Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No mam pulky obrazovek s malovanim a to jde v pohode, jen jednou mi to vypeklo moji chybou... takze osobni ukol hotovy, brzda je na padatka... je pravda ze na divoky muzu dat akcni kytku, mam uz dost prodluzovatek - obaval jsem se tri dortu ze budu potrebovat budiky na prodluzovani... naopak na hlavni asi misto akcni muzu dat dlouhodobky - ale fakt bude z neceho jineho padat vic nez z akcniho (za stejny cas), nechci pouzivat kastanka a nemam medvedi zkracovatko... je to neznama, ktera se da otestovat jen naostro a tedy s rizikem...
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Teď mi naskočila první dekorka z globálu, super. Jsme šikulkové. Jára
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na výrobní lince zkompletizuju ještě 4 bombošky a základní pracovní směna skončí :D
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali ,co mám udělat pro bezproblémový chod tužky? Je značky ... někdy to po ní nemůžu přečíst? ;)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hurááááá, s chytrým mobilem jsem chytrá i já ;). Skládání jsem si nechala až na dnešek a 41 her bylo během chvíle, ani jsem nestačila dopít kafe :). Čokoládové posílení nebylo potřeba a vždy zbývalo 10 - 11 sekund do konce. Na skládání dortů jsem vždy používala tužku a papír, ale tady jsem si to netroufla a po přečtení diskuze jsem měla docela strach, že to nedám :cry:, ale ten mobil je fakt super nápad xD. Jeden stonek stonkuje a teď jen čekat na padátka, abych mohla přispět do globální části ;). Všem přeji příjemnou hru a já jdu konečně dopít v klidu kafe ......
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,první dekorka z globálu k nám na Moravu nějak nedorazila.o_O
    Jinak pořád chyběj padátka,asi dám na noc něco delšího.
    Právě dorazila (16:14),asi je to na etapy.:)
    evik.chemik
    od čtvrtka mám odehráno asi 45 her ,dalších 10 nachystáno na pondělí a v zásobě 7.446 ks akční.Zřejmě systém to vyhodnotil,že sem slabší kus.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  7. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    kaolín11-nejsem si jistá, jestli to tak opravdu je, ale mně naskočila dekorka při 1. odehrané hře po dosažení limitu pro Lásku nebeskou, tak možná až vyrobíš další bonbošku, taky ji získáš.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    ani ku mne nedorazila xDxDxD,ale to bude asi tym,ze cakame na burku denis a vsade uz su zlte vystrahy,hrozia aj zaplavy,no co uz-wales,ale cardiff to obycajne nezasiahne,ale vsetky mesta na okolo hej :oops:
    vedela som si vybrat lokalitu na byvanie ;)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám stonek .... + první dekorku z globálu...
    Z obchodu za * mince vybrané 2 dekorace s +, ještě tu třetí, pak budu brát ty bedny ....s bonusy a zvířaty... tajemno nejspíš neee...
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Došla mi trpělivost a dala jsem dvakrát cibuli, vyplácala SH, bílou nevinnost a vánočku. Měla zrát asi hodinu ale byla okamžitě. Zajímalo by mě, jaký stonek to urychlil. :)Vypadlo 316 padátek, stonek stonkuje a ještě 11 dárků zbylo do společného. Protože fotím tak jsem se spletla jenom dvakrát-když nepočítám první darovaný, ten jsem zblbla hned.-:p;)Za čtyři dny ještě něco málo přihodím ale SH skoro došlo.:(
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři,
    odměnu za 1. stupeň z globální části získáte v případě, že máte již splněný 1. stupeň v osobní části a odehrajete alespoň 1 minihru poté, co byla 1. odměna z globální části odemčena. Pokud tedy již máte splněný 1. stupeň z osobní části (nasbíráno 300+ bodů) a ještě jste nedostali odměnu z globální části, tak odehrajte jednu minhru a dekorace Láska nebeská (+) by vám měla být připsána na herní účet. Takto by to mělo fungovat i u zbylých odměn z globální části. Pokud hráč splní celou osobní část a nebude již dále hrát minihry, tak obdrží veškeré odměny z globální části, které se podaří odemknout, po akci.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Globální dekorku mám na ploše. Do stonku chybí pár miniher, nejsou poukázky.
     
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak jsem pomocí papírku a tužky zvládla 2 bonbošky,ale 3 nedávám,takže dokončení akce je pro mě v nedohlednu
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem se konečně dostala k PC, pomocí výstřižků hotovo, do globálu přidáno dalších 33 x 60 bodů. Zase budu dva dny jen na mobilu, tak budu jen pěstovat, uvidíme, kolik ještě přidám.
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Dob [​IMG]
    hram dalej,a plnim globalnu cast(ved niekto musi xD,ak chceme aj druhu stonku),a kym som to dopisala ,aha co mi doslo
    [​IMG] ;)
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    dasa1143 - skoro bych se vsadila, ze to urychlila dekorace z ledovcove sezony - Vratovo ledovcove memento. Od 14. do 21. února poskytuje bonus 10 SH a 5 % zlepseni ucinnosti SH na 6 hod :)
     
    evainfo, marketka47 a dasa1143 tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A určitě je to tou tužkou ? :eek: (jestli nemáš mastný papír od salámu třeba)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no je to možné, na stolování si moc nepotrpím a občas si na papír i něco položím ,ale tady bude spíš ulepený od bonbonů, hlavně že tužka je v tom nevinně xD

    [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dob
    Od včera sem nesplnil vůbec nic a dekorka přišla také,jen o něco později!;) Takže si to teda dělá co chce.:cry:
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolíne vzpomeneš si, kdy se ti objevilo okno s informací o připsání dekorky, případně co jsi předtím udělal? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.