s radostí pustím ;)
     
  3. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Podrazec - na tyhle bílý netopýry je nejlepší aktivovat runu na Stromě moudrosti, která ti dá řádek, který ti bude dávat tyhle netopýry zadarmo i když nemáš jejich chov aktivován.

    gabka.83 - angorská je angorská, je to produkt výrobny Výroba angorské vlny.

    Do akce jdu, zatím se mi vše hodí, ale že bych z té akce měla radost, to ne. Mohli počkat aspoň dva dny od té velikonoční. Navíc ještě Renzo a Stájbola.... Nechápu.
     
  4. gabka.83

    gabka.83 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    :D:D:D dekuji za odpoved mela jsem vypadek a angorskou tu urcite mam dekuji:):):)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/17
  5. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    No hrnou to na nás pořádně..poslední dobou se mi nedaří doplnit stavy ničeho ve stodole,protože se neustále něco pěstuje bez pauzy...doufám,že padátka budou padat:sleepy:
     
  6. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    Prepperka dik .. radek jsem prave aktivoval .. jeste sezenu dve dekorace 1x2 :)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš 100 x 12,5 tis. umorilo vola! -.- Takovou radost jsem mela z "Prichazi jaro" a tumas certe kropac! Nejspis mel jen nekdo svetlou chvilku a ted zas budeme, jak stado retardovanych ameb, pestovat do zblbnuti. Ne, ne... i moje trpelivost ma sve hranice a retardovanou amebu tentokrat delat nebudu :p
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Dodám napadané termosky, ze stodoly ovce, vlnu a citróny a šlus. O nic dalšího nemám zájem :(. Jenom jestli nezačne hlodat to zatrachtilé KFC ;)...
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Albíni ze stonku,králíci jsou také ostříhaní,ovce v ohradě-tak asi do toho půjdu.Snad budou termosky padat tak dobře jako vejce.No uvidíme jak se vrchnost ukáže.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Matlafous tobě něco chybí, nebo ne ,-))))) máš kombajn to akce pofrčí skoro sama....
    Ale jo, máme na výběr, když nechceme, dělat ji nemusíme o nic jiného nejde. Něco určitě vyzobu.
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Stará, po několikáté opakovaná akce. Řádek v nebi ubohý. Nepotěší - neurazí :(
    Ale jdu do ní, jelikož řádky mám všechny (kromě jednoho z TOPky), a nechtějí toho po nás zas tak moc.
     
  12. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Zase pěstování kolem dokola. Odměny nic moc. Hlavně ta dýňová marmeláda je super, když hráči používají mrkvovku. Bývaly doby, kdy se ulakomili a přidali jednu diamantovou ikonku, to bylo +3 a bylo to fakt znát.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ale jo jdu potem stále potřebuji bananos:p
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Spis bych rekla, ze neco prebyva a to jsou pozadovane pocty xD A pokud mi jeste k tomu neco i chybi, tak nalada byt u kompu v dany cas a odbihat od prace, kdyz ji venku ceka mraky a je to fajn se zas po zime moct probrat, rozhybat a koukat, jak je za tebou neco videt ;) Kombajn nekupuju (vybiram jen kupony, kdyz je potreba), takze napadane plechovky dodam a tim moje vydani energie na tuto akci konci. Kdo do akce jde, tomu samozrejme preju hodne zdaru a radosti z dobre odvedene prace :)
     
  15. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Báro, zdarec 8)...jsem zvědavá, kdy dojde ta hovězí trpělivot a kdy nastane to "nezaseji nikdá" xD
    farma je už asi 4 roky o tomtéž a stejně tu furt někteří "visíme" jak sto let suché prádlo xDxD:p
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Za mne rozhodne počasí a momentální nálada. Stavím zastřešení okolo toho, v čem bydlím a v dešti se makat nedá. Když bude pršet, akci asi začnu. Když ne, tak jí vynechám, nic mne na ní neláká. Kdyby v odměnách bylo něco hodnotného, zastřešení by počkalo. Takže kašlu na přípravu a rozhodnu se na poslední chvílí. Nejspíš si ale po dlouhatanácké době dám od nahromaděných akcí chvíli oddych a v klídku doplním zásoby a dodělám v družstvu "den teambuildingu".
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    matlafous: jj už jsem se lekl, že je něco v nepořádku ,-))) a vyčerpalo tě točení mrkve a pšenice, to se máš ještě dobře, já už nemám z čeho kupóny vybírat, všechny jsem prošustroval ... tak ať se daří

    šebejda: podle toho kde bydlíš ,-) má prý napadnout až 40 cm sněhu ,-)))
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) klasika ... a klasicky do toho jdu, co je potřeba, to mám ve stodole a něco i navíc (třeba se to při akci dobře prodá, tak jako teď ty krátkodobky) ... zatím si nechám volnou jen jednu plochu na pěstování, zbytek jsou stromy a chlívky, uvidíme jak budou padat ty termosky, pokud by padaly tak dobře jako velikonoční přívěsky, bylo by to dobré
     
  19. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    8)nic, děcka....akci jedu klidně i růčo...bo co jiného na farmě dělat, když už jsem si na farmě zkusila a mám vše...
    mimo to mám všude pidipolíčka, páč se mi ještě nechtělo farmu ostromkovat, takže na akci je zaděláno šípkem a cukrmelounem...ta bezplevelnost mi fakt vyhovuje :p...zvláště když "sadící" akce střídá akci "sadící" a za 2 dny určo nabude co řešit, tak až pak to ostromím a zas do toho chvilku nehrábnu....
    všem přeji zdar a sílu ;)
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Nene, vsechno v poradku... jen na jare je fakt prace mraky, do toho stavime auto a upravujeme decku ctyrkolku, protoze chceme jet letos na mesic Kazachstan. Toz si chvili zastavkuju a na podzim zas prestanu trhat partu, pac jak vtipne napsala malinkami: vecne budeme nekdo brblat a stejne tady budeme viset, jak sto let suche pradlo ;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.