Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz je to jasnacka: jdu si pro oba radky, protoze akce se daji pohodlne sladit a TOPku si rozmyslim v prubehu (nejspis podle odmen z beden, protoze slavne domky me ani trochu nemotivuji).
     
  2. slootr

    slootr Baron fóra

    Mi ta akce přijde vcelku v klídku. Když nechám na každé ploše 180 políček, tak to mám 540 polí na celé farmě, jedna otočka mi dá 1 620, když bych to dal i na noc, tak to jsou 4 sklizně denně, tedy 6 480 akčních, za 3 dny je hotovo. V tom nevidím problém a kdo nechce topkovat, nemusí už nic víc. I když dostaneme 14 quiltů jako odměnu, to je protihodnota 3 500 000 a tím si každej aspoň nějakou tu bednu může dopřát úplně bez práce. :) Konkrétně to je 7 zlatých a 27 stříbrných beden jen tak.

    Na splnění úkolu jsem koupil jednoho šlechtěnce s protihodnotou 1 mil, stálo mě to 8 mega virtuálních penízků. A nebude mě to stát ani jednu reálnou korunu, ani jedno superkrmivo.

    Zvířata v protihodnotě 100 000 jsou např. 143 pandy.
    Plody stromů za 400 000 je třeba 1 250 kaki.
    Produkty za 120 000 je 65 papouščích pírek.
    Rostliny za 750 000 je třeba 6 638 růží.

    Schválně uvádím to, co je dostupné pro většinu farmářů. Osobně tam kromě papouščích pírek budu dodávat výživnější komodity z vyšších levelů.

    Nechápu ty nářky.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  3. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Dělám každou akci, takže plnit budu i tuto, ale jestli se pustím do Topky, to fakt nevím. Celý rok jsem poctivě syslila, abych byla v topce,
    ale motivace zatím není. Snad se ukáže během akce a třeba zapůsobí KFC.
    Takže tak
     
  4. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    A hleďme, TOPka byla rozšířena na 3000. Tak to se ani nebudu moc probírat z hybernace zimního spánku, hodim tam nějaký ten shnilý salát ze stodoly a jdu si zase lehnout. Tak že pavouci nebojte se, nic na farmě vymetat nebudu 8)
     
  5. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    chápu správně, že nebudou padátka? :music:
     
    bursuk59, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    olivka1180 Chapes to spravne sousedko - v teto akci je jen akcni kytka. Nicmene padatka jsou ve druhe soubezne, kde zas pro zmenu nejsou kytky ;)
     
  7. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Tak do TOPky samozřejmě jdu jako každý rok. Zásoby připravené. :D
    Co takhle dát ještě bonus česko-slovenské odměny navíc?
    Třeba florenovníček xD
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kuteno - protože jsi smazal svůj první příspěvek, musel jsem poopravit i ten můj, abych
    tu nebyl úplně za čistokrevného vola a nepromlouval k někomu, kdo přede mnou není.
    Stejně si troufám říct, že tvoje zásoby ve stodole jsou určitě daleko vyšší, než to, co se
    požaduje do akce dodat. Jasně, že je to jen na tobě, jak s nimi naložíš a je jen tvoje volba,
    jestli do akce jdeš nebo nejdeš.
    :D
    A hele, je to jasné, bedýnky ve Výprodeji hezky za floreny. Těch nakoupím hodně, přehodně.
    Čím víc, tím lépe. A protože nevím, co v nich bude, budu přeukrutně napnutý. Samozřejmě,
    že vás budu o každém obsahu každé bedýnky pečlivě a podrobně informovat.
    :DxD:DxD:DxD
    Nejvíc se těším na rybolov, ale mám obavy, že tolik akcí najednou Farmu položí.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Můj stařičký notebuk určitě zvládat nebude, takže je mi to tak nějak všechno šumafuk. Ale samozřejmě se zúčastním. Ryby lovím ráda a kytek napěstuju kolik se zadaří:p;)
     
