Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pitrýsek47- děkuji,zkusím ráno
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tyjóoo to je věda, než bych to smontoval byl by konec, ale určitě bude někdo šikovnější ,-))).
    libakos, není zač, docela to jde ,-)) jen vymyslet označení na ty pralinky, místo psaní jsem i srdce namaloval ,-))
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož tak. http://prntscr.com/r1xqer :)
    Jinak teda ten globální ukazatel se moc nehejbe a ani nějak nejde poznat kolik je tam bodů.o_O
    Obdivuju všechny co používaj tužku,papír a podobný vymoženosti!:eek: Jel sem s Lightshot+malování,zmenšená okna a sek sem se 2x. Poprvé hned na prvním obrázku,bo sem se blbě zorientoval a podruhý sem vyfotil obrazovku tak rychle,že sem vlastně nic nevyfotil!xD
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - ahoj, na vině může být více věcí. Zkusila bych rozhodně vyčistit PC nebo použít jiný prohlížeč nebo zkontrolovala internetové připojení. Můžeš se obrátit i na kolegy do technických dotazů.

    Vše pro bezproblémový chod hry
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chci nahlásit chybnej popis u dekorací! Nemaj žádnej dodatečnej bonus a jdou rovnou do řádku!!:p
    http://prntscr.com/r1xz43
    Tak beru zpět,mají to jen dekorace v krámu!
    Fakt trapný.
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    modro.ocko22, nemyslíš toto? nahoře na liště jak je okno s Farmeramou tak na ni ,na tu šedivou lištu najeď myší,klikni levým tlačítkem drž a popotáhni celou lištu doleva,tak jak potřebuješ mít velké okno,to samé pak udělej s výstřižkem,jen zase doprava. Nevím jestli jsi to pochopila,jak rozpůlit obrazovku;);)

    Jestli jsem blbě radila,omlouvám se
     
    modro.ocko22 a kiki2305 tohle ocenili.
  7. alenal

    alenal Stálice fóra

    Skali děkuji za odpověď, počítač mám nový o toto se děje dnes od 14,00 hodin.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alenal - nový počítač je určitě fajn, ale záleží co v něm máš - jak je nadupaný, jaký prohlížeč v jaké verzi používáš atd...je toho hodně, co může chod hry ovlivnit (od základní desky, přes grafickou kartu, paměť, nastavení.... a taky kvalita internetového připojení a já nevím co všechno)....
    Zkus se obrátit do těch technických dotazů - kolega je podstatně zkušenější - taky se ho ptám, když mám nějaký problém, bo jsem jen prostý uživatel ;)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    kaolín11 - a taky přidaný bonus mají ty z globální části ;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jde tooo, simsala bim ,-)) už jsem vymyslel spešl zkratky na jeden tah tužkou a plný počet bodů, ještě mám 11 her, došly lupeny, to global poskočí ,-))).
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    prvý riadok je v nebi, balím bonboniéry ďalej, používam starú metódu, zloženie si čmáram na papier, jednu si pamätám, dve napíšem (farba krabice, čokolády, ozdoby), používam aj čokoládové vylepšenie, s ním v pohode stíham, pár chýb samozrejme bolo, hlavne, keď chce písať aj môj papagáj:D ale ide to;)

    z asi 120 PL som vytočila len 1x 100% a +1 do stodoly, do slotov hodila +200% a + 100%, odlikla Jackov Darčekov, a rastie to samo s SHáčkom:p
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    DANKA722-Super a ještě nám prozraď,kde seženeme te Jackův dárek,já na něj narazila jen jednou a už je fučxD
     
  12. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Děkuji za nakopnutí,je to rychlejší
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    marketka47, no už ho dlho neponúkali, ja ich mám v maznáčikove a tam ich neodklíkávam kombajnom, zbieram pracne ručne, nechávam na horšie časy alebo lepšie akcie;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto DEmotivuje!:p No ja si pôjdem svojim tempom a je to dobré,už mi ostáva 9-10 sekúnd do konca,keď mám odkliknuté,takto dám v pohode aj tri darčeky a to idem bez vylepšenia.
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Xenie6161, Y_n_O a njklmn tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Makám,však nevidíš,ako závratne stúpa globálna lišta?!;) Nemám toľko SH a to,čo mám radšej ušetrím,toto dám aj bez neho.:)
     
    Y_n_O, Pitrýsek47 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek.... taky jsem malovala srdíčko... už to jde lepší, ale i tak... dorty mi šly lépe o hodně, to bez debat. Nejhorší jsou mašle... jedna modrá, druhá zelená --- tak píšu ZM a MM .... ale tohle uhrát bude dost těžká ZK - asi jako, když kluk něco zvorá a jen mu na to řeknu: Na to potřebuješ vyšší dívčí, že!?
    Peto121: Však neponáhlaj, času dost.
     
    evainfo, Pitrýsek47 a Peto121 tohle ocenili.
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    a veselo balim dalej,isti to fotenie telefonom ;)
    marketka47 a DANKA722 veru ten jack by sa zisiel,ktovie kde je,moj ma este tri vyuzitia ;)
    do konca je este casu a casu,ale treba aj doplnat co chyba,takze zverince a vyrobne su vo velkokapacitakoch,aj stromy su na ploche a na zvysku sa este pestuje akcna
    tak vela zdaru farmari :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zkus psát pod sebe (zkratky), ozdoba, pralinka, krabice a skládat od napsaného odspoda krabice, pralinka, ozdoba. M modrá stačí nemusí být druhé M jako mašle, protože víš, že je to ozdoba nahoře a mašle jsou jen dvě a u zelené jen Z, šetříš čas.

    RT si to plete asi s dostihama, času mohlo být o chlup víc.
    Edit: jasně, ráno moudřejší večera, už na to taky peču ,-) najednou se to nedá.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsku zkusím zítra ... sklízím ve 23 hod a to už budu vygumovaná jak stránka .... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.