Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já na Výstřižky nedám dopustit, pro mne jsou naprosto ideální.
    Mám jen dotaz na znalce - nedá se okno s Výstřižky taky nějak upevnit, aby bylo stále na jednom místě? Okno s Farmou si připevním do levého horního rohu a ani se nehne, ale ty Výstřižky si putují po ploše, jak se jim zachce. Moc to nevadí, časovou rezervu mám i s tím, že je posunuji, ale trochu to znervózňuje :p
     
    Trepifajksl, Veselka a -migos- tohle ocenili.
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    kiki2305- trochu? Spíše moc,na to už jsem se tady také ptala Skali a i když to prý má také,tak asi s tím nejde nic dělat.Také mi to vadí,nestíhám.Tak jsem šáhla po mobilu a jde to i když občas také ujedu a nebo mi dortík přeskočí,ale co bude to bude,nehrotím to:)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj, pokud máš včerejší dáreček (nářadí) vyzvednutý, tak musíš na další počkat do 14. hodiny ;)
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Řeči vašeho kmene nerozumím. Jsem ne 100 let, ale 200 let za opicemi.
    :mad:
    Zkusil jsem to, nejde mi to, nestíhám to, nedám to, přehnali to, balím to.
    >:(


    Když jsem začal hrát Farmeramu, myslel jsem, že budu farmařit
    a ne tu takhle blbnout.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak už můžu začít blbnout [​IMG] :p:p.
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám padátka, budu muset dát na noc dlouhodobku a zase potom nebudou kytky. Klasika.:p;)
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    dasa1143 - zkus od 14:00 hod použít Vráťovo ledovcové memento,je to jako kaštanřádek,bohužel já si budu muset počkat do zítřka,páč jsem si ho odklikl už dnes.

    [​IMG]

    Tedy pokud ho máš z ledovcové sezony.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  8. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Já moc děkuji Skalince za krásný návod a rozšíření mých PC obzorů o výstřižky. Doteď jsem používala print screen, ale s výstřižky je to mnohem pohodlnější a navíc jsem zase o něco chytřejší :D Takže ještě jednou díky moc a všem přeji krásného Valentýna :inlove:
     
    evainfo, Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  9. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Jsem moc spokojená s malováním, dávám bez problému všechny bonbošky (pokud si nezapomenu zapnout malování, jako ráno) a ještě mám kolem 10´´fóra, výstřižky mě neoslovily, ale každý si musí najít, co mu vyhovuje, brblající ať zkusí to nebo ono, psaní ale tentokrát není to pravé ořechové :)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ježkovy oči, mne to nebaví, tentokrát to asi vzdám. Dnes poslední sklizeň a jdu si jako obvykle střádat do stodoly ;)
     
  11. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    hlavně je to fofr,ani si to nestihnu prohlédnout,takže vynecháván
     
    evainfo, kytka50 a marketka47 tohle ocenili.
  12. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    evicka435 - a spouštíš si to s tím Čokoládovým posílením (padátko z divoké louky) ? Ty vteřinky navíc jsou znát ;)

    [​IMG]
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  13. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zatím poskládáno 24 bonbonier,vše s plným počtem , oprášila jsem stařičký tlačítkový mobil,foto zůstane hezky na display,jen nesmím zapomenout prst před foťákem :D
    Edit. Jak se praví,nechval dne před večerem,peršánek Kubíček ukončil mou bezchybnou cestu,v nepravou chvíli vztyčil ocásek před monitorem a u třetí bonboniéry jsem klikla těsně vedle :D
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Psát stíhám, ulovil jsem Slaďoučkou lásku na další hru nemám padátka, kytek přes 5 000. Na noc půjde něco delšího.
    Nevím jak u tří bonb., ale snad, snad to zvládnu, dám prodlužovák ,-))).

    berka:Ten mobil mám pořád i ho používám, "sloní ucho" do kapsy a u mého ucha mě nebaví, ale nezkoušel jsem foto bonb.
    Edit: Zkusil jsem na info k akci, jde to, ale moje psaní je moje psaní ,-))) rychlost, oční kontakt, mozek. každý to má jinak ,-))).
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    satelit bohužel nemám. Musím to zkoušet jinak ale díky za tip:(;)
     
    satelit tohle ocenil(a).
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nevzdávajte to,skúste inú metódu,ono to pôjde! Ja fotím.Na mobile zapnem foťák a na displeji vidím obrazovku,kliknem na hru a hneď cvaknem,dole v rohu je foto,čo som spravil,ťuknem naň,otvorí sa akurát,keď treba skladať a potom už je to rýchle.Mobil vedľa a skladám,ešte nejaké sekundy vždy ostávajú (9-10):).
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také jsem přešla na mobil ... úspěch 100%. Jinak tedy pak to mazat. To je děs.
    Psát nestíhám....
    Teď nemohu, neb mám vybitou baterku, protože mastím rybičky a momentálně se snažím zdolat "sehr swer level" (velmi těžký level), projela jsem dvouhodinovou nesmrtelnost a asi 15 životů. Další je vždy po půlhodině. Také tam je valentýnská mise. No snad to dám do večera....
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Osobní postup hotov,teď jen globál 8)

    [​IMG]
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem také na mobilu,akorát s tím rozdílem,že mi obrázek drží na displeji nežli udělám dortíky a pak do hned hážu nahoře do koše,takže mě mine nekonečné mazání.A měla bych dotaz,když udělám ten první stonek,musím dát také dekorky nejdříve na plochu aby mi šly dát pak do stonku? To mi nějak uteklo,ale asi jo,protože pak bych asi neměla ty bonusy a nebo už je s dekorkama a tyto jsou navíc? Děkuji za odpověď Lída
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    marketka47: Tyhle dekorace nemají plusko, takže je můžeš dát hned do stonku.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.