Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ezzra, představ si ale, že na to po Topce nemají si plnit stodoly drahými produkty z trhu, když nemají krejcary, ale zůstalo jim sposta chlívků, které se do Topky nedávali, tak jen vyjádřili, co nechtějí, nedají se ani prodat, jen systému a tam za to nic nedostanou. Přitom někomu by to udělalo velikou radost. To není nevděk, ale jaksi jste se netrefili do toho, co prázdné stodoly a krejcarové konto potřebuje. Chlívky můžou tak akorát teď poslat vlakem. Z kraje Topky se takto vypomáhalo a bylo to to nejlepší, s čím se dá pomoci, to je také vidět v průběhu Topky. Když nejsou Kr, tak chlívky mi je nepřinesou. Je jasný, že všichni, co se vyčerpali budou teď pěstovat a chovat jak o život, ale ten rozjezd by byl pro ně příjemnější, to je zas můj názor. Nebo od nich chcete, aby při OaD to někomu darovali a dostali za to třeba 10 MJS? Vždyť je to na hlavu postavené. Trošku jste se tu předháněli, kdo co daruje a někdo by tak nejraději skončil, aby to dostal, ale asi to nevyšlo. Berte to všichni s nadhledem, je to jen hra, tak se z ní radujme :inlove::music:
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    evoku57..prosim ta nepis mi co sa da a co neda..ja som tu nieje prvy den ani 1 rok,, som tu dlhsie ako ty...tvoje nazory beriem ..ja som sa s nikym nepretekala ako prva som ponukla odmeny ci na fore ci v tipovacke..a tiez som bola v TOPke pred rokom a viem co to obnasa...ale otazka znie,tlacil vas tam niekto nasilu?,nie,,tak neviem co mi tu vobec pises a ocom?,ja som nieco ponukla za vasu odvahu..to ze to neprimate je na vas..vies ako sa to u vas hovori??co je doma to se pocita..vsetkym prajem nech sa cim skor spamataju s TOPky a nech nenariekaju ,,ze maju male krajc.konto a prazdne stodoly..kazdy spas nieco stoji..chceli ste 3 chatrce,2,1??mate ich mat..
    to bolo moje posledne vyjadrenie..a podaktori riesitelia sa zobudte...nasleduje advent radsej sa zameriam na sviatky ,ako tu riesit somariny.
    vsetkym pekny vecer...a ked som sa niekoho dotkla,tak sa hlboko omluvam..moja prastarenka vzdy vravela::TEN KTO SI NEVAZI MALO,SI ANI NEZASLUZI VELA!!!

    uz viem preco som nikdy nechcela byt modik..lebo im ani trosicku nezavidim citat niektore nezmysli;)xD:oops:
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Myslím že se to dalo čekat ne ? Už několikrát jsem chtěl napsat že hráč v levlu 100 + který se pustí do TOPky, moc radosti růžové chlívky neudělají, když jich má plnou lištu.
    V takových případech raději mlčím a nic k tomu nedodávám, tady ale udělám vyjímku.

    Upřímě i kdybych se umístil a měl dostat nějaký takový chlívek, reagoval bych úplně stejně. Nechtěl bych ho.
    Navíc se mi zdá že se tady vytvořila soutěž u které jaksi nemůže dotyčný výherce ovlivnit výsledek.
    Aniž by se snažil je najednou "někam" zařazen a aniž by o cokoliv žádal je mu doslova nucena odměna kterou ani nechce a nemá o ni zájem.
    A když zdvořile odmítne, tak je ještě za toho špatného ??

