Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    -migos-Díky,jestli to dobře chápu,tak je musím ale nejdřív koupit za mince,takže to co se ukazuje u dortíků,jako odměna,dát na plochu.

    satelit,- Aha tak už je mi to jasný,děkuji.Nějak jsem se v tom zamotalaxD;)
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jj jde to jedu s mobilem a zatím 100% úspěšnost jenom padátka chybajů:p
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Nic kupovat nemusíš,tedy pokud je nechceš navíc.Dekorace získáš plněním osobní části a ty pluskové jsou za globální část.
    Za HM jsou všechny dekorace navíc,kupovat je nemusíš.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    jan.svatek - díky moc za návod a snahu.Zítra to zkusím a dám vědět.uvidím jestli jsem kovaná jak vy ajťáci.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda jsem prekvapeny, ze i pres pocatecni zasobu padatek mam vic kytky nez padatka, obvykle je to naopak a ja se snazim o dohnani pomoci kola stesti... ted to vypada, ze na noc dam dlouhodobku, jen aby neco vypadlo - a to nevim teda zda pak bude k necemu dobry...
    Kdo stiha osobni ukol, dostane sadu dekorek, k tomu pak ma sanci na globalni, no a logicky ma dost minci na nakup stejnych dekorek - ale proc by to delal?
    Naopak kdo nestiha osobni, nema stonek, nema narok na globalni a logicky nema mince na dekorky z obchodu (no muze, ale bez stonku nanic)... to trochu nema smysl, ale zase se o to snadneji rozhoduje, co s mincema :)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak i tužka a papír stačilo, žádné nové kousky jsem se učit nemusela, to by taky mohlo být po akci :)

    [​IMG]
    Tak co Danka, jdeme do "globálu" ? Kluci si to zatím mezi sebou vyřídí xD
     
  7. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    MARKÉTKO , ANO,JEDNOU jsem to zkusila a velký rozdíl jsem nezaregistrovala,opravdu mi to hned zmizí.Pamatuju podobnou akci s dortama a tam sem to stíhala v pohodě.Ale nevadí,nemusím vše hrát,ale děkuji za radu a hezkou hru přeju
     
  8. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    3 bonbošky a jsem tam,kde jsem psala,že budu (_i_).Nu což,pojedu za 3 mince,času dost :cry:
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kdy se začnou objevovat 3 bonboniéry. Jen abych byl připravený a nespadl ze židle až na mě nečekaně vyskočí ,-)))
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  10. damate

    damate Pisálek fóra

    tak jsem vyzkoušela výstřižek a jde to skvěle. děkuji jan.svatek za skvělej popis!
     
    L.Lady tohle ocenil(a).
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pitrýsku,mám dojem,že po dosažení 650 bodíků - po získání slaďoučké lásky ;)
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    evicka435- nevím proč ti to z telefonu zmizí,asi jiný tel. Mě obrázek zůstává na ploše v plné velikosti a dá možnost jestli uložit a kam a nebo smazat a nebo přeposlat,proto jsem to psala a zase já dík za nakopnutí na tel.
    Jinak už se hrabu na první stonek.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    berka: Uff, díky tak tu už mám, jsem zvědavý a už celý ulepený od čokošky ,-)))
     
  14. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Krásný večer u sladkých bonboniér. Taky praktikuji výstřižky, na paměť se nemůžu spoléhat. A jde to jako po másle, mám to cobydup složené a bodíky se sypou. Akčního kvítí mám na 54 her, ale nejsou padátka. Měla jsem štěstí na 2 x 100% do stodoly, tak jsem pěstovala a pěstovala až je toho hromada. Nejdříve jsem akci ani nechtěla dělat, ale nakonec jsem ráda, že jsem do ní šla. Skládání mě tuze baví :)
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, jasné, ideme, už sa nehraj len na vlastnom piesočku;), pomôž s tým lenivým zeleným hadom, bonusy vieš točiť lepšie ako ja8), včera na kolese iba 1 bonus za 120 PL, dnes asi na tretíkrát +200%, hneď na to +1/6h, teda ja už mám odohrané aj za pár, čo to vzdali, neuveriš, ale visím na padátkach, dojdu bonusy a ono sa to zrovná, s JC urobím 8-9 bonboniér na zber..
    dokonca som sa vzdala postupu k Láskavcu na Valentína, dekorky išli do lišty:music:
    [​IMG]

    ešte jeden pekný obrázok:p
    [​IMG]
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Přiznám,že mne 3 bombošky taky nemile překvapily ...čučím přes mobil na monitor a šup ,místo dvou tři xD ,tak zaujmi pevný posez ;)

    Edit ..hlavně neujídej,nejen,že jsi celý upatlaný od čokolády,ale takhle se brzy nedohrabeš ke globálu,přeci si nechceš hrát jen na vlastním písečku ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/2/20
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Rád bych připomněl, že Čokoládové poukázky (potřebné na umletí Valentýnského dárku) padají pouze na hlavní louce a Čokoládová posílení (prodlužující čas minihry) padají pouze na divoké louce. Pokud fotíte nebo stříháte, tak Čokoládová posílení nejspíš nevyužijete, proto je zbytečné dávat na noc dlouhodobky na divokou louku. ;)

    Jinak pro mě je zkrácený čas u minihry výhodou, jelikož při focení mám ještě velkou rezervu a aspoň se hraní minihry o něco urychlí. Ale chápu, že pro hráče, kteří byli zvyklí si kombinace zapisovat, nebo si je zkoušeli zapamatovat, to může být problém.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ináč, možno všetci nevedia, že obrázky netreba skladať v rovnakom poradí, ako sú predvedené, už mám pre niektoré celé vlastné názvy, občas aj dve jednoduchšie si pamätám a len tri písmenká šrajbnem, a pár sekúnd sa nudím:oops::music:

    [​IMG]
     
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Danka nestraš ...proboha,ještě skládat na přeskáčku,to už by mi vezli :( :)
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Musím se pochválit.;)...........už mi to také jde a to pouze mobilem jako rychlý snímek,ještě mi sekundy zbývají :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.