Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -migos-, asi si taky příště budu zapisovat, co z toho xD Jen pro pořádek, abych věděla, co mám z akce, z beden, ze stonku, z kola.. Já jsem na tu statistiku strašně lenivá. Budu muset zabrousit do excelu a cosik tam naklikat...
     
  2. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Supeeeer,druhy stonek doma.Odehrano 101 her.Jsme dobra farmarska parta!
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak doslova za pět minut dvanáct to dopadlo...
    Tak a teď co ještě s těmi mými okousanými nehty, safra!
    Gratuluji všem farmářům co za to umí vzít!
    :D
     
  4. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Celkem jsem odehrál 145 her a získal:
    1 662 HM
    8 180 bodů
    4 583 700 BZ
    996 840 Kr.
    410 SH
    144 ZSH
    51 ZUH
    36 FM
    108 SK
    za HM jsem nakoupil 3x dekorky s+ a 28ks Beden s přihlouplými zvířaty.
    Akce docela ušla, dávám 90%.
    deMentos
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Před chvilkou jsem hledala druhý stonek na Valentýna a mám zatím jen jeden :)

    Tak stonek až po hře? tak to jsem v háji, neměla jsem ani jeden pokus a nechápu, proč to nebylo napsané v zadání akce, abych si nechala jeden pokus na závěr, velká chyba modiků pokud to tak je
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
    marketka47 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pěkné statistiky!
    U nás odehráno kolem 200 her,vyzobané všecky dekorace,bedna s bonusy a asi 2x bedna historických podivuhodností do lišty.o_O
    Jo a spotřebováno 1500 až 2000 ks SH.:wuerg:
     
    marketka47 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké popracovní odpoledne :) jste mě tedy vyděsili při čtení, že stonek naskakuje až po hře. Ráno jsem nehrála, sklidila pár dopisů, protože tam mám už obr stromečky a zbytky mýtiny doplnila akční kytkou, pak rychle do práce a u stonku chyběli dva milimetry. Teď přijdu a milimetr od stonečku :oops: Tak rychle namlela, bylo jen na jednu hru, ale stoneček hned naskočil xD no to byl nervák i ta myš mě utíkala z ruky ... za 3 minuty dvě, jen jsem už nestihla utrácet :p Taky chci poděkovat všem, co přidali navíc a díky rybičce za tak podrobný popis, že jsem to nemohla nezkusit xD :inlove:

     
    jindrasofr, danielka0000 a Skali tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57: No a co když to modíkům nikdo nedal vědět? Oni jsou jen prostředníci mezi provozem hry a námi. Nemusí to být pravidlo na všech herních serverech... Psali i o naskočení stonku po vstupu do minihry bez dalšího skládání... Taky je potřeba číst fórum, co vyzkouší a zjistí ostatní farmáři a vyzkoušet jejich postup...
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O ;) to ještě nebylo v žádné akci, když hraji, abych nedostala za to odměny, co jsou napsané. Kvůli tomu číst opravdu každý příspěvek nehodlám, to by mělo být aspoň v opravě k akci, že se něco mění, oproti zvyku, co je dané při každé akci. Jestli stonek dostanou jen ti, kteří hráli do konce, tak je to velká podpásovka, protože jen kvůli tomu řádku stálo za to akci hrát, jinak nevím, proč jsem do ní šla. Je zajímavé, že jsem získala jednu dekorku a možná i víc a přitom jsem akci hrála jen prvích 1 1/2 dne, kdy jsme ještě nic nedostali. Tak se může stát i to, že vše dostaneme po akci, třeba druhý den, uvidíme.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bylo řečeno,že se připíše každému,kdo alespoň odehraje jednu hru navíc!?! Raději jsem na tuhletu zaručenou informaci nespoléhal a projistotu sem dopěstoval akční a jednu hru ještě odehrál.Na mobilu to bylo za krásných 6 bodů.Asi nemám tu fotografickou paměť.:wuerg:
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a kde to bylo řečeno

    Odměny za plnění globální části:
    Nárok na jednotlivé odměny je podmíněn splněním příslušné osobní části. Ukazatel se aktualizuje každých 5 minut.

    edit no proto
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
    modro.ocko22, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, všichni hráči, kteří dokončili osobní část a nezískali globální odměny během akce, by je měli obdržet během dnešního dne. ;) Jediný rozdíl u této akce byl v tom, že hráči mohli získat globální odměny již v jejím průběhu.
     
  13. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Jsem ráda, že se mi řádek připsal hned ve 3:55 ráno. Nemusela jsem se nervovat - stačilo jen otevřít okno s akcí a řádek byl hned můj.
    Příště bych asi byla pro, aby se globální odměny buď poslaly všem ve stejnou dobu během akce nebo až po akci. Ať není fórum zahceno zkoumáním, kdy komu co přišlo a nepřišlo.
     
    herda21, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupííí, řádek přišel xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.