Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som dostal domčúriky slamený a drevený.A najviac potešila zlatá debnička s troma TCH s ktorých sa mi vykľuli dráčik,plamenák a konečne dlhokrká žirafa xDxD.Keď že som včera nebol prítomný neviem kde som skončil a nemohol som viac dohodiť.Ďakujem tým čo kupovali moje remeselnícke produkty.
     
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nevím, do kterého domku dřív vlézt xDxD Flek 162 se mi moc nelíbí, to jsem už taky mohla klesnout aspoň o 7 níž :p
    Díky všem, kdo mi poslal fandící sovu, nebo nějakou tu marmošku, abych měla co na chleba, i když jsem žádnou podporu nepotřebovala. Jedno spešl dík patří hlavně mým milým sousedkám ... olivka1180 a Robinela1 :inlove:
    A farma Zahaji na místě 1007 má u mě ty růžové slony ;)
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    už mám taky odměnu letos to bylo nějak rychlé.
    Gratuluji těm kteří se do 3000 vlezli.
     
  4. lase2

    lase2 Magnát fóra

    měla bych ještě dotaz k té slaměné barabizně : opravdu se vztahuje jen na nářadí, nebo i na akčná padátka a řemeslné přísady ? Jinými slovy : zvyšuje šanci na vypadávání jen nářadí nebo všeho co náhodně vyskakuje ?
     
    anickamalirka, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prosla jsem kontrolou strevicku (1.999. misto mi zustava), odmeny z TOPky pripsany a mame uz i vysledky bile na hnedem, toz rekapitulace po prvnich trech mistech. Pripadne darce tim samozrejme nechci limitovat - obdarovavat mohou podle sveho gusta, takze spis jen pro jednodussi prehled ;)

    prvni 3 v TOP1000 v CZ a SK zebricku jsou:
    johnyx79 (41. misto)
    RaB2000 (52. misto)
    dannger11 (56. misto)

    prvni 3 pod TOP1000 v CZ a SK zebricku jsou:
    Zahaji (1.007. misto)
    janajenka (1.016. misto)
    valachm (1.020. misto)

    prvni 3 pod TOP2000 v CZ a SK zebricku jsou:
    matla66 (2.018. misto)
    Berta.07 (2.023. misto)
    libvojta (2039. misto)

    prvni 3 pod TOP3000 v CZ a SK zebricku jsou:
    emča061 (PH 62.136.070)
    rijkax (PH 61.952.979)
    Janice4949 (PH 61.952.841)

    Pozn.: Moje neonky poputuji k hracum emča061, rijkax a slovenske hracce micuska1976, ktera se jeste vcerejsiho rana snazila dohazovat (z puvodni PH 52.230.699 na PH 56.917.009).
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    p.matlafousova,,hyenko to su 3 cesi na moje odmeny??
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    takže emča 061 dostane odemne 1 ze tří chlévů dle výběru.....
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ezzra Vypada to tak ;) V SK TOP1000 se nejblize vrcholu umistili:
    DANKA722 (208. misto)
    wewa86 (428. misto)
    babikahela (482. misto)

    EDIT: Omlouvam se, ze k vam lezu bez pozvani, ale jinak to neslo :D
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hodit během 10 minut 15 miliard není problém, pokud je to jedna komodita. Na to stačí pár vteřin. Ale ty jeho nervy, ty tedy obdivuji. Vydržet celou topku čekat na poslední desetiminutovku, aby při aktualizacích nikdo neviděl jeho stav a nepřehodil ho, doufat že se nic nepotento a že to tam stihne vrazit, to jsou nervy pokerového hráče. A předtím ještě týden ve velkém prodávat, hmm, klobouk dolů před jeho strategií. Ať už ty zásoby získal jakkoli. Ale nervy musí mít z ocele.

    Samozřejmě gratuluji všem účastníkům topky, i těm vypadnuvším. A velká gratulace novicům, kteří se zúčastnili poprvé. Já ji zřejmě nikdy nezkusím, toho adrenalinu by na mě bylo moc. Jste borci. Všichni.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lase2 - píšou : +5 % šance na vyskočení nářadí při sklizni...tož to bude na nářadí ;)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, kde je oficiální seznam Topkařů ;) nějak ho nemůžu najít
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, babikahela (482. misto) je cs pro informaci, není SK hráčem.
    Danda
     
    bursuk59, DANKA722 a ezzra tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Tim bych se vubec nechlubila, protoze hrace babikahela vidim na ofi vysledkove listine mezi SK hraci
    [​IMG]
    a na BP zakazanych strankach mezi CZ hraci
    [​IMG]
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - v akční liště

    [​IMG]

    Edit: A také tady ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    bursuk59 a evoku57 tohle ocenili.
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    dik matlafousova tak timto 3 hracom napisem
    johnyx79 (41. misto)
    RaB2000 (52. misto)
    dannger11 (56. misto)..
    a odmeny poslem v O&D..

    ale aj svoje susedky odmenim:p
    DANKA722
    alexandrakerulova00

    este cakam dokym aj doben da svoju tabulku nech to mam pokope a mozem si to zapisat,,nech nikoho neukratimxD
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak i já koukla že jsem zůstala stát na 1494 :p a na to že jsem téměř den před koncem nemohla na farmu je to dobréé a pád moc nebolel ;) no zkusím příště a vezmu si asi volno. Dřevěný už stojí mezi strašidly a slaměný je vedle kadibudky pod hnojícím stromkem xD ale dává slušné BZ .. Gratulka všem kdo se umístil a mrzí mě, že jsem nesledovala ten boj v první linii :p
     
  17. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Tak zdravím všechny kdo byli v Top 3000 :D I já se nakonec dostala alespoň na 2436 místo jupíííííííííííííííííííííxDxD ani v nejmenším jsem v to nedoufala jelikož jsem byla v práci. Všem moc a moc gratuluji ;)a za rok až nasyslím tak zkusím znovu :cry::cry:. Všem přeji krásný víkend a fajn hru.;)xDxD
     
  18. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím, chtěla bych moc pogratulovat všem TOPkařům, nějak jsem ani včera nestíhala zjistit co a jak, takže až dnes jsem se dozvěděla, že dva moji sousedi se umístili v TOP 1000 - jim veliká gratulka :D, hlavně za podporu a pomoc. Další sousedka ve 3000, taky super :). I všem ostatním , kteří vydrželi nápor a umístíli se......Samozřejmě děkuji všem, co mi pomohli a posílali marmošky, bylo jich hodně...fakt moc díky. Bohužel to nestačilo, ale i tak jsem spokojená a moje první TOPka vlastně dopadla velice dobře.
    1285 místo je paráda xD. Tož teď můžu jít už v klidu péct cukroví a snad už nic nespálím...tak jako včera :)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    áno, 3. Slovák je Miškin otec;) alias miska006, čím ho zdravím;);)

    [​IMG]

    jéj, ezzri, ďakujem, teším sa, a či si to vôbec zaslúžim? ale určite áno8);):inlove:
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak pardón, že mi pomáhá s tvorbou SK FAQ, pak je logicky asi v SK listině, ale to neznamená, že je SK hráč.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.