Slavnost světlušek (1.2. - 7.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    tatusa2 - ahoj, podívej se na příspěvek č. 81, na této stránce úplně nahoře. Je to zde dobře napsané. Nebo přímo nad mým příspěvkem, farmářka udělala stejnou chybu jako ty. Přeji příjemnou hru.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, i to kopyto má splněno celkem dost. Dohnala jsem, co jsem zkazila, vlastně předběhla. Chybí mi k dokončení akce tři obrazce a to už doklikám i v polospánku, ne jako dnes xD
    Všem přeji, ať dopěstují, pochytají padátka a rozsvítí všechny lucerničky. Každý nemá ty možnosti, jako mají rychlíci, co mají hotovo pár hodin po vyhlášení akce, ani ty omezené, které mám já, abych opravila chybu, ale všichni máte čas. A sousedy, co pošlou výrobek na zvýšení sklizně nebo cokoliv dalšího na pomoc. Jen to nevzdávejte :)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/24
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Sláva hotovo :p ale je to porod s pajdátky na baha o_O příště si to asi možná rozmyslím, páč i když si z tuha vytočím bonusy a napěstuju akční, tak stejně pajdátka padají dost mizerně i z dlouhodobek
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    14087, na to je taky jedna finta, Než čekat na jednu dlouhodobku za den, čajot s mastí, esencí, totemem, hnojem, vodou, vánočkou a nevinností sklidíš třikrát za den, pokud tedy máš přístup. Já většinou ne, ale i dvě-tři sklizně udělají divy :)
     
  5. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak mi první šly a teď už mi to nefunguje, nemohu kliknout na ty lucerny a mohu použít jen dané kombinace dle požadovaných vzorů, snad chápeš, jak jsem to myslela, děkuji moc
    Martina
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - ahoj, můžeš rozsvítit v daném vzoru klidně všechny lucerny, dokud nedáš "Uplatnit" - pak už to nejde, až zase při plnění dalšího vzoru.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také hotovo, měla jsem trochu problém se stanama, ze stromů v pralese to moc nepadalo. Nebylo kam spěchat, tak jsem nebourala. Termosek mi proti tomu zbyla skoro tisícovka (jen z akční). Ke vzoru jsem vždy přidávala i další světýlka s potřebnými věcmi.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Doklikáno jest, řádek řádí. Akorát špekuluju, jestli to má cenu jít na dvě hodiny usnout a případně zaspat do procesu (což bych nerada) nebo to natáhnout u nějakého serirálu durch. Asi B je správně :)
    Farmaříci, co se plahočíte na polích a taháte suroviny do mlýna, klídek, ještě máte hafo času, tak nestresovat, klikat a nezapomínat na tlačítko Uplatnit u vzorů, ať nedopadnete jako já, že budete pěstovat a lapat pajdátka skoro dvojnásobně.
    Njn, když je blbá hlava, trpí celý tělo i farma 8)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/24
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám odehraných 7 miniher, strašně se to táhne jen s vodou a hnojem
     
  11. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, moc děkuji, už to mám v pořádku. Všem, co ještě finišují, hodně zdaru
     
  12. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Zablokují,ale tak krásně jsem si ulevila,jako Kodet v Pelíškách.
     
    burds tohle ocenil(a).
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    malanek - a po kliknutí na vzor odklineš pod odměnami i "uplatnit"? Mně od začátku vše funguje jak má. A vše jde i svižně.
    -------------------

    Chybí mi ještě dva vzory, ale někdy od půlky vyzobávám v každém vzoru skoro všechny lucerničky, takže to jde mnohem pomaleji. Kdybych jela jen ty vzory, už bych měla hotovo. Ale vytočené 100% do stodoly a 2x +1 v průběh hry mne namlsalo na lepší odměny než je základ. Teď už to stihnu v pohodě, přinejhorším vezmu jen ten základ, ale myslím že se nebudu muset upejpat a vezmu krom BZ vše.
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zítra ráno akci komplet dodělám. Dnes jsem použila 100%, tak jsem si trochu přihrábla rostlinky. KŠ tentokráte zklamalo. No hlavně, že akci dodělám. Kdo nemá hotovo, makejte, ještě je čas.
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak mám hotovo. KŠ dalo jen 1x +1 na 6 hodin, jinak jsem bohatší o pár žlutých kravínů (asi že jsem mistryně bučení) a podobných hodnotných odměn za PL. Vlastní bonusy jsem nevytáhla, teda kromě MJS. Abych kvůli cca 30 kouskům nečekala další otočku, pár políček jsem pokropila zuzi hnojivem. Pak při rozsvěcování jsem pokonila jednu kombinaci. Takže konec eko bio zemědělství a šup tam otočku se SH. Tomu říkám efektivita jako noha (mohla jsem taky vyčkat s poslední kombinací na zítra a kapky ušetřit, ale chtěla jsem to mít z krku). Tož konečně rozsvíceno a dokonáno vše jest.
    Hezký večer.
    Jo a bedny navíc jsem brala - díky za tipy.
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ted jsem získala stonek byla to teda fuška zbytek už nedodělám ale hlavně že je stonek doma
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.