Slavnost světlušek - Jarní edice (19.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Ještě musím chytit 170 světlušek a sebrat jim lucerničky tak doufám že o ně nebudou moc bojovat. Všem co mají hotovo velká gratulace.
     
  2. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Hezké ráno, včera jsem se omlouvala karafiátům, ale musím se omluvit i šípku. Včera jsem ho kapánek zdrbla, že nedává moc akčních věcí a hele, dneska 57 konví a 49 baterek. Takže jsem dokončila světlušky a díky radě jednoho farmáře (nebo farmářky), abych na recyklomatu využívala jen xl velikost, mám i stonek od Nublonů. Vypadlo mi 150 (díky za bonus) a 30 mincí. Takže úspěšné ráno.
    Krásný, i když chladný den a pořádné množství hopsadel... LF
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ;)Krásné chladné ráno všem, tak mě chybí ještě 145 termosek a hotovo...za 2h sklízím z necelých dvou ploch bér italský a na Baha plochu cukrového melounu, tak by mohlo něco padnout.
    Všem co jsou hotoví blahopřeji
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    akce světlušky včera hotova a dnes postup na lvl 109 a baha 338,167 řada stonku pracuje
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Chybí6 batohů a, :(, 120 termosek. Žluté kytky načítačky se průběžně zbavuji F5, jeze mi na farmu furt, horší než svlačec.
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 a LindaFarmářka61 tohle ocenili.
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    hezké chladné ráno, u nás poprchává se sněhem,naštěstí to hned taje, jinak mi chybí už jen 47 termosek, tak snad už vypadnou;) za hodku jdu do rachoty a tam to jistí puffin, děkuji sovince za radu, jen mne mrzí,že mne nechce pustit i na druhou farmu:(
     
  8. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    díky F5 riež používam ,ale ide to na nervy

    Ria30 diky vyskúšam to
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z toho by jeden upad. Včera jsem z cibule(256 polí), oříšků(68 polí) a mochyně(146 polí) sklidil 69 čutor a dnes z borůvek, řepky a zázvoru + chlévy a stromy jen 80. Takže chybí 92 padančat. Během dneška to snad dám a pak teprve začnu doplňovat do akce. Zatím jsem se udržel od průběžného dodávání.
    Tudíž ještě nejsem otráven výsledky mého snažení. Díky sousedům za dodávky čutor, budou se hodit...
    Nublonských baterií padá tedy více.
    U nás zatím půloblačno, ale sem tam svitne slunce, tak to snad vydrží.
     
  10. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jupí recyklomat se předal a mám na ten stonek, horší je to u světlušek :((( no člověk nemůže mít všechno ....
     
    petaM2001, karbar a LindaFarmářka61 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Termosky uz jsou minulost, ale fakt vyskocilo tentokrat o neco mene nez baterek... ovsem kdyby se daly prokseftovat za ne baterky, tak to by mi bodlo :)
    Ten stonek a jeho specialni vlastnost je hlavne o tom, zda si vubec nekdo vzpomene, ze takovy radek existuje :)

    Vypadavat ma 170 termosek/den, v tuto chvili ma byt 650 (nebo chybet 200 ), mam 1411 (chybi 0 ), mam 166% hotovo.
    Stav bobuli : idealne 9545 kusu (2500/den ), mam 12500 z 12500 (100% ).
    Zatim uplynulo 76% casu, zbyva 28 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 30* Batohy, celkem za 90 minut.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tak už jen 17 batohů. za chvíli sklidím xxl stromy... baterky docela padaj, tak jen 153 mincí na stonek, to nevím jestli dají, nubloni se nepředávaj :(
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  13. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Ahojky...tak mě už chybí cca 3tisice kvítí a cca 100 termosek...to už bych měla dát..přeji všem kdo finišují hodně štěstí a termosek samozřejmě ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. zuzulka963

    zuzulka963 Zelenáč fóra

    Ahojky, takže mne chýba ešte 282 termosiek a zberám až o 15 tak pokiaľ mi nevypadne aspoň 150 ks tak to asi nestihnem. Povie mi niekto čo robím zle, tu čítam ako niektorý už majú hru dokončenú a ja nikdy žiadnu nedokončím do konca vždy mi chýbajú padatka, sadím od začiatku cez deň akciovú rastlinu a na noc dlho trvajúce rastliny som 90lvl. sadím karafiát. Ďakujem za každú radu pekný deň :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěknou neděli všem :)
    Mně dopadalo včera večer z poslední sklizně, stále nemám pocit, že by mi to padalo méně (v počtu termosek), než předtím, ale nublonbaterek padá víc - zřejmě je nastavena vyšší míra vyskakování pro baterky než pro termosky, což může mít logiku - akce s baterkama dnes večer končí, asi je potřeba, aby hráčům nějaký počet za krátkou dobu akce naskákal.

    Já mám tedy padátka komplet, batohy už namleté a dodané a čekám na poslední dvě plochy akčních bobulí, je to poslední lucernička a pak si osázím řádek, který už mám, dekorku zatím jen jednu. Akce neměla zádrhele, je plnitelná, ale můj vztah k ní je vlažný, nemůžu zapomenout na lákavost Festivalu světlušek, když bylo nutno opravdu pečlivým plánováním docílit rozsvícení nejlépe 3 řad naráz. Pravda, to by souběžně další akce běžet nemohla, nebo by si každý musel vybrat jedno nebo druhé.
    Souběh dvou padacích akcí osobně vidím dál jako negativum, i když na výsledek samotný to u mě zřejmě nemá velký dopad.

    EDIT: Zuzulka963, prosím tě, velmi záleží na tom, na jakou velikost polí sázíš, na kolik - máš na plochách i jiné věci, nebo pouze pole? Nemáš ve hře prostoje? A jakou máš hodnotu runy Živoucí legenda?
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj zuzulka963, asi najdôležitejším faktorom vypadávania je mať Žijúcu legendu na strome múdrosti, čo najviac splnenú. Pripraviť si vopred farmičku pred akciou, aby z nej vypadlo pri prvom zbere, čo najviac. Rozpestovať na poli 2x2 s vodou, hnojivom, superhnojivom a vrtuľkami. Potom políčka zameniť na 1x1 za pomoci MJS sa napestuje rýchlejšie. No a je tu taktiež dobré mať v skleníku vyšľachtené rastlinky, kt. nám pomáhajú ušetriť čas a pod. O vypadávatka si môžeš tiež poprosiť iných farmárov tu: Zasílání a výměna dárků.
    Veľa rád nájdeš v tomto vlákienku: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti
    Držím palce a peknú hru prajem
     
    skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  17. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Ještě 129 dře to ale jde to.
     
  18. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    bez stresov a v pohode už aj ja stonkujem ;)

    [​IMG]
     
  19. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Už mi jen chybí 100 termosek, dnes otočím 2x dlouhodobky a akci budu ,mít hotovou :music:
     
  20. lulisa06

    lulisa06 Zelenáč fóra

    nemohla by se akce prodloužit alespon do 16h 24.4. nestíhám a nepadají termosky jak potřebujeme je to škoda když chodíme do práce 14h je špatná
     
    zejdy66 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.