Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matlafous123: ofi ti nestačí? To teď budete žádat ještě potvrzení toho, že je to ofi platné nebo jak?
     
    Helena1313, Skali a matlafous123 tohle ocenili.
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kuželko,Gudrum ti přeji,jen na svatební cestu nechoď na "Matlupatlu".Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit,že je to dosti fyzicky náročný výstup.Tak aby sis pak v noci neříz ostudu.Raději v klidu okopávej své pole a mysli na nové zásoby.

    PS. Když jsem se zmínil doma, kolik jsem utratil za dřevěnou a slaměnou chatrč,málem mě byly zbylé krejcary odebrány.Ještě štěstí,že je to jen virtuální měna a na pátéevenjů ji neberó.
    xD

    Chtěl bych ještě poděkovat hráči kubíkpytlik a hlavně nasfilip, za dodané zboží na trh a tím mě pomoci.
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Omlouvam se, ofi jsem nezaregistrovala. Diky.
    EDIT: Akorat jsem teda myslela jinou zmenu, ale jestli zustava v platnosti tato, ok.

    GordonSargent Konecna PH pro udrzeni se CZ nebo SK hracu v TOP3000 je rovna 62.275.928, kterou ma milino54. Brano tudiz podle protihodnot je prvnim smolarem v TOP3000 emča061 (PH 62.136.070), ktery se drzel nejdele, nasleduje ho Janice4949 (PH 61.952.841) a rijkax (PH 61.943.979).

    Farmy
    johnyx79 (41.)
    RaB2000 (52.)
    dannger11 (56.) ruzovymi medvedy, krokodyly, bazanty + stromy odmenuje ezzra

    Farmu Zahaji (1.007) ruzovymi slony Twinulka, ruzovymi stajemi Rondon,
    neonovymi rybami, pstrosy a osliky + dalsi neon staji z vyberu Y_n_O, krokodyly plyšulín

    Farmy
    emča061 ruzovymi pandami -Zdenka, neonovými koniky matlafous123, vyberem z neonovych staji + dekorek Y_n_O, krokodyly jamibe1
    Janice4949 ruzovymi velbloudy -Zdenka, ruzovou staji jamibe1
    rijkax ruzovymi opicemi -Zdenka, neonovymi krutami matlafous123, ruzovou staji jamibe1

    Farmu
    matla66 vyberem z neonovych staji Y_n_O

    Farmu
    micuska1976 neonovymi kachnami matlafous123
    Tuto farmu (namisto druheho vypadnuvsiho) volim pro snahu se v TOP udrzet a prihazovat jeste posledni den, kdy zacala PH stoupat strme vzhuru.

    volne pro prideleni zustavaji: neonovy kozi chlivek a dekorka "Ma lod je muj hrad" od medved222 + zirafa nebo krokodyl nebo bazant od libakos + tajemne darky od GordonSargent

    Doufam, ze jsem na nikoho nezapomela. Btw vyse uvedene je pro prehled - pokud bude chtit kdokoliv, na zaklade vysledku, udelat zmenu... je to na vas :)


    GordonSargent, Mikeš
    Diky, ale ja za par screenu opravdu zadnou odmenu nechci ;)
    Uzila jsem si takoveho adrenalinu, ze vic bych toho nezvladla. A pri snaze o max. setreni zasobami (povazovala jsem za zbytecne tam nasypat vic, nez je treba) jsem mela vylozene ze zadni casti tela kliku, ze jsem se zastavila na 1.999 miste :D
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  4. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    nepřehánějte to stím novým ukolem zvířat ktere není dovoleno dělat jak prosím vas mam stačit kdiž ukolu je habaděj
     
    myš59 a Helena1313 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hullk1 - vždyť nemusíš s úkoly pospíchat. Pěkně v klidu, pomaloučku ;)
     
    myš59, Helena1313 a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekne sobotne dopoludne..tak davam na znamost,,ze odomna za TOP,,2.miesto..cz.. sa odmeny zriekol RaB2000 prospech niekoho koho odmenim a je sklamany z TOPky a nepostupil do 1000..

    Nepoznam tohto hraca,ale kto ho pozna hadam aj osobne,,tak mu v kutku svojej duse aj zavidim,,,taku spravu aku mi odpisal,,tak to sa necita kazdy den..umna to musi byt vysoko inteligentny clovek..kiez by nas tu bolo takych viacej..

    a teda jeho odmenu pridelujem tebe hyenko matlafousova,za iniciativu,za tvoj cas a v TOPke si bola...a hlavne aby si uz tolko nestekalaxD:p;)..tak pri O&D..posielam
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Moc dekuji... a kdyz ti slibim, ze uz nebudu stekat :p;), mohla bych, prosim, prenechat nebezpecny darecek hracce lase2?
    Ja ji, holku, sledovala, jak bojuje a snazi se dorovnavat ten sileny sesup a nakonec uplne marne. Ja vim, je to hra, ale vyhazet rok poctive prace jen tak z okna... At ji alespon ta zelena potvorka na plose pripomina, ze na ni nekdo mysli a neni se svym trapenim uplne sama.
    Diky vsem, ze jste se zapojili a delate ostatnim radost! :inlove: Loucim se s vami, mejte se fajn :)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    A kde je seznam a odměny pro ty kteří se nedostaly ani do TOPky pod 3 000 a nad 3 000 a mezi 3 001 a 1 000 000 ?
    My nedostaneme nic ?
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    matlafousova..hyenko tvoje prianie bude splnene ,,zaslem lase2:p

