Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvé plodiny zasadené a len tak som do topky hodil cca. 150 pierok, bol som aspoň na chvíľu na 70. pozícii. :D A už to pôjde len a len dole..
     
  2. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Já nehraju !!! Casey tam dal salát a s mou řeřichou mne předběh ;)
    Rozpěstovávám a už teď mne baví sledovat jak se kdo z CZ/SK "poženští" nebo pochlapí v TOPce.
     
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvá zlatá debna = 15 SK. To nevyzerá zle, pokiaľ mi budú z nich padať lepšie odmeny, budem ochotný spraviť z úloh aj zvyšné (po stonku) pre získanie viac kusov deky. A keď vidím tie milióny protihodnôt ktoré tam už sú, som fakt rád že do toho nejdem. :p
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
    evainfo, eli2006 a matlafous123 tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hele lidi, jsem sám, kdo nemůže dohledat papouščí peří? Vypadlo z produktů, pro sichr jsem sjel i ostatní kategorie, tedy zvěř ještě ne, ale tak sjetí snad v Hamburku nemohou být, ni?
    A zas jsem na všech farmách zapomněl zbaštit vánočku s nevinností!
    No, hlavně, že jsem zbaštil kaši s párkem a okurčičkami,hi.:)
     
  5. -mig51-

    -mig51- Zelenáč fóra

    Dobrý den. Asi jsem našla bug. Na Bahameramě nemůžu nasadit trepkovou rostlinu zatímco kamarádovi to jde. Prosím zkuste to opravit. díky -mig51-
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -mig51- A nebo si zkus zrestartovat hru a bude to opravene prip. se podivej, kde se da akcni kytka sazet :D

    EDIT: k.tynka je nejaka nemocna letos :music:
     
    GordonSargent a anickamalirka tohle ocenili.
  7. -mig51-

    -mig51- Zelenáč fóra

    ok díky ted jsem si to přečetla
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Trepifajksle, Trepifajksle - to tě v pekelné škole neučili, že papouščí pírka najdeš mezi Produkty na Bahamaramě? ;)
     
    MatysekKamilek a anickamalirka tohle ocenili.
  9. Lukas_Radka

    Lukas_Radka Zelenáč fóra

    ahojte chcem sa spýtať kúpil som 25 kusov bedien z dekami a nepridalo mi to nič ako je to možne ??
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    V Tropech lze sázet jen na Plantáži v Deštném pralese a v Křišťálovém vodopádu sázet nelze, ostatně tak je to i ve FAQ k akci.
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Skočila jsem si na půdu a našla mraky zrezavělých hřebíků, tak jsem tam pro začátek šoupla 50 000 té rezavé tifem prolezlé kovové hromady, jen tak cvičně a souhlasím K týnka je asi nemocná.... že vydrží postávat na 8.mé pozici :D
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jééé to se mi líbí, stříbrné a zlaté bedny ,-))))) už jsem jich dost otevřel.
    Jen ji nepodceňovat ta se vyšvihne a nechá všechny vzadu ,-))))
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Svátku, však jsem tam najel a pěkně starou belu našel. Však píši, že jsem projel vše, nakonec i tu zvěř.
    Joj, sorry, RT. Právě mi došla nová kategorie. No, tak vidíte, jak na člověka působí jídlo. Naprosto nečekaně. Ovšem, dal jsem všechno a tam také nebyly. Takže? Bylo to již dříve nebo se mi právě aktualizoval seznam?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    20x zlatá bedna hodila pár drobností :)

    [​IMG]
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Však počkajte do zajtra ako sa k.tynka vyhupne musí prepnúť vrtuľu a budeme jej pozerať iba na chrbát.Ona to vie ako na nás SVK a CZ farmárovxDxD.
     
  16. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Obávám se, že letos k.tynka první nebude. Předpokládám, že nemá šanci udolat zásobu, kterou maji tzv. "prémiový skokani". k.tynka tuto "výhodu" nikdy nepoužila, tak že i když ji podceňovat nechci, tak takovou zásobu jako má třebas teď SkyViewerOnFarm mít asi nebude...i když, třebas bude škrt a bude šetřit stodolu...
    Jinak klobouk dolu před maďarskou komunitou, tam se dobře hecují.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
  17. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Až teď na to koukám, že pěstovat lze jen na 3 plochách, myslel jsem že to nepůjde jen na vodopádech. -.-Tak to budu muset udělat větší škatulata než jsem myslel.

    Zatím jsem do TOPky něco hodil, 1 zlatá dala 15 SK, držím palce těm, kteří jsou ochotni větrat "stodolu" ( rozuměj supersklad Amazonu xD)
     
    megi1967 tohle ocenil(a).
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Takový malý průzkum - vážně ty bedny kupujete? Zatím mne to tedy nenapadlo ani náhodou
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zděný dům přidává co 24:00 hod. 4000 BZ/TBZ a bonus +100 % BZ a TBZ ze sklizně po dobu 1 hod - ze všeho ;)
     
    evainfo a lase2 tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Lukas_Radka a otevřel jsi ty bedny? symbol vázička a spotřební zboží ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.