    Vážně ? Opravdu to ženete až do takového extrému ?
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Bezejmenný: Chápu tvůj názor, ale osobně bych se zachoval jinak.... Dárek bych přijal a poděkoval (protože si vážím toho, že někdo mně chtěl udělat radost a věnoval mně něco ze svého), ikdyž ho mám třeba 6x v liště a při prvním OD bych si vybral hráče, který danou věc nahání a tu mu poslal jako dárek ať má radost. Netvrdím, že odmítnutí je špatné nebo můj postup správný.... jen jak bych se zachoval v dané situaci já.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Casey : no jo, jenže je to dárek. Ten přece nemůžeš zase někomu dát. Takže ti ty růžovky musí hnít v liště až do konce života.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ezzra, ty to píšeš, jak kdybych tě o něco žádala, mě Topka nebolela, píši zde za ty, co vyprázdnili stodolu a mají za to dostat chlívky, to se mě netýká jako asi většiny, do Topky se nejde kvůli chlívkům. Tvůj "nechtěný" dar je platný jak mrtvému zimník, není každý takový, že co je doma to se počítá a mě ses nedotkla, já se tím bavím, kam se ztratil zdravý rozum a být trošku nad věcí? Tak udělám radost někomu při OaD a vůbec to tu veřejně neřeším.
    Když jsi tu tak dlouho a zkušená, tak se s Topkařema nedohaduj a rovnou jim to pošli, ať si s tím pak dělají co chtějí, to pak udělá radost, aniž bys to tu předtím veřejně prezentovala. Když někoho chci obdarovat, tak proč to tu mám dávat každému na vědomí?
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Týý jo, tady to vře a ani v tom nemá prsty bbowling :pxD
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Bezejmenný: Jasně dá se na to takhle dívat, ale není to keramická váza od tety Růženy, která se přijede 2x do roka podívat, jak ji máš vystavenou na čestném místě ,-) Odmítnutí nemusí každý pochopit zrovna tak jak to myslíš... následuje vysvětlování, dohady.... atd... viz tohle vlákno. Ušetří se tím spousty nedorozumnění, trapných situací, pocit nevděku nebo co já vím.... A pokud ho pak dám někomu kdo ho potřebuje a udělá mu radost, tak to splnilo svůj účel, ikdyž oklikou. Navíc pokud se nepletu, tak v těch cenách nebyla výrobna vajec a pod...... ,-)

    Twin: Bůhví, kde má bbowling v tuto hodinu prsty? ...... třeba si ještě hraje na istalatéra ,-)
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evoku57- Tak udělám radost někomu při OaD a vůbec to tu veřejně neřeším.
    no vidis a prave tato tvoja veta ma oslovila,cize dar mohli prijat a mohli ho niekomu darovat,bez zbytocnych reci
    ved ezzra nepojde nikde kontrolovat ci jej dar je v liste,na ploche alebo niekomu inemu bol zaslany a urobil radost
    takze asi tak neako
    no ale neriesme to uz,lebo to zbytocne vyvolava zlu krv
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jak se dívám tak topka ještě neskončila... dar se má přijmout bez výhrad a slušně za něj poděkovat, co pak s ním udělám se stejně darující nedoví, například, že jsem ho poslala někomu jinému.
    evoku, ne všichni mají plantáže cukrových stromu a výrobny narvány produkty na výrobnu věnců a proto je pro ně přínosnější místo jednoho chlívku si raději přeposílat krejcary, i když jsem taky s tím názorem narazila:)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    hallooo pomoc pajda uz zamkni tutoxDxDxD sekciu

    evoku57..teba by som chcela spoznat osobne:p

    pre pokoj celeho fora priznavam moja vina ,moja prevelka vina,,ze som vobec nieco ponukla darovat..vzdy vravim aj na pojednavaniach..clovek sa ma poucit so svojich vlastnych chyb...

    Tak beriem na seba vsetko,,ze kazdy mate pravdu..len tu uz to nerozoberajte..a bohu vdaka ,,ze je to len raz za rokxDxD
    aspon sme sa pobavili aka solidarnost vladne tu..;):p
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    M.Dušína kříženého s L. Špačkem na vás ,-)))))))
     
  13. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Přeji vám všem dobrou noc a krásné sny xD škoda, že zde nejde vyjádřit to ;) co si člověk myslí :cry:
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vše bylo již pořešeno, výsledky vyhlášeny a odměny předány, tak si dovolím v rámci zachování pohody a klidu diskuzi uzavřít.
    Všem hodně štěstí do další topky.
    danda

    PS: pajda nemá klíč, páč klíčník sem já :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.