Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Vyzkoušela jsem darovaný valentýnský dárek no a fiasko než se mi podařilo vyfotit a otevřít nafocený obrázek uběhlo 26 sekund,katastrofa!Ani jsem se nezmohla cokoliv sestavit,takže tudy cesta nevede,jsem asi děsně pomalá a dál odmítám pokračovat:sleepy::cry:Přitom jsem měla dřívější akce ráda a zdobení mě bavilo!
     
  2. meika84

    meika84 Zelenáč fóra

    Já mám dotaz, kde si mám navolit, jestli chci 2 nebo 3 bonboniery? Dík za radu.
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    meika84: Nejdříve hraješ hru s dvěma bonboškama a postupně se ti otevře hra se třema (třetí a čvtrtá úroveň). Nic se nenastavuje.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  4. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    Povedla se mi moc šikovná věc, akční sem si nasela na pohopole
    Prostě úžasný začátek.

    A to sem toho chtěla napěstovat co nejvíce abych využila při skládání pomoc dcery během víkendu. Nejprve se domluvíme na pojmenování. Já potom diktuji, ona píše zkratky a poté ona diktuje a já skládám. Takže s tímto mým fiaskem toho moc neporobíme
     
    evainfo, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  5. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    modro.ocko22- vyzkoušej tip Y_n_O se dvěma okny, sama jsem to prubla a je to způsob ze všech nejrychlejší, dovolím si ho ocitovat:
    já to řeším rozdělením na dvě okna na monitoru. Vlevo kliknu PrtScr ve hře, vpravo v Malování Ctrl+V. To jsou cca 2-3 vteřiny. A pak už jen vlevo klikám podle předlohy zprava.
    Takže Y_n_O díky moc, takhle je to brnkačka :)
     
    maribeja, fany2020 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. meika84

    meika84 Zelenáč fóra

    -migos- díky moc za radu, jsem trubka :)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak tam dej SH a budeš to mít ještě večer. Je to jen pár SH a z akce se ti vrátí.

    Také už mám zaseto na pohopolích, sice to nevyšlo na komplet dvě plochy. Na druhé jen 21 políček, za 4h budu sklízet.

    meika84: Není za co, taky někdy troubím ;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nevadí, hoď na ně SH urychlené vánočkou a bílou nev., a kaštan. řádkem (pokud máš), přidej Zuzku, hnúj a vodu a budeš mít taky dost i s MJS.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, bonus u stonku Alice v Říši pádů již ve hře opravili:

    upload_2020-2-13_16-2-36.png
     
    Y_n_O a radyn.m tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je to rychlé, musíme si zvyknout na barvy a tvary. To půjde, druhou bonb.jsem popletl, překlep. Přece se nevzdáš hned po prvním pokusu ,-)). Já píšu ,-).

    Edit:Štika to si zvykneš, tak uhraješ co uhraješ stonek určitě ,-) a každá odměna se hodí.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
    evainfo, maribeja a marketka47 tohle ocenili.
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Dorty je jediná minihra kterou opravdu nesnáším :mad: a tohle je ještě horší,vzdávám to předem,pěstovat není takový problém ale pak z toho nic nebudu mít,jen se u těch bonbonů budu vztekat že jsem tupoň a slepoň.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zase jsem nedala vánočku a nevinnost už se fakt štvu.:mad::mad:Myslím sama sebe.:mad:
    A to nemluvím o focení a dodání, Fiasko.:mad:
    Dorty mi šli v pohodě:(
     
    evainfo a zdarsky79 tohle ocenili.
  13. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Ojojoj todlecto bude záhul - než se zorientuju, je to fuč :oops:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Každému jde něco jiného. Stačí vydržet, tentokrát toho nechtějí moc...
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem dorty stíhala psát,tohle už ne.Ale i za ten binec co udělám, částečná odměna je ,tak proč si nehrát;)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Příště dají ten čas na kolik ? Na 3 vteřiny ? Jako vážně to musí pořád ztěžovat a dělat všechno proto aby se na to hráči vykašlaly ?
    Tohle mě nebaví. Akci jsem po darovaném kuponu odpískal.
    Nechci se u toho honit jak tydýt a ještě být za mentála že nestíhám za 5 vteřin udělat 8 věcí.

    Kdo plní, hodně štěstí.
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Nestíhám dorty psát asi se na to vykašlu.Tohle nemá cenu.
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    vždy mi stačil papír a tužka, teď jsem nestačila ani ve zkratkách udělat zápis,jeden dort jsem si zapamatovala, takže aspoň něco jsem získala.Šla jsem tedy sem, zda má i někdo jiný ty samé potíže a našla jsem návod na naprosto jedinečné usnadnění a 100% plnění
    Y_n_O, moc děkuji, sice mi musel pomoct stýček Google s rozdělením monitoru, ale hlavní je, že už vím jak na to
     
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Je to mazec,nestíhám psát,zatím jsem vše trefila,ale nevím,nevím:p
     
  20. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Až budou 3,tak jsem víte kdexD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.