Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Velká gratulace všem farmářům - povedlo se rukou společnou získat druhý stonek! A dokonce dříve, než jsem čekala...
    U mne odehráno 139 her, ještě napěstováno na 7, ale ze zelí toho asi moc nevypadne...?

    Akce se mi líbila a odměny. které se daly získat zdobením, byly velice slušné!!! :inlove::inlove::inlove::inlove:

    Edit:
    Celkem odehráno 142 her/ zisk 1.626 HM.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
  2. raddre

    raddre Vévoda fóra

    přidávám se ke gratulaci všem spoluhráčům za úspěšné dokončení akce a všem patří velké poděkování
     
  3. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Zdravím všechny farmáře, přihodil jsem posledních 9 bonbónů a stonek je doma díky všem spoluhráčům.
    A už se těším na další akci ;)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    už jsem nestihla
    dodat
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Taky stonek nemám, ale nic už přihazovat nebudu. Má v tom RT jakýsi nepořádek ...

    Jen jestli někteří z těch honičů jako migos nebo Casey, nemají ty stonky dva ...,. :music:
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Stonek celí ---https://prnt.sc/r4ge1w
    Mám to aj v dekoraci u sebe ale na stonek to píše není to v inventáři -----https://prnt.sc/r4gfbu
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    taky gratuluji nám všem jsme dobří
    ted si počkáme až nám dekorky odslouží co mají a potom šup do stonku
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Po prvním záchvatu bezmocnosti a přívalu vzteku, že mi to nejde, jsem nakonec vytáhl do boje.
    Naježený, s tužkou a papírem. Nechtějte vědět, kolik her jsem musel odehrát,
    abych splnil osobní část.
    Dal jsem i něco navíc.
    :D
    To, aby si snad někdo nemyslel, že jsem jen lelkoval a vyhlížel stonek. Ten dorazil ráno,
    aniž bych něco dodal.
    :DxD:DxD

    modro-očko - však ještě můžeš dodávat
     
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Taky patřím k těm co se povedlo mít oba stonky.A že jsem měla nervy z této hry jak na to.Pomohla mě rada zapisovat : ozdoba,pralinka,krabice pak to dávat od spodu.Gratulka všem pilňáskům !

    LV 219

    Kup si je v obchodě a nemusíš čekat.

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/20
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem ráda, že se akce chýlí ke konci.
    Nakonec to nebylo tak špatné, ale za úspěch (aspoň já) vděčím Skali - a proto Skali, ještě jednou veliký dík!!!! S výstřižky se už kamarádím. Chtěla jsem Ti poslat malý dárek, ale neexistuješ, nevadí, nedá se nic dělat.
    Přeji všem pěkný den, i tady do Krkonoš dorazilo jaro, ale snad Krakonoš někde sníh vyškrabe a něco málo napadá, aby si děti zalyžovaly.
    :):):)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    dobra praca farmari,spolu sme to dokazali ;)
    [​IMG]
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - ahoj, dekorace s + mají přidaný bonus, takže je potřeba je dát někam na plochu, vysosat z nich postupně ty bonusy a teprve po jejich vyčerpání jdou umístit do stonku ( můžeš je dát na plochu a zbourat hned a poté do stonku půjdou, ale připravíš se tím o ty bonusové sklizně, což by bylo škoda).

    -Jara05- děkuji, jsem ráda za každého človíčka, kterému to pomohlo ;)
    PS: také neustále objevuji a učím se nové věci. A vó tom to je :D
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, složila jsem posledních 9 bomboniér a jedu se podívat do porodnice na vnoučka. Nasbírala jsem celkem 1223 HM, tak čau
     
  14. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak jsem se překlikla a jsem bez stonku - tedy bez dekorky, která tam patří. Do háje... :cry:
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    janaj nepanikař, vždyť jsi dekorace získala postupně ve hře, koupené jsou navíc :)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    janaj, všechny dekorace jsme dostali, ty obyčejné a řádek za osobní část i ty s + a řádkem za globál. Nebylo potřeba kupovat. Já jsem sice koupila, ale jen kvůlivá bonusům, protože SH, SK a párty lístků není nikdy dost ;)

    EDIT: Pitrýsek byl rychlejší...
     
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pitrýsek47, Y_n_O - děkuji moc!!! Ty noční dvanáctky už mi lezou na mozek a nemyslí mi to xD
    Máte pravdu, jen ty dekorky vytáhnout na plochu :D
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Stonek jsem dostala už včera před půlnocí, ale měla jsem zasazeno, tak jsem dnes ještě 22 dortíků poskládala. Vybrala jsem zase přihlouplá zvířata a za posledních 15 hvězdiček valentýnské dekorky.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem ještě dnes doskládávala, i když to za nás doplnili všude jinde, tak bylo aspoň v obchodě za co nakoupit. Taky jsem brala ty šlechtěnce...
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak konečně dobonboškováno. Nakonec odehráno 170her. Zbylo ještě něco málo akční ale už nejsou padátka. Akce určitě jedna z lepších, ne kvůli minihře, ale odměnám. To ta královna co přijíždí, ta je proti cukrářům žebráček. Podařil se globál stonek, takže super.
    Z obchodu vybrány dekorace s pluskem, bedna s bonusy, všechny bedny s podivuhodnostmi, starší dekorace co jsem neměl a několikrát bedny se šlechtěnci.

    Náklady: 90 párty lístků (vytočeno 1x 100% na 24h) - 1x 100% výnos (diamantový slot) - 520 zuzi - 520 SH - 170her

    Získáno:
    47 ultra hnojivo
    740 (+240 dekorace) SH
    75 farma-mince
    108 (+160 dekorace) SK
    1 324 800 KR
    4 140 000 BZ
    128 zuzi hnojivo


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.