Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pohled na vec se nezmenil, 2 ZB potesili, zbytek byl vlastne strasne dlouhej... teda ono toho bylo malo, ale kombajn je proste rychlejsi nez tahle hra... a stejne jako v Renzovi proste nemam rad akcni hry, proto jsem na farme, ne?
    Takze neni treba akcni kytka, ale zase je treba mit vlastnosti co nemam - nebo si pomoct technicky, ale to pak nema cenu, o tom to nebylo, stacilo misto toho udelat jakesi kolo stesti s odmenama a bylo by to stejny...
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Připojuji se k pochvalným hlasům, akce se mi moc líbila a děkuji za ni. Hodnotila bych ji stejně jako Sovinka, taky na druhém místě za Ingrid se sekyrkami. Královnu nemohu počítat, protože té jsem se neúčastnila.
    A jako vedlejší efekt vidím, že díky počátečním potížím se zde na foru ukázala hromada lidí, kteří za normálních okolností mlčí, takže trochu to povzbudí naději, že ten úbytek hráčů třeba není až tak hrozný, jak to občas vypadá ;)
     
    milostivas, *dareba* a aljanu tohle ocenili.
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare.
    [​IMG]
    Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.