Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Než se plácat s PrtScn a kopírováním do Malování, zkuste Výstřižky. Je to ještě rychlejší, nic se nemusí kopírovat ;). Samozřejmě 2 otevřené obrazovky vedle sebe...

    Darovaná hra za 35 bodíků, to půjde.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak v pohode,s mobilom foto a ešte mi 4 sekundy ostávajú.Uvidím,ako to bude s tromi darčekmi!;)
     
    -migos-, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky jsem vyzkoušela nástroj "Výsřižky" (v nabídce Start) a jde to pěkně. Doporučuji vyzkoušet (nejlépe na čemkoli nanečisto - třeba na instruktážním videu, nebo na čemkoli jiném, kdo s nimi ještě nepracoval)

    plocha02.png
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: Díky, to mě nenapadlo, že jich je potřeba několikanásobně méně :)
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zkusila jsem 4x jen tak bez focení, bez tužky nabalit požadované varianty - dvakrát dobré, 1x vše špatně, 1x napůl :p, no nic moc tedy ... a ještě dotaz - přehlédla jsem to nebo není k akci nálepka?
     
    burds tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    steby, vidis, ja jsem tak zvykla na to moje, ze jsem se vystrizky nenaucila. Az budu u kompu, tak to prubnu...
     
    stěby a GordonSargent tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - ahoj, není nálepka :)
     
    burds tohle ocenil(a).
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    3pokusy a vždy jen po jednom a jednou ani jeden,tak nevím,nechám to zatím spát.Vzalo mě to chuť do hry.Fotit nemůžu,mám starou Nokii a než přepnu na fotku a zvětším,tak je tan krátký čas pryč a to i s pomocnou čokoládou.Zítra to zkusím a jak to nepůjde,tak končím s touto hrou.není první ani poslední.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zkusila jsem 4 x. Akorát jednou byly dobře .... protože byly obě stejné! Jinak tedy nic moc tedy.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protože zvládám u noťásku jen základní funkce,zkouším to s těmi zkratkami jako minule.U dortů to bylo jednoduché dle obrázku od spodu nahoru a pohoda.Tu vidím obrázek, ale začít musím od středu a to se mi při psaní pletexD
     
    burds, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Stačí fotak.
     
    maribeja a marketka47 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    libakos: nemusíš, zkus psát odshora dolů a zadat odspodu nahoru ,-) ozdoba, pralinka krabice, klikat krabice, pralinka, ozdoba.
    Plete se to, na vytvoření bonb. by mohli nějakou sec přidat.
     
    burds tohle ocenil(a).
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj prosím o radu,jak nastavit ty výtřižky,tak,aby mi při zkopírování neskočily na tu polovičku,kde mám farmu? dole na liště mám dané okna vedle sebe,nežli začnu dát nový soubor,jakmile ho dám,ano zkopíruje to,ale výstřižek mí skočí přes celé okno farmy,tak že ho musím uchytit,posunout a pak to už nejde stihnout.Já nevím jestli mi rozumíš,prostě potřebuji nejak zmenšit výstřižek,aby zůstal stále na pravé straně,Já vím jsem popleta,ale potřebuji to vysvětlit polopatě a když tak holubem,tak se nezlob.děkuji
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jo jako dorty ty mě šli akce dobrá foták už je připravený všem sladké pečení.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - tímhle si zmenšíš okno s prohlížečem, ve které máš hru
    upload_2020-2-13_18-53-31.png
    Ze strany si to můžeš ještě zmenšit nebo roztáhnout, kam potřebuješ
    upload_2020-2-13_18-55-48.png

    To samé uděláš s těmi výtřižky - zmenšíš si je, jak potřebuješ.

    markétka47
    Předem upravíš na požadovanou velikost - viz obrázek (stejně jako okno s farmou)
    PS:taky mi ty výsřižky "zaclání" - uchopíš je myší - v horní části a šoupneš vedle

    upload_2020-2-13_19-5-40.png

    Mám obojí nachystané pěkně vedle sebe. Spustím dorty, kliknu u výsřižků na "nový" , oříznu, co chci a přetáhnu výstřižky vedle. A skládám bombošky ;)
     
    danielaloblova a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Skali toto rozdělit bych uměla,ale jak jsem pochopila,zaclánění nezabráním,jasně,jen mi skočí přes obrazovku zase větší,nežli jsem dala na tu půlku a protože už mám ty reakce pomalejší,tak to je ten problém.Aha. Tak jdu zkusit ten telefon,taky asi ta pomalost bude problém,uvidíme a děkuji za snahu to mě vysvětlit;)


    Tak jak jsem předpokládala,s foto jen jeden dortík a u druhého jsem nestihla mašli,tak buď se to naučím zapamatovat ty obrázky jak jdou v liště zasebou a nebo mám smolíka:cry:
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    a nešlo by o ni požádat? je to pro mne určitý přehled akcí - kouknu a vidím
    , kolik a jaké byly :)
     
    burds a Skali tohle ocenili.
  18. radkomila5

    radkomila5 Zelenáč fóra

    Skali, moc děkuji, už jsem chtěla s tím seknout a to mě dorty docela bavily.
    Ještě jednou díky a všem přeji hodně trpělivosti při této minihře.
     
    burds, Skali a marketka47 tohle ocenili.
  19. alenal

    alenal Stálice fóra

    Ještě jsem nezačala,ale myslím, že brzo skončím. Než jednu plochu sklidím, tam se musím x krát přihlásit, protože mě to vždy vyhodí z farmy. Nevím jak bych mohla skládat bomboniéry.
     
    burds tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - nevím, jak rozdělit monitor - napadá mě sekyrou ? xD Já psala o zmenšení okna. Jinou možnost neznám :oops: (edit: prý to jde, když máš dva vstupy - říkala má drahá polovička - pak už mluvil asi cizí řečí xD)

    Takže zmenšit okno s prohlížečem (farmou) a vedle toho si plesknout zmenšené výstřižky. Funguje to.
    Výstřižky najdeš v nabídce Start - můžeš použít vyhledávač
    upload_2020-2-13_19-27-23.png

    Koho to zajímá:
    Na půlce plochy je zmenšená farma, na druhé půlce zmenšené výstřižky.
    Výstřižky vypadají takhle (v režimu si nastavím obdélníkový výstřižek)
    upload_2020-2-13_19-29-49.png

    Vedle v tom nastavení odložení mám "žádná prodleva"
    upload_2020-2-13_19-32-14.png To nastavení už tak zůstane, není třeba to nastavovat pokaždé znovu)

    Výstřižek (screen) udělám tímto - kliknu na "Nový"
    upload_2020-2-13_19-33-34.png

    A v okně s farmou si uděláš myší výběr, co chceš vystřihnout (potáhnu - roztáhnu dle potřeby)
    upload_2020-2-13_19-36-35.png
    A pak už si ten výstřižek jen odšoupnu vedle. Hotové :D
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.