    Bezejmenny..tebe to poslu z Norska..JulenissenxDxDxD
     
    myš59, DANKA722 a lase2 tohle ocenili.
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    holky moc děkuji za snahu, ale pošlete je někomu kdo je užije. Já už mám 3 a víc se jich na plochu nedá nacpat, ani vodopády bohužel nejsou nafukovací :D

    EDIT : medved222 : jak jsem již zmínila, moc děkuji za ocenění mé snahy i za nabídku dárečku, ale opravdu ho s díky odmítám. Na to aby u mě bydleli v liště je jich opravdu škoda, je to poměrně nový a žádaný chlívek, který určitě někomu udělá radost :)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    myš59, Xenie6161 a marketka47 tohle ocenili.
  11. medved222

    medved222 Analytik fóra

    matlafous123, jestli je možno, poslala bych dárky lase2, nemá žádný domek a stodolu prázdnou.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafousová, nejenom že tu tabulku beru na vědomí, ale snad jsem ji i pobrala a i když o tuto cenu asi nestáli tak, emča, Janice a rijkax a poohlédnu se po něčem, taková cena za snahu pro Tebe:)
     
    myš59, matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Gordonka, [​IMG] ja ďakujem, prkna prišli, v poslednej chvíli, bo Tvojim ružovým pandám, čo ja tu musím kŕmiť už dochádzal materiál na paličky;):inlove:

    baby, a myslím, že už ste vyliečené, darčeky si tu nevďačníci prehadzujú jak horúci zemiak.....ja už nič nedám, poučila som sa minule, však anička;)
     
  14. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek stonkuje jako 211.začínám znovu abych se zásobil SK
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dedek1947CSA - netrefils správnou diskuzi, tady je TOPka ;)
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Místo barevných chlívků posílejte těm, co mají prázdnou stodolu raději drahé produkty, prodají si je a maličko se vzpamatují ;)
     
    GordonSargent a Iwuska tohle ocenili.
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Neviem ,,ako to tu tak citam a napisala to aj moja susedka DANKA722...dedukujem ,ze podaktori si naozaj nevazia nezistne darceky za ich snahu..ale este si budete vyberat a dohadzovat ten ne..a zas ten nechce...pozrite sa moji zlaty...poslem tim co to prijali..a ostatny sa majte pekne a plnte svoje stodoly..drahymi produktami na trhu..porucam sa:wuerg::mad:
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. lase2

    lase2 Magnát fóra

    ezzra : nevím čím jsem se tě dotkla, a popravdě to vůbec nechápu. Jen jsem napsala že krokouše mám už 3, moc děkuji za snahu mi udělat radost a podarovat mě, ale dobrovolně se jich vzdám ve prospěch někoho kdo neměl takové štěstí jako já a ještě je nesehnal. Pokud se tě to nějak dotklo, tak se omlouvám, nechtěla jsem být nevděčná, jen mi nepřišlo fér přijmout dárek, který bych dala do lišty a někdo jiný by ho opravdu ocenil... To je raději dejte jako putovní do zápůjčkové sekce, a ať klidně cestují a dělají radost, než aby byli bez užitku u někoho v liště.
     
    natram54321 tohle ocenil(a).
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;),no neviem,neviem,ako to tu citam a nestacim sa cudovat,ako sa dobrovolne vzdavate svojich odmien :)
    neviem si vas predstavit ako by ste zareagovali v skutocnom (dajme tomu) maratone a pri odovzdavani cien by ste povedali-dakujem sponzorovi,ale nech si tu svoju odmenu da niekomu inemu
    je to nefer,mali ste sa hned ozvat ked sa vyhlasili vysledky,ze v pripade vyhry si nezelate odmeny,dost sa tu o tom debatovalo,ze kto komu a co ponuka
    bohuzial,vdacnost sa dako straca,ved ked to nechcete kludne to mozte niekomu darovat v akcii darovanie a obchodovanie
    aj ti co ponukali odmeny museli nieco obetovat aby mohli tu odmenu ponuknut
    ps. dufam,ze ma neukamenujete,ale tak to citim ja
    ps2 dary sa neodmietaju
    ps.3 u nas sa hovori-darovanemu konovi sa na zuby nepozeraj
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  20. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Děkuji matlafous123 za tabulku, jen prosím hráče kterých se týká výhra at pošlou holoubka a při OD jim výhru pošlu. Velká gratulka všem Topkařům a za rok si to zopakujeme xD hezký večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.