Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sergejko - není zač ;)
    Dej vědět, jestli ti výměna myšky pomohla, ju :)
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    romanafa
    Stále se mi nedaří dorazit úkoly na produkty v družstvu.
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali možná ani mimo nejsi - já tam opravdu původně měla jsem - a poté opravila na jsme - jen nevím kterou verzi jsi četla. Tak se uklidňuj, že tu pro tebe příznivější - abys mimo nebyla :D
    No nazdar, jsem se do toho zamotala xD
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    No to mně taky ne,ještě to mám na několik let.Teď jdu neházet bonbošky do globálu a pak šup kukačka na biatlon,doufám,že to cinkne;)
     
    marketka47 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - odpovídala jsem na tu první, pak viděla tu druhou... xD Ale to nevadí, přiznejme si zcela otevřeně, že občas jsme každý trochu mimo (já se za to nestydím :D)
     
    evainfo, janaj a Jara268 tohle ocenili.
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Dp globálu jsem zatím naházela 62 miniher, dál ještě čekám na padátka. Už to vypadá, že by stoneček byl, to by bylo krááásnééé. Jára
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali já jsem v poslední době mimo příliš často xD
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  8. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    tak stonek mám,dodal jsem ještě nad limit 45 her a přesto mě nejde na stonek nic umístit,hází mě to zpátky do hry.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    immortal67 - asi se pokoušíš ty dekorky nacpat na ten stonek, co ještě nemáme. Zkus ten druhý ;)
    sladký valentýn 1.png
     
  10. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    SKALI Ahoj ďakujem moc za radi myška vimenena ešte, že som mal jednu novú od ježiška doma
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Namleto mám ještě na 19 skládání, lístky ještě na pět, šafrán se snaží, jen musím počkat, až vyberu ze schránky ty dopisy, ať to můžu zkompletovat. Pak vyberu obchod a milý RT, s tímhle blbincem končím, Tvá Máňa... ;) Běda, jak řádek nedáte, už mi z těch dvou obrazovek jdou oči šejdrem 8)
     
  12. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Zase jsem něco přihodil, to bude!
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) jsem teď přidala do globálu naposledy, protože zítra vstávám hodně brzy a přijdu těsně před koncem akce, tak se těším, že mi přiběhne ten druhý stoneček xD :p jak jinak ....


    [​IMG]


     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a tím končím já nejsou padátka a zejtra jsem v rachotě ---z mobilu to jde blbě


    [​IMG]
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Asi dám blbou otázku :(, ale ...... ráno byla třetí dekorka zelená, ale dokud jsem neodehrála jednu skládačku, nepřipsala se mi. Znamená to, že pokud bude řádek zelený a já se nedostanu na odehrání alespoň jedné hry, řádek nedostanu ????? Mám v tom nějaký chaos :cry:
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 - dostaneš, neboj, nebude třeba odehrát další minihru.
    I na připsání dekorky by mělo stačit jen mít otevřené okno s akcí - nemusí se nutně odehrát minihra. Je fakt, na připsání třetí dekorky jsem čekala taky trochu déle, ale dorazila.
     
    evainfo, marketka47 a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    wallik68 - jenže já v době konce akce jsem v práci a na mobilu se nechytám :cry:, ovšem to by byl podraz od RT, kdyby to bylo podmíněno skládačkou :sleepy:

    Skali - mě právě mate, že okno jsem otevřené měla a nic ..... ani po opětovném načtení stránky. Až, když jsem v rychlosti v půl 4 ráno odehrála jednu minihru, dekorka naskočila :sleepy:

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/20
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no ok když říkají že bude tak budu věřit a doufám že i když se zítra třebas na pc nedostanu že přesto bude stonek i dekorka
     
    marketka47 a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když nám tak krásně vylepšili Romea a Julii, zasloužilily by si tyhlety dekorace,ještě krapet navýšit BZ.Navrhuji alespoň o dvě nuly!:wuerg:
    Otázka jen tak na okraj,kolik nám ukazuje globální teploměr bodů?!?;)
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    pred 2-ma hodinkami mi KŠ hodilo 100%/24h .... tak ešte trochu popestujem a asi budem musieť aj šafrán pokvapkať dozelena ;)

    inak toto je už tretíkrát za 3 mesiace ... cez mobil, u svokry na návšteve ... KŠ na prvé PL zatočenie 100%/24 ... o_Oo_Oo_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.