  10. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Tak mi psala sousedka, že mi prý ten nahnilý salát na TOPku stačit nebude. Přemýšlím tedy, co tam hodit jiného, vhodného....no nevím sice proč, ale vždy můj zrak spočine na té farmářské kadibudce. Jsem zvědav, jestli její zásoby budou na TOPku stačit a doufám, že bude RT spokojeno. 8)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mikeš sorry stalo.To máš pravdu mám toho dosť či sú to zvieratká,produkty,plody a šľachtenci.Možno urobím len základ a ešte mi zo všetkého zostane dosť.Len zo šľachtencami to bude len tak-tak lebo tých vyšších tam nedám.Keď som si to zrátal tak 1,000.000 protihodnoti za ne bude.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak to vypadá zajímavě a určitě se do toho pustím .. no jako vždy se zpožděním, volno jen pátek a neděle ale by se to mělo zvládnout :p. Z Topky by mi stačil jeden malinký zděný domeček, no nevidím to růžově i když něco přihodím o_O
     
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Moc moudrá z toho zatím nejsem, ale pokusmí se a uvidíme, jak se nám to všechno vyvine. Fajn hru a jdeme do toho!;););)
     
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Jestli tomu dobře rozumím, tak za splnění třetích úkolů v druhém a třetím domě dostanu deset quiltů, za které dostanu pár bedýnek nejspíše s hnojivem? Nevěřím, že 50 SK by padalo často. Vychází mi z toho, že kdo nechce soutěžit v TOP, může si ušetřit pěstování 4000 akčních a šlechtěnce za 1000000.
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Souhlasím se slootrem, taky mi to připadá docela v klídku. Jako největší problém jsem viděla dodání šlechtěnců, ale při prohrabání stodoly jsem zjistila, že i jen z přebytků z jiných šlechtění (třeba na neonky) bych to dala dohromady asi 3x - a to nejsem žádný zasloužilý farmář a už vůbec ne šlechtitel. A šikovným kombinováním se dají za slušnou cenu pořídit i na trhu. Přesněji řečeno, ještě před chvílí to na AG trhu docela šlo ;)
    To ostatní už je spíš klasika. Neříkám, že je to akce šitá pro nováčky, ale kdo hraje víc než dejme tomu 1,5 roku, ten to musí zvládnout. Samozřejmě při běžném chození na farmu, ne když polovinu doby akce bude bez připojení ;)
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Som z toho volako zmetěný... No, vlastně 3 akce najednou. Nejsem obvykle rýpal, ale do jedné akce pěstujeme na třech plochách, do další akce padá z 5 ploch, do toho naprosto bezvýznamná topka, která asi není pro většinu z nás dosažitelná, no uvidíme...
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ja ako pozeram na tie vyherne domceky tak slameny ma viac BS ako tehlovy..akurat rozdiel je v % a v case..no este si musim rozmysliet ci dotoho pojdem...ale asi na 50% nie..skoda stodoly..

    vsetkym co sa zucasnia drzim palce na umiestnenie a cim najmenej ujmy na farme..xD:p
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    coneznam - to by ještě měly být další akce na tajemné chlévy Strombola a vláček, aspoň na víkend je to plánované ;)

    Je moc fajn, že mám zrovna na pěstování ty plochy, kde se dá pěstovat, ostatní jsou zastromované, tak nemusím nic bourat a přesouvat, se mi trefili. Příprava bude stejná jako vždy, bo jsou třeba i padátka do druhé akce. Myslela jsem, po přečtení první akce, že ani nebudu posílat dárky a ono ano, budu posílat na chytání
    :music:
    A do sudu půjde to, co potkám cestou
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Keby dali za tú drinu ako odmenu florénovy strom tak by som neváhal ani minutu vyprázdniť stodolu aj celú budovu by som do toho dalxD.To by som chcel asi veľa že?
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  20. Imoen1

    Imoen1 Pisálek fóra

    tady to pojedu pozvolna
     
    bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.